Şimdi Ara

Punto Neon Uygulaması. (İç Mekan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
4
Favori
16.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Punto Neon Uygulaması. (İç Mekan) Punto Neon Uygulaması. (İç Mekan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CarlBenz -- 15 Aralık 2014; 21:29:47 >

• hayırlı olsun, güzel duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: azure_wolf

hayırlı olsun, güzel duruyor

teşekkürler hocam :)
  • Olmuş olmuş..
    Ben de mi yapsam. Mavisi var mı? Ürün nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Olmuş olmuş..
    Ben de mi yapsam. Mavisi var mı? Ürün nedir?

Var hocam, hepsiburada'da var. Ürünün linkini atıyım.

http://www.hepsiburada.com/liste/autocsi-5mt-neon-mavi-serit-silikonlu-elastik-led-12-volt-11055/productDetails.aspx?productId=otcsi11055&categoryId=20024611

• Gayet hoş fazla göze batmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle grande punto sahibi arkadaşlar 2,3 tl ye elektrikciden alacağınız istediğiniz renkte kablo ile aşağıdaki gibi güzel modofiyye yapabilrsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZULA_BABA -- 15 Aralık 2014; 21:50:00 >

• CarlBenz kullanıcısına yanıt
    Sağol ama bu mavi de çok parlak olur, benim ön konsol mavi o yüzden mavi güzel olur diye düşündüm ama. Buna 5V falan vereceksin hafif yanacak öyle daha güzel olur heralde.

Beyaz mı yapsam mavi mi ki?

Konsolum şu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powermoon -- 15 Aralık 2014; 21:48:40 >
  • flex led de 2,3 lira değil. metresi 10, 15 lira tr'de. ben olsam orta konsoldaki gri kısmı çevrelerdim.
  • quote:

Sağol ama bu mavi de çok parlak olur, benim ön konsol mavi o yüzden mavi güzel olur diye düşündüm ama. Buna 5V falan vereceksin hafif yanacak öyle daha güzel olur heralde.

Konsolum şu:

Arabanız puntonun en full versiyonu mu ?

Birde tebkrikler gerçekten çok temizmiş araba sade ve şık duruyor.

• konuya girerken yeni bir apaçilik mevzuu mu diye düşünürken, güzel bir çalışmayla karşılaştım. hoş olmuş
  • Harika olmuş, güle güle kullanın hocam
  • Güzel çalışma olmuş tebrikler

• Çok orijinal ve şık duruyor. İç konsola gerçekten elitlik katmış.
  • Güzel olmuş gerçekten bende de grande punto var 2006 aynı işlemi yapmayı düşünüyorum zor bir işlem mi ? Ve arka yolcu tavan aydınlatması yok cam tavan var tavan aydınlatması takılır mi bu ledleri nasıl monte ettiniz yapışkanlı mi yoksa tırnaklı mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorEconomy -- 15 Aralık 2014; 23:16:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabam Cruze aracin ici tamamen mavi tonunda renk hakim sadece kadranlar kirmizi.

Hosuma gitti uygulamaniz, alip denemek isterim ama kotu olursada moralim bozulur. Birde yukarida bir arkadasin dedigi gibi 12V cok olur soyle 5V olup sadece los'luk katacak seviyede olsa guzel olur.

Yapsam nasil olur acaba bilemedim. :)

Iyi gunlerde kullanin.

• quote:

Konsolum şu:

Hocam bence turuncu yapın çünkü sabah kullanılmıyor gece gösterge klima teyp ışıkları turuncu olduğu için birbirlerini tamamlıyor görsellik açısından. Ama gösterge ışıklandirmanizin renklerini değiştirdiyseniz turuncu yakışmaz

• Güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZULA_BABA

Özellikle grande punto sahibi arkadaşlar 2,3 tl ye elektrikciden alacağınız istediğiniz renkte kablo ile aşağıdaki gibi güzel modofiyye yapabilrsiniz

Hocam yapılan işlem hakkında bilginiz var mi kablo felan nerden geçirilmiş elektirik nerden alınmış

Ve ürün bu sanırım
    http://www.hepsiburada.com/m/flexible-turuncu-tube-neon-kablo-2-metre-378817-p-OTM378817

undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorEconomy -- 16 Aralık 2014; 23:18:53 >

• Punto forumda da gördum yakışmış vites hariç,bu arada bağalantıyı nasıl yaparız ayrıntılı tarif istiyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.