Şimdi Ara

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### (799. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.980
Cevap
286
Favori
1.815.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam bende qashqai 2.0 dci tekna executive 4x4 otomatik var. Karma olarak 8 lt yakıyor sade şehir içi de 10 lt diyebiliri. Konfor ve gidiş bence de harika yakıt biraz maliyeti ama sağlık olsun
  • Ben de 2023 skypack aldım geçen ay. Araçla ilgili sorum var. Sol tarafta far yükseklik ayarı var ancak ben oradan değiştirdiğimde far yine aynı şekilde kalıyor, başka yapmam gereken ne var, bu şekildr far çok aşağıda önümü zor görüyorum gibi. Cevap cerecek olanlara şimdiden teşekkür ediyorum.
  • tam35ayhan kullanıcısına yanıt

D konumundayken yan tuşa basmadan hafif sertçe ileri doğru isterseniz N konumuna alınabiliyor, ben de başlarda zorlandım sonradan bu şekilde yapabiliyorum.

• info2 kullanıcısına yanıt

sıfır konumunda en yukarıda olur hocam, ona rağmen aşağıda geliyorsa servise danışmanızı öneririm onlar far ayarı yaparlar.

• info2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, çözdüm zamanla şimdi sıkıntı yaşamıyorum 😊
  • Merhaba arkadaşlar aracımın senelik bakımı ilk bakımı geldi, daha önce bu sene yakın zamanlarda bakıma götüren oldumu ? fiyat bilgisi varmıdır ?

• berhanbay20 B kullanıcısına yanıt

Bu aralar her şeyin fiyatı günlük değişebiliyor, maalesef ayar iyice kaçtı. Size yakın bir kaç servisi telefonla arayıp fiyat alabilirsiniz.

• Arkadaşlar selamlar, 2018 QQ sahibiyim kaputu kaldırdığımızda tutan ince demir nasıl olduysa kırılmış. Servis 5bin küsur lira dedi, İstanbul'da uygun fiyatlı onarabilecek bir yer ya da çıkmasını bulabileceğim bir yer bilen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 31 Ocak 2024; 11:24:31 >
  • Merhaba arkdaşlar aracımı 2023 Ocak ayında aldım. Nissan Qashqai aracımın garantisi kaç senedir bunu nerden bilebilirim.

Nissan sitesinde aşağıdaki gibi yazıyor ama 2 sene mi 3 sene mi aşağıdaki yazıdan anlayamadım.

Nissan araçları binek otomobillerde 2 yıl/60.000 km, ticari araçlarda 2 yıl/100.000 km garanti kapsamında olup; ayrıca Nissan Otomotiv A.Ş, aracın ilk satış tarihinden itibaren başlamak üzere 3 yıl/100.000 km (60.000 mil) süresince (mesafe ve zaman kriterlerinden hangisi önce doldurulursa) Nissan Kalite Güvencesi ile işçilik ya da malzeme hatası sonucu üretimden kaynaklanabilecek problemlerin ücretsiz onarımını garanti eder. 

Ayrıca bu sene süresince aracımın bakımlarını yetkili bayide yaptırma zorunlulğum varmıdır ?

Bilgi sahibi olan var ise cevaplarsa sevinirim.

Teşekürler.

Servis bana 3 yıl dedi
    Uzatmak için 3 +1 veya 3+2 teklif yapmıştı ben uzatma yapmadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil.sahin -- 2 Şubat 2024; 21:51:15 >

Ben de 3 yıl diye biliyorum. Ayrıca bakımları bu süre boyunca yetkili serviste yaptırma zorunluluğu da var.

• Arkadaşlar 2014 model 1.6 Qashqai aracım var. Bu sabah arkadaşı almak için sağa çektim emniyet kemeriyle uğraşırken debriyajı kaçırdım ve araç viteste olduğu için stop etti. Sonrasında kırmızı motor arıza lambası da dahil olmak üzere araçtaki tüm uyarı lambaları yanmaya başladı ve ekranda sistem hatası yazısı belirdi. Aracı stop edip 30-40 saniye bekledikten sonra tekrar çalıştırdım fakat bir değişme olmadı aracın performansında bir sıkıntı yok sorun ne olabili?

• _smttr_ _ kullanıcısına yanıt

Ertesi gün de devam etti mi uyarı, ne durumda şimdi.

• Ege.. kullanıcısına yanıt

evet devam etti. Arıza lambaları sönmeyince ustaya gösterdim aniden stop etmeden kaynaklı olarak araç arızaya geçmiş dedi tüm arıza kodlarını sildi ve sorun çözüldü

• Merhaba, 1.2 2018 benzinli otomatik aracım sarı motor arızası verdi ve çekiciyle servise götürdüm. Motor yaşı eksiltme sorunu vardı ve düzenli koyuyordum ilk etapta usta bana motorun revize olacağını söyledi ve çok yüksek bir maliyet çıkardı. Konu hakkında yardımcı olabilecek veya öneride bulunabilecek var mıdır teşekkürler
  • yorukb Y kullanıcısına yanıt

Yetkili serviste çok ücret çıkar normal. Hangi sehirdesin

• tayfun91 T kullanıcısına yanıt
    İstanbul ve yetkili servise götürmedim özel servise bıraktım şimdilik aracı ama başlamadılar henüz işleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yorukb -- 12 Nisan 2024; 19:24:46 >
  • Merhaba. Whatsapp grubu varsa link alabilir iyim?
  • Merhaba, 2017-2020 arası otomatik Qashqai modelleri bakıyoruz. Şu ilanlar dikkatimi çekti:

1- 2020 1.5 dci Tekna

2- 2020 1.5 dci Tekna

3- 2018 1.6 dci Tekna

4- 2017 1.6 dci Visia

5- 2017 1.6 dci Skypack

1.5 motor ve 1.6 motor arasında ne kadar fark vardır, dezavantajları avantajları nelerdir? Hangi modeller daha çok tutuluyor? Yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirim. Teşekkürler.

• 2018 1.5 dizel manuel aracım İçin yağ bakımı zamanı geldi. Filtreleri hangi marka model almalıyım paylaşabilecek var mı? Yağ, hava, polen ve mazot filtresini değiştireceğim. Daha önce aldığınız güvenilir satıcıların linkini de paylaşır mısınız?
  • 
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.