Şimdi Ara

Q8300 voltajsız 3250mhz... devamı için yardım. resime bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • fahrencelcius (3 mesaj) Humboldt (1 mesaj) Mckhan (1 mesaj) X-FI (1 mesaj) MMX 166 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> Overclock >> İşlemci >> Q8300 voltajsız 3250mhz... devamı için yardım. resime bakın
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    818 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    orthos u 420 fsb için yaklaşık bi 10 dakika çalıştırıp denedim bi sorun çıkmadı. şimdi 13 fsb daha arttırıp deniyorum;

http://img837.imageshack.us/i/adsz111111.jpg/

şimdi bundan sonra ne yapacağım? en fazla ne kadar voltaj vermeliyim yardım ederseniz çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahrencelcius -- 12 Aralık 2010; 1:52:46 >

|
    |
  • Yarbay
    3759 Mesaj
    voltaj verıp mhz yukseltmeye devam et

lakın fsb/dram bolenı 1/1 olsun.zıra su an belleklerın 1040mhz cıvarı calısmakta
  • Yarbay
    13437 Mesaj
    anakartın yükske fsb destekliyorsa 3.8 ghze kadar gider o işlemci rahat. ben 3270 te kuulanıyorum başka çıkmıyor anakart yüüznden... cpuda garanti olsun diye 2 tık voltaj verdim öylesine. vermesemde çalışıyordu...
  • Yüzbaşı
    818 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    3.150 mhz ye sadece bir tık voltajla 025 v. verdim ve tüm testlerden geçirdim anakart dfı blood iron p35 bu anakartla 520 mhz yi gördüm ve stabildi fakat bu işlemcinin sınırlarını bilmiyorum 3250 de ise 2 tık fazla voltajla stabil.. şimdi kuzey köprüsüne de voltaj vermeli miyim ?
  • Yarbay
    7913 Mesaj
    2 cekirdek yük altında görünüyor. 4 çekirdeğe yük bindirip stabilite testi yapın
    |
    |
  • Yarbay
    8398 Mesaj
    benim gördüğüm 2 çekirdek yük altında sadece biraz çakallığa kaçmış bu iş
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.