Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.909
Cevap
121
Favori
485.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada tarifelerde müşteri aleyhine değişiklikler yapılmış. 14'lük tarifede artık sınırsız internet yok. 250 mb'ye ulaştıktan sonra 1GB'ye kadar 64 kbps ile bağlanıyor. Sonra internet hakkınız bitiyor. 24'lük de aynı şekilde. 44'lük tarişfeyi 45 yapmışlar. İnterneti ise sadece 2 GB. Yani o da sınızrsız değil artık. Bu söylediklerimden 20 MAYIS'tan önce bu tarifeye geçenler etkilenmiyor. Bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakerim1976

Bu arada tarifelerde müşteri aleyhine değişiklikler yapılmış. 14'lük tarifede artık sınırsız internet yok. 250 mb'ye ulaştıktan sonra 1GB'ye kadar 64 kbps ile bağlanıyor. Sonra internet hakkınız bitiyor. 24'lük de aynı şekilde. 44'lük tarişfeyi 45 yapmışlar. İnterneti ise sadece 2 GB. Yani o da sınızrsız değil artık. Bu söylediklerimden 20 MAYIS'tan önce bu tarifeye geçenler etkilenmiyor. Bilginize

Bize hala sinirsiz demi okurken icim ciz etti bir an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Orijinalden alıntı: sakerim1976

Bu arada tarifelerde müşteri aleyhine değişiklikler yapılmış. 14'lük tarifede artık sınırsız internet yok. 250 mb'ye ulaştıktan sonra 1GB'ye kadar 64 kbps ile bağlanıyor. Sonra internet hakkınız bitiyor. 24'lük de aynı şekilde. 44'lük tarişfeyi 45 yapmışlar. İnterneti ise sadece 2 GB. Yani o da sınızrsız değil artık. Bu söylediklerimden 20 MAYIS'tan önce bu tarifeye geçenler etkilenmiyor. Bilginize

Bize hala sinirsiz demi okurken icim ciz etti bir an

Aynen acayip korktum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar benim indirme 128kbps geliyor da upload 6mbit geliyor bugün. Neden bu kadar yükseldi birden?

• Pttcell 14’lük Tarife; 20 Mayıs 2014 itibariyle müşteri alımına kapatılmıştır. Diyor 20 Mayis da gecilebiliyor mu ki?Ne bahtsizim arkadas.19 subatta avea hattimi uzerime aldirdigimdan 3 ay boyunca hatta islem yapamiyordum.20 Mayista pttcellin 14luk tarifesine gidecektim.Alimlari durdurdu.
  • - Faturalı 14'lük tarife

- Faturalı 24'lük tarife

- Faturalı 44'lük tarife
    * Yukarıdaki tarifeler 20 Mayıs 2014 itibariyle müşteri alımına kapatılmıştır.

PTTCELL in sayfasındaki,, müşteri alımına kapatılan tarifeler bölümünü tıkladığınızda yukardaki yazı çıkıyor. Yani sadece 14 lük değil 24 ve 44 lükte kapatılmış anlaşılan.
  • İyi de 20 Mayıs'a 2 tatil günü daha var. Şehir merkezindeki nöbetçi postane belki satar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazar pttler kapali yarin da kapali.Hepsi kapali.Tarifelere alim durmus.Ayni fiyattan tarifeler sekillenmis onlara alim var.
  • Mike Tyson kullanıcısına yanıt
    Yeni tarife içerikleri hakkında bir bilgi edinebildiniz mi? PTTCell internet sitesinde 44'lük adı "45'lik" olmuş, 14-24'e dokunmamışlar, ama bir alt sekmede müşteri alımına kapatılan tarifeler de 14,24,44'lük tarifeler diye yazmışlar...

Not: Havalimanı PTT'leri ve (İst'da) Eminönü Büyük Postane'de gece ve tatilde posta kabulü yapılıyor (İstanbul için yolcu bölümündekini bilmiyorum, kargo-posta kabul için, yolcu terminali dışında, kargo terminalinde bir tane daha PTT kabul merkezi var). Ama PTTCell işlemi yapıyorlar mı bilmiyorum. Zaten dediğiniz gibi "alım durdu" ise açık olsalar da sallayabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Yeni tarife içerikleri hakkında bir bilgi edinebildiniz mi? PTTCell internet sitesinde 44'lük adı "45'lik" olmuş, 14-24'e dokunmamışlar, ama bir alt sekmede müşteri alımına kapatılan tarifeler de 14,24,44'lük tarifeler diye yazmışlar...

Not: Havalimanı PTT'leri ve (İst'da) Eminönü Büyük Postane'de gece ve tatilde posta kabulü yapılıyor (İstanbul için yolcu bölümündekini bilmiyorum, kargo-posta kabul için, yolcu terminali dışında, kargo terminalinde bir tane daha PTT kabul merkezi var). Ama PTTCell işlemi yapıyorlar mı bilmiyorum. Zaten dediğiniz gibi "alım durdu" ise açık olsalar da sallayabilirler.

Butun tarifeler degisti.Sinirsiz net paketleri kaldirilmis.250mbden sonra hiz 64 kbps ye duserek 1gb ya kadar internet vermisler.

• Yani eveet kötü olmuş. 64 hız için sanırsam laptopun wifi bile kımıldamaz yerinden :(
  • Kotu olmus. Bir hat daha gecirecektim ben.Yeni 14 luktense woops un 23 luk tarifesi daha avantajli bu durumda.

• eski müşteriler etkilenmiyo di mi?

• Umarım etkilenmiyoruzdurlarızdır.:)
  • eski müşteriler etkileniyosa vodafone'un 500dk 5000 sms 2gb 25 tl tarifesine geçerim son alım 31 mayıs.

• Eski musteriler etkilemiyordur ya.Olan bana oldu arkadas.Su konuda 3 ay once mesajim var.Dedim ki 3 ay sonra tarifeler degismezse ben de araniza katilacagim diye ama tam 3 ay sonra tarifeler degisti.

• Bu hizmet Avea tarafından sunulmakta olup, tüketici memnuniyetine ilişkin her türlü husustan Avea sorumludur.

Pttcell Nedir?
    Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan ve 1840 yılından bu yana hizmet veren PTT; posta, banka ve lojistik hizmetlerine ilave olarak 2013 yılından itibaren Pttcell markası adı altında mobil iletişim hizmeti sunmaya başlamıştır.

Pttcell insan odaklı hizmet anlayışıyla; yüksek kalitede mobil iletişim hizmetini hesaplı şekilde sunar.

Nasıl Pttcell'li Olurum?
    İster mevcut numaranızla, isterseniz yeni numara alarak Pttcell'li olmak için en yakın PTT merkezlerine uğramanız yeterli!
    Pttcell'li olabileceğiniz merkezler için tıklayınız

Faturalı Tarifeler

14'lük Tarife:

Pttcell’lilerle 3.500 dakika
    Yurtiçi Her Yöne 200 dakika
    Yurtiçi Her Yöne SMS 250 SMS
    Yurtiçi Cepten İnternet 250 MB*
    Kota Aşımı SMS 30 Kuruş/Adet
    Kota Aşımı Konuşma 30 Kuruş/Dakika

*Tarifenin internet kullanım hakkı, adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra 1GB kullanıma kadar 64Kbps hız ile devam eder.

24'lük Tarife:

Yurtiçi Her Yöne 500 dakika
    Yurtiçi Cepten İnternet 250 MB*

*Tarifenin internet kullanım hakkı, adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra 1GB kullanıma kadar 64Kbps hız ile devam eder.

45'lik Tarife:

Yurtiçi Her Yöne 1500 dakika
    Yurtiçi Cepten İnternet 2 GB

Sıkça Sorulan Sorular

●SORU ✔CEVAP

Pttcell'e nereden geçebilirim?
    Ptt merkez şubelerinden geçiş yapabilirsiniz.

Pttcell hattım kaç günde aktif olur?
    Avea 1-3 gün, diğer operatörler 3-6 gün içinde aktif olur.

Faturamı nasıl ödeyebilirim?
    Online işlemlerden, Müşteri hizmetlerinden, PTTmatiklerden ve Ptt şubelerinden ödeyebilirsiniz.

İnternet sınırsız mı?
    İnternet sınırsızdır. Yukarıda bilgi verilmiştir. (Tarifeler)

128 Kbps yavaş mı?
    128 kbps ile internette rahatça gezinebilir, müzik, radyo dinleyebilir, düşük kalitede video izleyebilirsiniz.
    Yüksek kalitede video izleyemez, hızlı şekilde uygulama ve program indiremezsiniz.

Kalan kullanım nereden öğrenebilirim?
    9333'ü arayarak, online işlemlerden ve *124# koduyla öğrenebilirsiniz.

Hat sahibi olmadan Pttcell'e geçiş yapabilir miyim?
    Hayır. Yapamazsınız.

Taahhüt var mı?
    Hayır. Taahhüt yok.

Yeni hat ücreti ne kadar?
    60 TL.. 12'ye bölünüp 12 ay boyunca faturanıza yansıtılır.

Numara taşıma ücretli mi?
    Numara taşıma ücretsizdir. (Operatör fark etmez)

Hattım aktif olunca 3G'yi nasıl aktif edebilirim?
    Online İşlemlerden ya da 3G yazıp 1788'e göndererek aktif edebilirsiniz.

Sürpriz fatura ile karşılaşır mıyım?
    Bilinçli kullandıkça hayır.

Zam gelirse ne yapabilirim?
    Taahhüt olmadığı için operatörünüzü taşıyabilirsiniz.

Pttcell çekim gücü nasıldır?
    Avea'nın alt yapısını kullanıyor. Avea ile çekim gücü aynıdır.

Pttcell sitesine gitmek için tıklayın.

Cep internetini PC'de kullananlar ve kullanacaklar: PTTCELL - CEPNET İLE PC'DEN HIZLI SURF TAVSİYELERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac Killer -- 18 Mayıs 2014; 20:57:04 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Efsane 14 lük tarifenin gidişi kötü olmuş(geçmeyi düşünenler için tabi).En azından 250mb dan sonra 512kbps falan verselerdi 1 gb a kadar.

• ben pttcellden 3 ay önce vodafoneye geçtim bence şuan için en güzel tarife vodafonede 25 tl 500 dk 2 gb internet 5000 sms daha ne olsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pemaxs -- 18 Mayıs 2014; 20:56:22 >
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.