Şimdi Ara

PUBG X Box One (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
3
Favori
23.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: x3x

Onun çok bi etkisinin olmadığı söylendi ama bir de o şekilde deneyeyim. İlginç bir şekilde One x'te daha sorunlu gibi şu anda.
    Optimizasyon sorunuyla birlikte 4k işi çok kastırıyor olabilir. Herşeye rağmen oyun preview'de henüz bunların olması doğal.

Bu arada One x'te oyunun 60 fps olacağı onaylanmış. Normal xbox one'da da 60 fps hedefleniyormuş ama 30 fps de olabilirmiş.
    Oyun bu sene xbox'ta tam sürüme geçecek diye biliyorum, bu yıl içinde 60fps oynayabileceğiz. Güzel haber Çoğu kişiyi binlerce liralık sistem kurma derdinden kurtarır.

Kaynak:https://segmentnext.com/2017/12/01/pubg-xbox-one-x-run-60-fps/

haber eski, ondan sonra baya bi, ortalıkta dedikodular çıktı, X in 60 olamayacağı vs söylendi ama bi yalanlama gelmedi.

X mutlaka 4K 60fps gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Onun çok bi etkisinin olmadığı söylendi ama bir de o şekilde deneyeyim. İlginç bir şekilde One x'te daha sorunlu gibi şu anda.
    Optimizasyon sorunuyla birlikte 4k işi çok kastırıyor olabilir. Herşeye rağmen oyun preview'de henüz bunların olması doğal.

Bu arada One x'te oyunun 60 fps olacağı onaylanmış. Normal xbox one'da da 60 fps hedefleniyormuş ama 30 fps de olabilirmiş.
    Oyun bu sene xbox'ta tam sürüme geçecek diye biliyorum, bu yıl içinde 60fps oynayabileceğiz. Güzel haber Çoğu kişiyi binlerce liralık sistem kurma derdinden kurtarır.

Kaynak:https://segmentnext.com/2017/12/01/pubg-xbox-one-x-run-60-fps/

haber eski, ondan sonra baya bi, ortalıkta dedikodular çıktı, X in 60 olamayacağı vs söylendi ama bi yalanlama gelmedi.

X mutlaka 4K 60fps gelecektir.

6 teraflopluk cihaza 60 fps getirimiyecekse hiç satışa çıkarmasın oyunu hadi one s i anladım cihaz güçsüz

• 2 hafta dan uzun süredir güncelleme gelmiyor bakalım ne yapmaya çalışıyorlar
  • Güncelleme beklemekten cigerimiz soldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, online oynamak için eklemek isterseniz,
    GT : GavurboganHerif
    iyi oyunlar
  • bir iki haftadır uzağım oyuna,

önümüzdeki hafta tekrar çökmeye başlayacağım :D
  • Cdkeys’den almayı planlıyorum uyguna geliyor. Nasıldır güvenilir midir?

• Son gelen 2 yama ile herşey çok güzelken bozdular oyunu. Şimdi de 20 gündür yama bekliyoruz. Bu kadar beklemenin üstüne herhalde sağlam bir yama gelir.

Cidden anlamıyorum 6.ncı yama ile oyun tam olması gerektiği gibi çalışıyordu özellikle one x'de. Ama arabalar daha fazla hasar alsın vs dediler ne olduysa stabil olan oyunu da bozdular.
  • Beyler, 5.76 GB güncelleme gelmiş. İndiren var mı? Nasıl olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Beyler, 5.76 GB güncelleme gelmiş. İndiren var mı? Nasıl olmuş.

xbox one s de yakın mesafedeki grafikleri düzeltmişler evler çimler daha bir keskin eskisine göre güzel gözüküyor fps düşüşü yaşamadım sadece uçaktan atlarken vardı onu bir ara düzelttiler tekrar bozmuşlar düzelebilir
  • xbox one x ne durumda oynayan oldu mu beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxpayne_55

quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Beyler, 5.76 GB güncelleme gelmiş. İndiren var mı? Nasıl olmuş.

xbox one s de yakın mesafedeki grafikleri düzeltmişler evler çimler daha bir keskin eskisine göre güzel gözüküyor fps düşüşü yaşamadım sadece uçaktan atlarken vardı onu bir ara düzelttiler tekrar bozmuşlar düzelebilir

Yok artık. Oyun kadar güncelleme gelmiş ama kayda değer bir şey desek yeridir o zaman. Ne yapalım. Beklemeye devam.😀

• iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Yazdan önce yapmıycaklar galiba 60 fps :)

• Acik/kapali hicbir mekanda kasilma olmuyor artik. Bu guncelleme ile oyun sorunsuz olmus. Grafikler elden gecmis, sirada 60fps var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Acik/kapali hicbir mekanda kasilma olmuyor artik. Bu guncelleme ile oyun sorunsuz olmus. Grafikler elden gecmis, sirada 60fps var.

Hafta sonu pubg akar o zaman
  • BlackEagle_03 kullanıcısına yanıt
    :-) bu kadar bekledik. Yazı da bekleriz artık. Şimdiden heyecan bastı. :-)

• Oyun daha iyi - akar olmuş, güncelleme hatırına ilk birinciliği aldım sabah çok şükür. Özellikle koşma daha hızlı olmuş, hoşuma gitti

Ödül nasıl alınıyor? Birinci oldum ama gelen giden birşey yok. Bilgisi olan var mı?

• Ps4leri satıp bu oyun icin 4kişi xbox x aldık aksamları aldıgımız keyfi anlatamam güncellemeden sonra biraz daha iyi herşey ama yapacakları daha cok iş var oyunun kapanması devam ediyor en sinir bozucu olan bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratabaka -- 3 Mart 2018; 17:51:36 >
  • Pubgnin dosya boyutu ne kadar oldu?
  • Beyler Oyunu xbox one x e alıcamda Pugb ekibi varmı katılacağım.. Whatsap grubu felan..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.