Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.880
Cevap
118
Favori
483.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Almadım hocam fikrim yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Pttcell ile dahili 3g li ipad uyumu hakkında (yane sayfaların acılma hızları, geçişler vs.) tecrübesi olan var mıdır?

K.gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aybala5 -- 9 Mayıs 2014; 6:38:59 >
  • Aklıma ne geldi ,, pttcelllier için aveada herhangi bir paket yokmu acaba:) ne biliyim mesela şu kadar liraya avealılarla 300 dk . gibi falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybala5

Selamlar,

Pttcell ile dahili 3g li ipad uyumu hakkında (yane sayfaların acılma hızları, geçişler vs.) tecrübesi olan var mıdır?

K.gelsin.

128 kbps ile açıyor işte sayfaları ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben memnunum herseyi aciyr

• @Yandex
    Teşekkürler hocam, dahili sim kullanmak biraz daha vantajlı olabılır mı cunku wifi dakıi kayıplar olmayacak dogrudan 3g ıle alınan sınyal kullanılacak ?
  • quote:

@Yandex
    Teşekkürler hocam, dahili sim kullanmak biraz daha vantajlı olabılır mı cunku wifi dakıi kayıplar olmayacak dogrudan 3g ıle alınan sınyal kullanılacak ?

Fark olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

@Yandex

Fark olmaz.

Dahili simkart girişli tablet kullanıyorsunuz değil mi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aybala5 -- 9 Mayıs 2014; 21:52:53 >
  • Arkadaşlar ücretini ödesek statik IP alabiliyor muyuz, kesin bilgisi olan var mı?

Dün MH'nden teknik servis bölümüne bağlanabilmek için 3 defa 20 dakika bekledim ama bağlanmak imkansız. Bizim tarifedeki dakikalar MH'de beklerken bitecek...

• PttCell'e geçtim şuan rahatım ve kahvemi koyup donanımhaber keyfi yapıyorum. Videomu TubeMate aracılığıyla izliyorum. Online oyunlarda arada sırada takılmalar olsa da gayet güzel, rahat oyunumu oynayabiliyorum. 128 Kbps hızlı mı derseniz bence gayet hızlı ve rahat. Forumlarda sıkıntı yaşamadan istediğim gibi dolanabiliyorum. Eğer siz de çok para vermek istemiyorsanız PTTCELL'e geçin ve ucuzluğun keyfini yaşayın. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

Tamam arkadaslar, artık çok övmeyinki, kalabalıklaşmasın pttcell:) hani nerde çokluk derlere ya:)
    fi tarihinde aycell çıktığında bedave internet veriyordu.33.600 lük modem kartların çağı o zamanlar.Gayet iyiydi sonra duyan geldi duyan geldi ve sonunda şeyi çıktı.Sonra telsime geçtik ayda 5 tl ye.ilk başta o da iyiydi, sonra bildiğiniz gibi.

E tamam anladık, övüp durmayın artıkın yav.
  • Arkadaşlar ben bu tarifeye geçmek istiyorum. Kampanya devam ediyor değil mi? bir de ne yazıp nereye yollayacağız. 14 tl lik paket için.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Mesajla falan geçilmiyor.
    Ptt'den kimlik fotokopisiyle hattınızı Pttcell'e taşıyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psirik -- 10 Mayıs 2014; 17:26:36 >
  • Arkadaşlar ben 8 ayın sonunda limitsiz internetin hızına tahammül edemeyip vodafone a geçiş için başvuruda bulundum. Geçtiğim paket 500 dk 5000 sms 1000mms 2 gb internet 25 tl 12 ay taahhüt pttcell konusu altında bugune kadar paylaşımda bulunan herkese teşekkürler
  • Pttcell 19 luk tarifeye geçtim, 24 lük tarifenin ptt çalışan versiyonu. 3 ay 200dk toplam 600dk da her yöne verdiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatta bi PTT li tanıdığmız olmadı ya :(
  • Pttcell yada bimcell de avea ya gore internete hiz siniri koyma diye bir sey yok degil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

hayatta bi PTT li tanıdığmız olmadı ya :(

Tanıdığı ne yapacaksınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Pttcell yada bimcell de avea ya gore internete hiz siniri koyma diye bir sey yok degil mi?

Bence tüm operatörlerde o tür (tarife bazlı) sınırlama/öncelik var.

Vodafone Red'deyken Turkcell'le yarışırdı hız. En ucuz tarifesindeki internetle kıyaslayınca PttCell'in 250mb sonrası bile daha hızlı.

Woops forumunda Avea'lıyken hızdan memnun olup, woops'a geçince düşüş hissedenler var.

• Arkadaşlar ben pttcell 14 lük tarifeye bugün itibariyle geçtim. Bu tarifeyi kullananlara 1 kaç sorum olacak.

1- Öncelikle öğrenmek istediğim faturanız yüksek geldimi?

2- Faturanın yüksek gelme nedenleri nedir indirdiğimiz uygulamalarda nelere dikkat etmeliyiz hangi uygulamalar yüksek fatura getiriyor?

3- internet için önerdiğiniz ayar vs varmıdır?

4- Sadece google play storeden mi uygulama indirmeliyiz?

5- İndirdiğimiz çoğu uygulamada birsürü izin istiyor bu izinlerden çekinmelimiyiz?

Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim daha yeniyim android kullanımında.

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 11 Mayıs 2014; 15:10:56 >
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.