Şimdi Ara

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### (692. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.980
Cevap
286
Favori
1.815.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onrevsen

Merhabalar aracımı satılığa çıkardım emsalsiz temizlikte 1 gün bile sorun yaşatmamış bir araçtır..Satma sebebim yuva kurmaktır..

Trakyadan Nissan Qashqai 2012 Otomatik 44 Bin Kmde Tertemiz..

İlan No: 280185963

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-trakyadan-nissan-qashqai-2012-otomatik-44-bin-kmde-tertemiz-280185963/detay

Onur Bey,
    Araçta cam tavan yok, navigasyon yok, yan aynalarda sinyal lambası yok, arka ve ön kamera yok, camlar orjinalden renkli karartılmış cam değil. araçta orjina tavan barı yok. artısı ise sadece km az. İstediğiniz rakama umarım satabilirsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

quote:

Orijinalden alıntı: onrevsen

Merhabalar aracımı satılığa çıkardım emsalsiz temizlikte 1 gün bile sorun yaşatmamış bir araçtır..Satma sebebim yuva kurmaktır..

Trakyadan Nissan Qashqai 2012 Otomatik 44 Bin Kmde Tertemiz..

İlan No: 280185963

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-trakyadan-nissan-qashqai-2012-otomatik-44-bin-kmde-tertemiz-280185963/detay

Onur Bey,
    Araçta cam tavan yok, navigasyon yok, yan aynalarda sinyal lambası yok, arka ve ön kamera yok, camlar orjinalden renkli karartılmış cam değil. araçta orjina tavan barı yok. artısı ise sadece km az. İstediğiniz rakama umarım satabilirsiz.

Merhaba;

Cidden belirttiğiniz özellikler bi aracın olmaz olmazları..Km düşük araçta değişen yok büyük şehirlerde satılan araçlar gibi yıpranmamış ve boyasız denilip arabanın birçok yeri değişmiş araçlardan değil bunuda belirtmek isterim.

Ben buraya bu ilanı ihtiyacı olan var ise fiyattada yardımcı olup onları araç sahibi yapmak için paylaştım.

Forum elbet yorum ve düşüncenize saygı duyarım ama araç ilanda net ve detaylı sizin gördüğünüzü herkes görüyor eksileride , artılarıda ..

Nasip kısmet satılır ,satılmaz teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cyuksel Er YENİ ÜYE 6 dk. önce
    internetten dolaşırken qashqai kulubünü gördüm benim de bir 2015 1.6 dizel düldülüm var
    necvox taktırdım ama güncelleme yapamıyorum böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar nasıl bu sorunu aştılar yardımcı olursanız sevinirim teş
  • cyuksel C kullanıcısına yanıt
    Bir de buraya bakın en azından daha kalabalık ...

https://forum.donanimhaber.com/nissan-qashqai-2014--82991494-700
  • Arkadaşlar;
    2 adet Nissan qashqai 2011 1.5 dizel tekna araca sahibiz.
    araçaların biri uzaktan kumandadan aynaları kapatıyor, biri kapatmıyor.
    Adam aracın ilk sahibi modül falan taktırmamış.
    Bir ayarı falan yok sanırım
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    yapılıyor bunun için modül var150 - 200tlye / kendi aracımda da vardı
  • arkadaşlar merhaba,

2016 model qashqai visia 1.6 dizel oto.sahibiyim. aracı aldığımdan beri ön panelin sağ üst kısmında tıkırtı geliyor. sanki boştaki bir parça yerinden oynuyormuş gibi. 3 kez servise (tepretoğulları) gittim ancak çözemediler. son çare ön planeli sökmek diyorlar.

buna benzer sorun yaşayanınız oldu mu? fikirleriniz benim için önemli.
  • Bu sitede navigasyon kartının nasıl kopyalanacağı hakkında bilgiler verilmiş. Opel ve VW için bu konuda başarı sağlamışlar. Nissan için de mantık aynı. Ancak bende pci girişli sd kart okuyuculu bir bilgisayar olmadığı için deneyemedim. Konudan anlayan arkadaşlar navigasyon güncellemesi sorununu çözebilirler. Almanca konusunda Google translate yeterli olmazsa yardımcı olabilirim. Linux yüklü yukarıda belirttiğim özellikte kart okuyucusu olan bir bilgisayarda SD kartın CID seri numarasını okuttuğunuzda gerisi geliyor. Linuxu usb bellekten yüklemeden çalıştırabiliyorsunuz. Ubuntu mesela. Site almanca bir forum sitesi:

https://www.digital-eliteboard.com/threads/update-rns310-europe-v8-v9-west-east.425528/

• pazartesi günü 1.5 dci black edition inci beyazı ile aranıza katıldım.
    herkese merhaba...
  • utku84 U kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun, güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

Hayırlısı olsun, güle güle kullanın.

teşekkürler
  • Orjinal sd kartımın cid numarasını bilgisayardan okutmayı başardım. Kartımı başka bir karta yedeklemeyi başarırsam sonrasında güncel bir kart bulup onu yedeklemek kalıyor. Kartta 2009 haritası yüklü. En son LCN1 V7 haritası 2015 3. çeyreğin haritasını içeriyor Avrupa'da internette J10 için satılan. Haritanın mantığını bir yazılımcı çözse daha günceli bile yüklenebilir. Ben nette okuduklarımı deniyorum ama bilgisayarım uygun değil arkadaşımın bilgisayarında fırsat bulursam deneyeceğim.
  • Mrhblar, 2015 manuel 1.5 qashqai tekna sahibiyim, araç 3-4 vitesler de 2000 devir ile giderken gaza biraz fazla

yüklendiğim de devir bir anda 3500-4000 e kadar çıkıyor ancak hızlanma olmuyor. Yetkili Maslak spottur servise

sordum, muhtemelen baskı balata dedi ancak yine de görmeleri lazımmış. Fiyat olarak baskı balata 850, debriyaj

alt merkezi 650, işçilik 400 toplam 1900 tl istedi. debriyaj alt merkezi neden değişecek diye sorduğum da,

değişmediği takdir de baskı balata ile uyum sağlamayacağını söylendi. Gerçekten Alt merkez değişmeli mi?

Maslak tarafın da güvenilir özel servis tavsiye edebilecek olan var mı ?
  • 2012 cvt black edition qashqaimi sattım.2015 x-trail ppp ile aranızdayım arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordekmurat

Mrhblar, 2015 manuel 1.5 qashqai tekna sahibiyim, araç 3-4 vitesler de 2000 devir ile giderken gaza biraz fazla

yüklendiğim de devir bir anda 3500-4000 e kadar çıkıyor ancak hızlanma olmuyor. Yetkili Maslak spottur servise

sordum, muhtemelen baskı balata dedi ancak yine de görmeleri lazımmış. Fiyat olarak baskı balata 850, debriyaj

alt merkezi 650, işçilik 400 toplam 1900 tl istedi. debriyaj alt merkezi neden değişecek diye sorduğum da,

değişmediği takdir de baskı balata ile uyum sağlamayacağını söylendi. Gerçekten Alt merkez değişmeli mi?

Maslak tarafın da güvenilir özel servis tavsiye edebilecek olan var mı ?

Pek debriyaj gibi gelmedi ama...araç kaç binde
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    mrhb araç 35.000 km de, sizin tahmininiz var mı ? cuma yetkili servise aracı göstereceğim ancak çok yüksek fiyat veriyorlar.

tavsiye edebileceğiniz özel servis var mı ?
  • ordekmurat O kullanıcısına yanıt
    Motor devri artıyor ama araç hızlanmıyorsa baskı balatada sorun vardır, başka açıklaması yok.

Ha, baskı balatadaki sorun neyden kaynaklı, debriyaj alt merkezle alakası var mı, o kadar bilgim yok. Ama bence debriyajı tetikleyen şey bu ise, ilgili olabilir.

Fiyat pahalı tabi, dışarıda da fiyat almanızda fayda var.

• Merhaba arkadaşlar önceki aracım 2012 1.5 dci ile aracı ilk aldığım zaman 65 lt mazot aldım. Sonraki yakıt alımlarında en fazla 56 litre yakıt aldı genelde 53-55 litre civarı depo fulleniyordu yani 10 litre hep depoda kalırdı tabi bu sarı ışık yandıktan sonra yakıt az 70 km olduğu zaman şimdi merak ettiğim 1.6 dci ler yine bu şekildemi yani depo 55 litre gözüküyor yakıt az ikazından sonra kaç litre mazot alıyor acaba

• fikret3968 kullanıcısına yanıt
    Benim araç 2015/1,6,
    kalan yakıt miktarını bilemiyorum ancak araç ekranında "100 Km.lik yakıtınız kaldı" ikazı veriyor ve hemen yakıt alırsanız (pompa atana kadar) genelde 48/50 Lt. civarı depo doluyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan 3448

Benim araç 2015/1,6,
    kalan yakıt miktarını bilemiyorum ancak araç ekranında "100 Km.lik yakıtınız kaldı" ikazı veriyor ve hemen yakıt alırsanız (pompa atana kadar) genelde 48/50 Lt. civarı depo doluyor ...

Peki ortalama kaç km yol yapıyor şehir içi

• 
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.