Şimdi Ara

PUBG Lite [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
10
Favori
13.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takım arkadaşı öldürme çok artmış vallahi deli olacam ya
    beraber mıkrofonlu oynamak isteyen varsa eklesin Cado_007
    yaş 25
  • Arkadaşlar bu sabaha kadar oyunda problem yoktu gireyim dedim anlık takılmalar oldu daha önce hiç olmazdı daha sonra fazla oldu ve oyun donmaya başladı 2 dakikada bir uzun süre donuyordu kaldırdım baştan kurdum olmadı daha sonra ağ gecikmesi hata vermeye başladı sonra tekrar donmalar oldu problem nedir sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Arkadaşlar bu sabaha kadar oyunda problem yoktu gireyim dedim anlık takılmalar oldu daha önce hiç olmazdı daha sonra fazla oldu ve oyun donmaya başladı 2 dakikada bir uzun süre donuyordu kaldırdım baştan kurdum olmadı daha sonra ağ gecikmesi hata vermeye başladı sonra tekrar donmalar oldu problem nedir sizce ?
    Şu sıra oyunda bir sıkıntılar mevcut hocam, son güncellemeden sonra bende de olmaya başladı bu sıkıntılar. Netspeed kullanıyoruz internet olarak birazda ondan da kaynaklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Şu sıra oyunda bir sıkıntılar mevcut hocam, son güncellemeden sonra bende de olmaya başladı bu sıkıntılar. Netspeed kullanıyoruz internet olarak birazda ondan da kaynaklı

Alıntıları Göster

Hocam benim problem Ping kaynaklıymış 3 gündür problem olmadı.
  • quote:

Hocam benim problem Ping kaynaklıymış 3 gündür problem olmadı.

Alıntıları Göster
    bizde aynı şekilde hocam, iyi oyunlar
  • Oyunda rakipten hiç ses çıkmıyordu şimdi ayak sesleri dahil herşeyi duyabiliyorum. Meğerse önceden ne kadar kötüymüş :)

Bir de şu deathcam ile eski maçları izleyecek kısmı açsalar çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Oyunda rakipten hiç ses çıkmıyordu şimdi ayak sesleri dahil herşeyi duyabiliyorum. Meğerse önceden ne kadar kötüymüş :)

Bir de şu deathcam ile eski maçları izleyecek kısmı açsalar çok iyi olacak.
    şuan sesler falan fena değil hocam, e tabi ana oyuna göre eksiklikler ve sorunlar mevcut ama yine de ücretsiz bir oyuna göre gayet iyi sarıyor.
  • quote:

şuan sesler falan fena değil hocam, e tabi ana oyuna göre eksiklikler ve sorunlar mevcut ama yine de ücretsiz bir oyuna göre gayet iyi sarıyor.

Alıntıları Göster
    Haklısınız. Hangi ücretsiz online oyunu bu kadar oynadım bilmiyorum. En azından bu tarzda diyelim. Gerçi pek oyun oynayan birisi değilim :) Ama ara sıra Lite oynamak hoşuma gidiyor. Fazla sinir yapmamak lazım, sonuçta eğlenmek için oynuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Haklısınız. Hangi ücretsiz online oyunu bu kadar oynadım bilmiyorum. En azından bu tarzda diyelim. Gerçi pek oyun oynayan birisi değilim :) Ama ara sıra Lite oynamak hoşuma gidiyor. Fazla sinir yapmamak lazım, sonuçta eğlenmek için oynuyoruz.

Alıntıları Göster
    aynen öyle hocam, bizde çok iyi değiliz eğlencesine takılıyoruz tpp veya fpp farketmiyor ama bir arkadaşın yüzünden bu sezon hep tpp giriyoz nerdeyse, tpp de rank kastığı için :)

katılmak istersen dc kanalımız var, nezih bir ortam yaş ortalaması 20/30 arası, seni fifa forumlarından hatırlıyorum ;https://discordapp.com/invite/Wc8SB5V

• quote:

aynen öyle hocam, bizde çok iyi değiliz eğlencesine takılıyoruz tpp veya fpp farketmiyor ama bir arkadaşın yüzünden bu sezon hep tpp giriyoz nerdeyse, tpp de rank kastığı için :)

katılmak istersen dc kanalımız var, nezih bir ortam yaş ortalaması 20/30 arası, seni fifa forumlarından hatırlıyorum ;https://discordapp.com/invite/Wc8SB5V

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam. Fırsat olursa gelmeye çalışırım.

• Pubg Lite çok güzel ama mobile kadar detay yok mesela evin içindeyiz eve adam geldiğinde ayak göstergesi haritada yok anca ses duyarsak anlarız yada mouse dürbün ayarları mobile kadar geniş değil .
  • quote:

Pubg Lite çok güzel ama mobile kadar detay yok mesela evin içindeyiz eve adam geldiğinde ayak göstergesi haritada yok anca ses duyarsak anlarız yada mouse dürbün ayarları mobile kadar geniş değil .
    hocam mobile de onların olması normal o telefon oyunu sonuçta ama bu pc oyunu bence steam versiyonu gibi ateş sesleri bile gözükmemeli haritada ki biraz bireysel beceriler öne çıksın
  • quote:

hocam mobile de onların olması normal o telefon oyunu sonuçta ama bu pc oyunu bence steam versiyonu gibi ateş sesleri bile gözükmemeli haritada ki biraz bireysel beceriler öne çıksın

Alıntıları Göster
    Oda doğru

Hocam Güncelleme sonrası benim pubg ekranı pencere modu oldu tam ekran olmuyor böyle olan varmı ? yada nasıl tam ekran yapabilirim

• quote:

Oda doğru

Hocam Güncelleme sonrası benim pubg ekranı pencere modu oldu tam ekran olmuyor böyle olan varmı ? yada nasıl tam ekran yapabilirim

Alıntıları Göster
    muhtemel ayarları denemişsindir zaten bir şey demiyorum o konuda düzeltmek için ama bilemedim başkan bizde öyle bir sorun yaşayan olmadı, çok basit ama alt + enter denedin mi?
  • quote:

muhtemel ayarları denemişsindir zaten bir şey demiyorum o konuda düzeltmek için ama bilemedim başkan bizde öyle bir sorun yaşayan olmadı, çok basit ama alt + enter denedin mi?

Alıntıları Göster
    Hocam ayarlara girdim pencere modundaymış oraya bakmak aklıma gelmedi hiç ben güncelleme sonrası oldu sandım Problem çözüldü iyi oyunlar herkese

• V İ K E N D İ geliyor!
    https://lite.pubg.com/tr/
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.