Şimdi Ara

PUBG X Box One (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
3
Favori
23.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1 aydır aralıksız oynuyorum. Zincir görevdiye Bi dalga var. Hepsini yaptım ama kilit kalkmıyor. Sokiyim görevinizde oynamıyorum pubg yi bıraktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Cross platform güncellemesi ile birlikte PlayStation kullanan rakipler ile birlikte oynamak farklı bir his uyandırdı. Oynanışta pek bir fark yok ancak renkler ve gölgeler daha bi keskinleşmiş, güzel olmuş.
  • Yeni güncelleme ve crossplay ile ben oldukça iyi buldum. Oynayan arkadaşlar var ise ekleşip beraber de oynayabiliriz
  • Klavye mouse desteği gelseydi güzel olabilirdi.
  • Merhaba nereye soracağımı bilemedim. Xbox one da kablosuz klavye mouse olmuyor mu oyunda. Klavyeyi xbox menüde gördü oyunda görmedi. Fare zaten xbox menüde görünmüyor. Çocuk için gamepass i ona göre yenileyeceğim. Kablosuz kabul etmiyor mu yoksa bir ayar mı lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Merhaba nereye soracağımı bilemedim. Xbox one da kablosuz klavye mouse olmuyor mu oyunda. Klavyeyi xbox menüde gördü oyunda görmedi. Fare zaten xbox menüde görünmüyor. Çocuk için gamepass i ona göre yenileyeceğim. Kablosuz kabul etmiyor mu yoksa bir ayar mı lazım.
    Her oyunda klavye fare desteği yok buna pubg de dahil. Kablosuz olarak bilgim yok bilen arkadaşlar illa ki yanıtlayacaklardır. Klavye fare desteği olan oyunları şuradan görebilirsiniz:

https://wallergaming.com/list-of-xbox-games-with-keyboard-and-mouse-support/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Fortnite i falan gördüm internette. Bunda da vardır dedim. Hiç bilmediğim oyunlar. Yine de sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Merhaba, Cross platform güncellemesi ile birlikte PlayStation kullanan rakipler ile birlikte oynamak farklı bir his uyandırdı. Oynanışta pek bir fark yok ancak renkler ve gölgeler daha bi keskinleşmiş, güzel olmuş.
    Şu oyuna keske bilgisayar ile de cross platform getirseler, tabi bir de klavye mouse desteği. Cok bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombacimülayim -- 2 Eylül 2021; 13:37:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt

Ben gelebileceğini düşünüyorum. Ancak sunucuları maalesef bot dolu. Bir devrin sonuna doğru gidiyoruz galiba. Çıkışından beri sayısız güncelleme alan ve güncellemeler oyunun disk te kapladığı alan kadar olan bir oyun üzerine bir türlü koyamadı bence firma. Sanıyorum ki koyamayacak ta.

• quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Ben gelebileceğini düşünüyorum. Ancak sunucuları maalesef bot dolu. Bir devrin sonuna doğru gidiyoruz galiba. Çıkışından beri sayısız güncelleme alan ve güncellemeler oyunun disk te kapladığı alan kadar olan bir oyun üzerine bir türlü koyamadı bence firma. Sanıyorum ki koyamayacak ta.

Hocam kac yıldır gelmedı, bundan sonra gelir mi bilmiyorum ama gelirse eger bot sıkıntısından kurtulurlar işte ne güzel. Çok mu zor acaba bi oyuna klavye mouse desteği ile çapraz platform getirmek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.