Şimdi Ara

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.975
Cevap
284
Favori
1.813.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim ortamalarım ;
    100 Km'de 6 Lt, uzun yolda 4 Lt ...
  • Arkadaşlar yeni qashqaide vw lerde olduğu gibi müzik çalarken park sensörünü devreye soktuğunuzda sesin kısılması söz konusu mu yoksa ses çalmaya devam edip uyarı seslerini duyamıyor musunuz?
  • Kolay gelsin 2015 1.2 otomatik alma niyetim var ama bazı paketlerde orta konsolda dokunmatik ekran var bazılarında ise yok. Ekranlı ile ekransız arasında daha başka donanım farkı var mı? Olay sadece ekran ise pek gerekli görmüyorum. Kaldı ki orta sınıf araçların dokunmatik ekranları 3-5 liralık dandik tabletlerden hallice.

Tanıdık bayii aracılığıyla 70-71 bin tl civarına alma ihtimalimiz var. 2015 model 11binde çok temiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Visia mı

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Visia mı

Evet donanım yönünden çok mu zayıf kalır? Ekran problem değil de geri görüş kamerası ve cam tavan önemli aslında. Bütçeyi bir miktar daha yükseltip Skypack mi almalı?

• Skypack var bende onda da yok ekran sadece black edition da var dışardan takabilirsiniz sonra

• Nette sonunda Navigasyon için birisi paylaşımda bulunmuş. 2015 Güncel Avrupa Haritası. LCN1 Connect 1 sistemi için. Becerebilirsem eskisinden daha güncel bir navigasyon olacak. İçindeki harita Navteq 2014.Q3. Bendeki 2009 haritası

sd2-GENH_EU_D.A v1

Worm: sd2-GENH_EU_D.A v1

DT-Title: EUROPE

Project-Bez: NISSAN_LCN1_EUR_2015 (F2 2014_3 GDF)
    Project-Info: -

DS-Info: Europe Update DC

F2 NAV-Server: DI_SWNAVI7.5 C4P17
    Boot-Reg.: ni_lcn

Default-Sprache: [_ b_ 01 m] (britisch/metrisch)
    Sprachen: brt.english dutch french german italian polish portuguese russian spanish turkish

SignPost-Data: ---

Nav-Data (knit): Link/Link_N12I10M8T8/nav2-LCN1_NT_EUR_2014.3_L2/v2
    Map-Data (knit): Link/Link_N12I10M8T8/map2-LCN1_NT_EUR_NEW_INT_2014.3_MK8/v2
    WorldMap (knit): Link/Link_N12I10M8T8/map2-LCN1_NT_EUR_NEW_INT_2014.3_MK8/v2

DTM-Data: ---

Nav-Data (unknit): ---

LBD-Data: ---

Travel-Data: ---

SDB-Data: ---
    SDN-Data: ---

Gracenote: ---

TMC (CCP): 409ff-6.3 a01ff-3.0 601ff-2.8 817ff-9.2 225ff-5.0 d01ff-13.0 f30ff-10.1 c10ff-5.2 301ff-0 e17ff-3.4 501ff-3.3 617ff-1.9 909ff-11.1 e33ff-2.5 f49ff-4.6
    TMC (IRP): none
    TMC (MRP): none
    TMC (ALPS): none

C-Date: 15.04.15 (12)
  • baronturk B kullanıcısına yanıt
    Benim araçta rölantide ve alt devirlerde "tırr"lama diyebileceğim bir ses vardı, rezonans denilen olaymış, servis halletmişti.

• Bu arada, 2010 model ilk versiyon 220k araç artık eskidi, genel olarak boyası yıprandı,şöyle güzelce boyatmak lazım ama değeri iyice dibe vurur. Sürücü koltuğu kumaşı yırtılmaya başladı,değiştirmeye çalışacağım bakalım.

• Arkadaşlar selamlar. 3 gün önce 9 bin km de tertemiz bir qashqai VISIA sahibi oldum... aklıma takılan 1 - 2 soru var bilenleriniz cevaplarsa çok sevinirim. Öncelikle bu versiyonda torpido gözünde aydınlatma yok mu ? ikinciside vites bölgesinde olan ve ambiyans aydınlatma denen turuncu renk led aydınlatma takılı değildi bu tüm visia larda böylemi bunu nissana gidip taktırabiliyormuyuz ? ücreti ne kadardır ?
  • Arkadaslar bugun ani bir kararla kadjar qq arasindan qq sectik dizel otomatik sky pack ve navigasyon sistemi eklenmis hali ile arac icin,anlastik , bu aracla ilgili bir tavsiyeniz olumlu olumsuz yorumunuz var midir 122bine anlastik navigasyon sistemi serviste takilacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ZITIPAŞA

Arkadaslar bugun ani bir kararla kadjar qq arasindan qq sectik dizel otomatik sky pack ve navigasyon sistemi eklenmis hali ile arac icin,anlastik , bu aracla ilgili bir tavsiyeniz olumlu olumsuz yorumunuz var midir 122bine anlastik navigasyon sistemi serviste takilacak

Güzel tercih olmuş.Hayırlı olsun.2016 model mi 2017 mi?
  • Arkadaşlar geçen yazmıştım yeni aldım qq'yi iş gereği hem yeni clio hem qq hangisi denk gelirse kullanıyorum.Sorum şu qq nun debriyaj çok yukarıda kavrıyor acaba ayarlayabilir miyiz bunu böyle düşünen var mı?

• vlkn_90 kullanıcısına yanıt
    Araç kaç model kaç km. Ben sıfır aldım aşağıda kavrıyo.Km çok yüksekse debriyaj sıyrılmayabasku balata mefta olmaya başlamış.Ayarls alakalı değil Ama km azsa onu bilrmem.Bu arada baskı balata bayağı külfetli pnu söyliyim.Geçmiş olsun

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    km 32bin 2014 model 1.5dci ben de baskı balata bitmiş olabilir dedim ama km düşük, vuruntu yok ve devirle hızlanma da iyi.Sürüşte problemim yok belki araca daha alışamadığımdandır diye sordum.

• vlkn_90 kullanıcısına yanıt
    Olabilir benim de araca bineli 2 3 ay oldu alışması zqman alıyo.Geçenlerde arkadaşın biri 35000 de baskı balatayı yediğini forumfa belirtmişti 3000 tl civarı masraf. Demiş servis umarım sizin öyle değildir.

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Olabilir tabi kullanıma bağlı sürekli yarım debriyajla gezip 10bin km'de de bitirenler var . Teşekkürler ederim inş. değildir belki de iki araç arasındaki farktan bana öyle geliyordur.Bugün aklıma takıldı sorayım dedim.

• Arkadaşlar 2015 model 1,2 benzinli aracım bugün "start stop sistem hatası" verdi ve tırrrttt tııırrrtttt diye ses gelerek çalışmadı.

Nissan Yol Yardımı aldım, aracımın çalışmadığını muhtemelen akü problemi olduğunu söyledim.

Teknisyen arkadaş olsun, ilk telefonu açan kişi olsun gerçekten hafta sonu olmasına rağmen ilgili ve alakalılar dı.

Aradıktan yarım saat sonra teknik ekip geldi, akü takviyesi ile çalıştırdı aracı.

ilk defa böyle bir şey yaşadım. Akünüzü mutlaka kontrol ettirin dedi.

*Başına gelen oldu mu acaba ? Serviste ne gibi işlem yapıyorlar. Aküyü garantiden değişiyorlar mı ?
  • Çalıştırduktan sonra aracı servisr mi götürdüler kaç kmde benim de araç 1.2 2016 daha1500. Kaç çıktı akü ölçümünüz .Kendiniz set up tan hiç. Bakmadınızmı

• 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.