Şimdi Ara

PUBG Lite [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
10
Favori
13.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Görkem !

bu nasıl bir üslup. hp 2gr77ea laptop, 16gb ram 1050 ekran kartı aslanım, sistemimde sorun yok. ortalama 10-15 kill civarı alıyorum. fakat optimizasyonda sıkıntı var diyorum. uzaktan arabayı takip ederken birden araba ortadan kayboluyor. anladın mı bay bilmiş.

Alıntıları Göster
    Bence lite la steam versiyonu arasinda karisiklik oldu,)

Lite da 300 fps aliyorm 20 kill garanti bot çok oyunda.

Görüntu farki cok efsanevi derecede var o mavi halkası cok kotü. Ama aim icin oynanir sonra steam pubgciye gecilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

bu nasıl bir üslup. hp 2gr77ea laptop, 16gb ram 1050 ekran kartı aslanım, sistemimde sorun yok. ortalama 10-15 kill civarı alıyorum. fakat optimizasyonda sıkıntı var diyorum. uzaktan arabayı takip ederken birden araba ortadan kayboluyor. anladın mı bay bilmiş.

Alıntıları Göster
    üslupda sıkıntı yok, orayı yanlış anladım ben kusura bakma.

Pubg lite sevelicek görüntü de bir oyun değil; ki ben de oynamam arkadaşlar oyunun mantığı öğrensin diye öneririm, pc yenileyince kadar oyunu oynar aimlerini kasar hem kendileri zevk alırlar hem bizi kanser etmesinler diye.

Ayrıca şu dediğiniz optimizasyon steam pubg de mi arabanın ortada kaybolması felan öyle bir şey ben denk gelmedim. 3 yıldır oynuyorum inan buna ama benim pc'im sağlam.
    Laptopda fps oyunlarında özellikle steam pubg de işin zor :)

Yine yanlış anlama beni.

4k saat PUBG'cim var.

Her türlü tatlı tatlı pubg sohbeti ve rpg oyun sohbetine varım. Teşekkürler iyi günler

• Güncelleme gelecek mi acaba oyuna üvey evlat muamelesi yapıyorlar resmen. Hile çok fazla oyunda özellikle flyhack çok kullanıyorlar son zamanlarda. Bodie oynarken elemanlar hangarın üstüne falan çıkıyordu yine de yenemediler reportladık bakan yok eden yok. Mobile emulatör oynamak da içimden geçmiyor dinamikleri berbat çünkü. Sanırım insanlar Steam sürümüne geçsin diye iplemiyorlar Lite sürümünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciganito

Güncelleme gelecek mi acaba oyuna üvey evlat muamelesi yapıyorlar resmen. Hile çok fazla oyunda özellikle flyhack çok kullanıyorlar son zamanlarda. Bodie oynarken elemanlar hangarın üstüne falan çıkıyordu yine de yenemediler reportladık bakan yok eden yok. Mobile emulatör oynamak da içimden geçmiyor dinamikleri berbat çünkü. Sanırım insanlar Steam sürümüne geçsin diye iplemiyorlar Lite sürümünü.
    Şuan her şey steam sürümü üzerine ve steam sürümü inanılmaz iyi.

Ciddi anlamda çok realistik oyun yapmış adamlar geç fark ettim.

Warzone ve Pubg önerdiler. 1-2 saat Warzone oynadım. Ardından 12 saat Pubg oynadım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breath Of fire -- 3 Nisan 2020; 10:43:54 >
  • Arkadaşlar selam,

Radeon rx 480 ekran kartı, i7 7700k 4.20 ghz işlemci ve 16 gb ram var. ssd hard disk.

bu sistemde sis bombası attığımda oyun donuyor. anca reset atarsam doğal olarak girebiliyorum.

Oyun sadece sis atınca donuyor. çözüm olarak oyunu sildim tekrar kurdum ve ekran kartı driverını da sildim tekrar kurdum.

SORUN BUNA RAĞMEN HALEN DEVAM EDİYOR. Oynadığım tek oyun bu ama lanet ettirecek nerdeyse.

Çözüm önerisi olan var mıdır?
  • Arkadaşlar 3 gündür bağlantı kesildi , tekrar bağlan gibi problemlerle karşılaşan oldumu ? her oyun sonu bu hata oluyor baştan girmek zorunda kalıyorum.
  • beyler bu oyunda çok mu bot var ya yeni indirdim ilk 3 oyunun 2sini kazandım toplamda 25 kill falan aldım bu nasıl olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

beyler bu oyunda çok mu bot var ya yeni indirdim ilk 3 oyunun 2sini kazandım toplamda 25 kill falan aldım bu nasıl olabilir
    Hocam Pubg'de genel'de seviyenize göre bot oluyor sanırım yanlışta olabilir mesela yeni başladıysanız bot sayısı fazla , zamanla level arttıkça bot sayısı düşüp gerçek oyuncu oluyor ve önemlisi saat kaçta girdiğiniz mesela geceleri sabaha karşı çok bot oluyor.
  • Bot ilk başlarda fazla olması normal bence de bakalım başladık
  • salmanbaba23 S kullanıcısına yanıt
    https://playerbros.com/pubg-lite-safe-mode-hatasi-nasil-cozulur/

donma sorunu oluyordu arkadaşın bilgisayarda. bunu deneyin bakalım. biz yaptık düzeldi.

Benim de bir sorum olacak arkadaşlara. Oyun oynarken düzenli olarak ufak takılmalar oluyor mu? Ani fps düşmesi, karlı haritaya inerken aşırı fps düşmesi vs.

Bu sorunun bir çözümü var mıdır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehuirem -- 12 Nisan 2020; 3:12:22 >
  • fxckcrooked eklemek isteyen olursa ekleyebilir, genellikle online oluyorum
  • ehuirem E kullanıcısına yanıt
    Vikendi haritası geldikten sonra bu sorun ortaya çıktı. Herhangi bir çözümü yok, yapımcılar oyunu güncellemeyi hatırlarsa bu sorunu da çözerler.

Ocaktan bu yana güncelleme gelmedi oyuna.

Not: Bugün gelen güncelleme ile hata düzeltilmemiş bir kaç sandık eklenmiş, güncelleme sonuna hatalarla ilgili çözüm beklediğinizi biliyoruz demişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sata90 -- 16 Nisan 2020; 11:46:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugunku bakım ile yakın zamanda oyunu kapatacaklarını düşünüyorum.
    Para ile işlemler kapatılmıs Vikendi son güncelleme olacak denilmiş.Muhtemelen ilk fırsatta sunucu masraflarından kurtulup oyunu kapacaklardır.
  • Artık oyun bitti gibi bir şey attılar bir kenara oyunu komik olan ise halen şunu düzeltin bunu düzeltin yazacan oyunlar :D
  • Cem kullanıcısına yanıt
    YAŞ 36
    ORTA HALLİ OYNUYORUM.
    NİCK UGBOYS

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rewkdark

bu oyuna iyice sinir oldum özellikle yabancılar tarafından öldürülmeye( takım arkadaşı).

Adamla ayrı atlıyoruz oyun ortasına doğru dağ -taş demeden adamı arabayla almaya gidiyorum tak diye beni vuruyor.
    dün de aynısı oldu , sürekli böyle oluyor, solo girmek de bana sıkıcı geliyor,rapor ediyorum ve adamı da arkadaş olrak kaydediyorum bi bakıyorum adam takır takır oyununu oynuyor ertesi gün yine aynı.

her detayı verdim ki zaten mecburen istiyor şikayet ettim bana mail gelmiş siz kimsiniz, rakip kimdi dedim zaten herşeyi istediniz ya en başta benle dalga mı geçiyorsunuz.

kesinlikle dost ateşi gerçeğe aykırı da olsa kaldırılmalı, gerçek bir avaşta kaç tane haysiyetsiz arkaadaşını öldürür ki gerçekliğe uygun olsun diye bu özelliği koymuşlar.

bir de dost gibi davrananlar var, oyun başında iyiler sonra bir araç bulunca haritayı 3-4 sefer turluyorlar atlayıp da ölsün diye.

yabancı sitelerde de yazıyor zaten oyunu yapanların rapor falan umurlarında değil bi araştırmıştım ölümden önceki son 1 dakikayı inceliyorlarmış da ellerinde günde milyon tane şikayet geliyormuş da, o zaman kaldıracaksın dost ateşi işini.

eklemek isteyen olursa yaş 35 öğretmenim "rewk" kodadım standart bit oyuncuyum
    YAŞ 36
    ORTA HALLİ OYNUYORUM. EKLERSEN
    NİCK UGBOYS

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Beyler, telefondan mobile oynuyordum ama telefondan bana zor geliyor, biraz eski kafayım klavye mouse olacak, joyistic telefon bana göre değil. Bilgisayara mobile kurdum ama bu seferde türlü türlü problemler oluyor. Gittim lite kurdum. Lite hem görüntü hemde sorunsuzluk anlamında iyi ama doğru dürüst takım falan yok. Millet kafasına göre atlıyor, adam geliyor kendi arkadaşını vuruyor, bayınlınca yardım etmemeler falan. Ayrıca türklerle konuşarak oynamak istiyorum ama millet seçmede yok galiba. Yeni sayılırım ama tüm pubg sürümlerimi böyle yoksa bu durum lite a özelmi.
    YAŞ 36
    ORTA HALLİ OYNUYORUM. EKLERSEN
    NİCK UGBOYS

• Son güncelleme ile birlikte oyuna gerçek para yatırma işlemlerini kapatmışlar ve bir daha güncelleme gelmeyecek diye bilgilendirme yapıldığını duydum arkadaşımdan. Sanırım oyunun fişini çekecekler.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Evet son güncelleme imiş ama karantina döneminde halen oynanır sanıyorum, sırf hileciler yüzünden kapanmasını istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.