Şimdi Ara

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### (694. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.980
Cevap
286
Favori
1.815.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: defiant82

Çalıştırduktan sonra aracı servisr mi götürdüler kaç kmde benim de araç 1.2 2016 daha1500. Kaç çıktı akü ölçümünüz .Kendiniz set up tan hiç. Bakmadınızmı

18 binde aracım, servise götürmediler. Takviye yapıp çalıştırdılar.
  • Unutmayın aküde garanti 2 yıl.Yarın akünüzün ölçümünü set up dan yapın düşükse bence aküyü değişim isteyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar 1.6 dci 2016 Black Edition ile aranıza katıldım

Bir sorum olacaktı ekranda sürüş kontrolü diye bişey var ne işe yaradığını anlayamadım. Açıklayabilecek var mı?

Ayrıca menüde şerit takip var şerit takip full pakette değil miydi? Zaten hiç çalıştığını da göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Unutmayın aküde garanti 2 yıl.Yarın akünüzün ölçümünü set up dan yapın düşükse bence aküyü değişim isteyin.

Trafiğe çıkış tarihi 05/03/2015 yani bugün dolmuş..

Hafta sonu olması hasebiyle yarın garanti ye sokarlar mı acaba?

İyi ayarlamış kendini sevgili akümüz

• Bu model de akü garantisi 3 yıl oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager79

Bu model de akü garantisi 3 yıl oldu..

Kaynak sağlam mı hocam, nerede okudunuz ?

Gerçi ben hafta sonuna denk geldiği için pazartesi günü değişim yaptılar.
  • Nissan küçük dostlarımızı da düşünmüş

https://www.youtube.com/watch?v=022x8zJojEM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan 3448 -- 8 Mart 2017; 18:35:18 >

• arkadaşlar herkese selam,

biz bu aralar qashqai almayı planlıyoruz ancak yeni makyajlı kasa duyuruldu 2018 model diyorlar, ne zaman geleceği hakkında fikriniz var mı ? halihazırda bayilerde bulunan 2017 sıfır araçlardan mı almak mantıklı yoksa bekleyip 2018 makyajlı modeli mi almak mantıklı ? hiçbir yerde tarih bilgisi göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

Arkadaşlar 2015 model 1,2 benzinli aracım bugün "start stop sistem hatası" verdi ve tırrrttt tııırrrtttt diye ses gelerek çalışmadı.

Nissan Yol Yardımı aldım, aracımın çalışmadığını muhtemelen akü problemi olduğunu söyledim.

Teknisyen arkadaş olsun, ilk telefonu açan kişi olsun gerçekten hafta sonu olmasına rağmen ilgili ve alakalılar dı.

Aradıktan yarım saat sonra teknik ekip geldi, akü takviyesi ile çalıştırdı aracı.

ilk defa böyle bir şey yaşadım. Akünüzü mutlaka kontrol ettirin dedi.

*Başına gelen oldu mu acaba ? Serviste ne gibi işlem yapıyorlar. Aküyü garantiden değişiyorlar mı ?

Aynı problem bendede oldu yol yardımı aradıktan sonra tekrar denedim çalıştı hemen servise gittim değiştirdiler aküyü aracım 1.2 xtronic 6/2016 trafik çıkışlı

• fikret3968 kullanıcısına yanıt
    Araç yeni daha kaç km akünüz kaç çıktı ölçümde

• ### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ###

• Aracımın arka camına kamera bağlıyacağım,
    Aradım ama bulamadım acaba gözden mi kaçırdım.
    Elektrik çekmek için bir yer arıyorum.
  • Benim ki de bir yılda sistem hatası verdi serviste aküyü yenilediler

• quote:

Orijinalden alıntı: cyuksel

Benim ki de bir yılda sistem hatası verdi serviste aküyü yenilediler

Bu start stop işini tamamen kapatamıyorlar... Asıl bunu çözmemiz lazım hocam. Yakıta da bir faydasının olduğunu düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: colemerg30

Merhabalar 1.6 dci 2016 Black Edition ile aranıza katıldım

Bir sorum olacaktı ekranda sürüş kontrolü diye bişey var ne işe yaradığını anlayamadım. Açıklayabilecek var mı?

Ayrıca menüde şerit takip var şerit takip full pakette değil miydi? Zaten hiç çalıştığını da göremedim

https://www.youtube.com/watch?v=fwMyUmAUlCc
  • echosaviour kullanıcısına yanıt
    Selam
    Bende Visia kullanıyorum 3,5 yıl oldu.Evet maalesef torpido gözünde aydınlatma yok. Hatta arka koltuk aydınlatma da yok. Vites kenarı turuncu aydınlatma lambam bozulmuştu bir bakim sırasında ücretsiz değiştirdiler. Sanırım küçük bir ampul değişimi. Ucuza araba yapıcaz derken saçma sapan şeylerden kaçmışlar. Torpido aydınlatma 5₺ lık malzeme aslında, arka aydınlatma da öyle.
    Keyifli sürüşler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • F2000 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Torpidoda ışık olup olmadığını farlarınız açıkken kontrol ettiniz mi?

Benim aracım j10 kasa tekna grnc modeli. Torpido gözündeki ışık farlar yanarken çalışıyor.

• İyi forumlar,

Aracım 57 bin km gibi 60 bin bakımda tahminim ön fren diski ve balatalar değişir. Yakın zamanda serviste fren disk be balata değiştiren oldu mu? Fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz?

Bir internet sitesinde bulduğum fiyat aşağıda ve diskler en iyi olarak bilinen marka.

• xx34. X kullanıcısına yanıt
    Diskler değişecek mi hocam bu arada bişey görünmüyo link filan

• xx34. X kullanıcısına yanıt
    fren balataları ve dıskler kısının kullanımına gore degıskenlık gosterebılır. ama balata degısırken dısklerınde degısecegı anlamına gelmez. bence kontrol edıldıkten sonra degısmek gerekır. eger ılk balata degısımı ıse aracın dısklerın durumu ıyı olması gerekır.
  • 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.