Şimdi Ara

PUBG X Box One (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
3
Favori
23.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drejtc

Bu oyunu 15 fps nasıl oynuyorsunuz yahu yazık günah

15 değil aslında 27-30 arası gidip geliyor.
    ha iyi mi ? Değil. 60 olunca YAĞ gibi olacak :)))

napalım hocam Elimizde bu makine var 2000 € luk bilgisayarlarımız yok :P

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

quote:

Ya birader çöp grafiklerle 15 fps veriyor, geçen mediamarkette adam oynuyordu leş bi oynanış

Aklım almadı nasıl oynuyorlar bunu

Ayrıca problem makinada değil oyunun kendisinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu arada evdeki son durum :D

PUBG X Box One

oyun fena sardı...
  • quote:

quote:

quote:

Ya birader çöp grafiklerle 15 fps veriyor, geçen mediamarkette adam oynuyordu leş bi oynanış

Aklım almadı nasıl oynuyorlar bunu

Ayrıca problem makinada değil oyunun kendisinde.

dostum one S de oynuyor olabilir bilemedim. bende One X Var. 20 nin altına hiç düşmüyor. eskiden çok oluyordu ilk indiğin zamanlarda falan da şimdi pek yok.

Dediğin gibi oyundan zaten, yoksa bundan çok daha kral oyunlar 4K 60fps çalışıyor.
    Çöl haritası ile FPS sorunu çözülecektir.

Hoş önce yapımcının 30 fps kilidini kaldırması lazım.

• İsterse Dünya’nın en zevkli oyunu olsun. Xbox One X gibi bir konsolda 30fps yi göremeyen vasat grafikli bir oyunu kullanıcılara satmak resmen beceriksizlik ve oyuncu ile dalga geçmektir. Eğer tam sürümü bu şekilde çıkarsa geçmiş olsun herkese.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Beyler bu oyun kutulu olarak satılıyor mu?

hayır bu oyun daha beta olduğu için hard copy satılmıyor. Ama oyun son haline geldiğinde tabi ki kutulu olarak alabileceksiniz.

Bu oyun halen daha beta aşamasında olduğunu ilk defa duydum bilgi için teşekkürler.

• biri bana sandık kazanıp kazanamayacağımızı söyleyebilir mi? :) sadece zevk olsun diye mi 1. oluyoruz? silahla falan başlamak için ne yapmamız lazım? oyun xbox'da beta diye olmuyor diycem ama silahla başlayanlar da var sonuçta. birinci olunca birşeyler kazanırım diye kasıyordum, hiçbir terane olmadı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

biri bana sandık kazanıp kazanamayacağımızı söyleyebilir mi? :) sadece zevk olsun diye mi 1. oluyoruz? silahla falan başlamak için ne yapmamız lazım? oyun xbox'da beta diye olmuyor diycem ama silahla başlayanlar da var sonuçta. birinci olunca birşeyler kazanırım diye kasıyordum, hiçbir terane olmadı :)

sandıklardan sadece kıyafet cıkıyor silah falan yok. silahla başlayan da yok.
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    uçaktan önceki bekleme alanında silahla sıkanlar kim peki? kıyafet bile çıksa nasıl kazanılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness_kaan -- 20 Mart 2018; 9:58:34 >
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    silahla başlama yok oyunda o lobide beklerken millet denesin diye yapılmış
  • 2-3 hafta önceki güncelleme ile başlangıç alanındaki silahlar da kaldırıldı (Ki bence çok da iyi oldu kafa ütülemekten başka bir işe yaramıyordu)
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    Dostum sana update lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

biri bana sandık kazanıp kazanamayacağımızı söyleyebilir mi? :) sadece zevk olsun diye mi 1. oluyoruz? silahla falan başlamak için ne yapmamız lazım? oyun xbox'da beta diye olmuyor diycem ama silahla başlayanlar da var sonuçta. birinci olunca birşeyler kazanırım diye kasıyordum, hiçbir terane olmadı :)

oyunda sana silah veren hiçbi sistem yok dostum. kutular sadece kozmetik ürünler.
    Oyuna silahla başlayan yok. o nedenle rahat olun hocam.

kutu vs sistemi gerçek oyun başlayınca biraz daha oturmuş olur. ben de geçende 1. oldum ne kutu verdi ne bişe.
  • eyw tüm cevap verenler devamlı update ediyorum, sıkıntı yok. haklısınız, son girdiklerimde kafa ütüleme yoktu gerçekten
  • Arkadaşlar merhaba. Xbox one almayı düşünüyorum bu oyun için. Tv im 4k değil butcemde max 1500. Xbox one yeterli olyr mu. Ve ps4 almadigima pisman olurmuyum konsol olarak. Deneyimlerinizle yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pet_Bardak kullanıcısına yanıt
    TV 4k değilse One S yeterli olur. Ancak biraz sabırlı olman gerek FPS konusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

TV 4k değilse One S yeterli olur. Ancak biraz sabırlı olman gerek FPS konusunda.

Sade one yeterli olur mu

• Pet_Bardak kullanıcısına yanıt
    Ben One da oynamadım o sebeple net bir şey söyleyemem ancak olur diye düşünüyorum. Kaldı ki One X de bile FPS sorunları yaşanıyor.
  • Oyun xbox'ta 5 milyon oyuncuya ulaşmış. Ms bu oyundan exc. tadını almış olmalı.

https://news.xbox.com/en-us/2018/03/15/playerunknowns-battlegrounds-xbox-hits-5-million-player-mark/
  • dün gelen patch ler ile oyun daha kötü bi hale geldi.

ACOG un parlaması, arabanın daha çok hasar vermesi falan geçtim de,
    daha önce BİR KERE BİLE yaşamadığım, yerdeki silahların geç gelmesi vs konusunu patch den sonra 2-3 kere yaşadım oyunda.

adamlar bi yerden düzeltecem diye başka yerden pert ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.