Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim de bir kaç sorum olacaktı.

1)Geçiş için nereye başvuru yapılıyor? Ptt kargo merkezleri uygun mu ?

2)fatura ödemeleri bankamatikten oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar ben pttcell 14 lük tarifeye bugün itibariyle geçtim. Bu tarifeyi kullananlara 1 kaç sorum olacak.

1- Öncelikle öğrenmek istediğim faturanız yüksek geldimi?

2- Faturanın yüksek gelme nedenleri nedir indirdiğimiz uygulamalarda nelere dikkat etmeliyiz hangi uygulamalar yüksek fatura getiriyor?

3- internet için önerdiğiniz ayar vs varmıdır?

4- Sadece google play storeden mi uygulama indirmeliyiz?

5- İndirdiğimiz çoğu uygulamada birsürü izin istiyor bu izinlerden çekinmelimiyiz?

Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim daha yeniyim android kullanımında.

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler...

Avea ayarlarının yapıp yapıp internete gir. Kıtayı asmazsan dk SMS gibi net sınırsız zaten fazla gelmez. Kafana gore nerden indirirsen indir sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese merhaba hiziniz 128kbps `e dustukten sonra skype`ta baglanti deneyeniniz oldu mu hic?Denediyseniz sonuclar nasil bir paylasir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mike Tyson

Herkese merhaba hiziniz 128kbps `e dustukten sonra skype`ta baglanti deneyeniniz oldu mu hic?Denediyseniz sonuclar nasil bir paylasir misiniz?

Sorun yok. Fakat görüntü kalitesi berbat uyarayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Herkese merhaba hiziniz 128kbps `e dustukten sonra skype`ta baglanti deneyeniniz oldu mu hic?Denediyseniz sonuclar nasil bir paylasir misiniz?

Sorun yok. Fakat görüntü kalitesi berbat uyarayım.

Goruntulu konusmam zaten sesli konusma yeterlidir.Bilgisayardan kullandiniz degil mi skype`i?Sunu sormak istiyorum bi de yurt disini mi aradiniz?
  • Konu dışı birşey sormak istiyorum, bazı forum sayfaları cevaplananlar bölümünde sıralı biliyorsunuz, lakin onlardan birini tıkladığımızda mesela bu forumu, yani PTTCELL forumu tıkladığımızda 1. sayfa açılıyor ilk önce, sonra hadii son sayfaya tıklıyoruzki son msj lara bakabilelim diye. İlk açışta her forumun son sayfasının açılmasını sağlama gibi bir şansımız varmı acaba?
  • cumhur45 kullanıcısına yanıt
    Son mesaji atanin yaninda bir ok var. Ona tiklamayi denedin mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumhur45 kullanıcısına yanıt
    Beğendiğin forumları favorilere al. Bi daha siteye girdiğinde en yukarıdaki pano'msu şeye tıkla. Zaten bildiriminiz var diye zorla gözüne sokuyor.

• Sınırsız net keyfi

• deneme
  • ~hsyn~ ~ kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir PTT merkezi omalı,
    Faturanı PTT matikten ödeyebilirsin

• PTTCell ile çok stabil ve iyi değerler alıyorum 12.81 Mbit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 12 Mayıs 2014; 19:39:58 >
  • bankalara kredi kartından pttcell faturası otomatik ödeme talimatı vermek istedik lakin pttcell seçeneklerde yok, bir yerde avea seçin otomatik ödemelerde diye okumuştum sanki ama şimdi aradım bulamadım. Bilen varmı acaba?
  • Online islemlerden odeme yaparken otomatik odeme talimati veriliyordu.
    Is bankasi cep subesinde yok mesela pttcell. Pocell var,pttcell yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcknrll

Online islemlerden odeme yaparken otomatik odeme talimati veriliyordu.
    Is bankasi cep subesinde yok mesela pttcell. Pocell var,pttcell yok.

Otomatik ödeme talinatini bankadan verirken avea olarak belirtmiştim ve o sekilde sorunsuz ödeniyor.

• Hiz 128 kbps `ye dustukten sonra yurtdisiyla skype gorusmesi yapan yok mu aranizda arkadaslar ?
  • Mix radio takılmıyor delirtmiyecek hızda vine izleme olsa fena olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Aybala5

Selamlar,

Pttcell ile dahili 3g li ipad uyumu hakkında (yane sayfaların acılma hızları, geçişler vs.) tecrübesi olan var mıdır?

K.gelsin.

ben cep telefonumu wifi hotspot ile tablete aktararak kullanırım genelde, 1. kullandığınız tarayıcı 2. gezeceğinizi sayfaların mobil sürümlerinin olup olmayacağı ile alakalıdır. ben opera mobile ve ufak t5arayıcıları kullanırım genellikle sonuçta sayfalar arasında gezinti yaptığım için sorun teşkil etmemektedir
  • quote:

hotspot ile tablete aktardığım internetim ile skype üzerinden görüntü kalitesinde birazcık ayar düşürme ile çok rahat skype ile görüntülü görüşmeler gerçekleştirmişliğim var. yakın zamanda tabletimdeki kameranın arıza vermesi nedeniyle görüntülü görüşmeyi kullanmamaktayım
  • Açıklama için teşekkürler hocam. Yalnız herkes genelde o şekilde kullanıyor ben başka bir case soruyorum. İpad de tarayıcı secıp kurma opsıyonumuz yok sanırım, ayrıca dahili simkart girişli kullanıcagım bu konfıgurasyonda kullananlar memnun mu sordugum.
    undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aybala5 -- 13 Mayıs 2014; 16:15:17 >
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.