Şimdi Ara

Psycho-pass (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
4.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opening ve Ending'i geçmeden her seferinde izlediğim tek animedir kendisi.
  • İlk opening'i şuan hala dinlemekteyim endingler zaten egoistin bişey demeye gerek yok.
    Teknik yönlerden oldukça başarılıydı yapım.
    Ütopya görünümlü bir distopyayı anlatımı evet güzeldi lakin insan psikolojisini tam anlayamadan ilgi çekiciliğini arttırmak için bunu uç noktalarda betimlemeleri beni rahatsız etti.
    Ama beni daha rahatsız eden o kadar zamanımı veriyorum bu mudur dediğim nokta;

Kougaminin 5 dakikada makishimanın buğdaylarla ilgili planını açığa çıkarması resmen bağlayamadık böyle idare ediverin denmiş büyük ihtimalle gelecek zamanlarda olayları açıklayacaklardır makishima ve kougaminin ne denli benzediklerini vs ama o sahneden itibaren tüm hevesim kaçtı ama sırf sibyl sistemi nasıl alt ediceklerini merak ettiğim için izledim 2. sezona sarktı.

Bu abnormalize harbi şahane parça ya.
    Full versiyonunu şurdan dinleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 1 Haziran 2014; 15:29:54 >

• gecen hafta ıcerısınde ızleme fırsatı buldum cok ıyı cok begendım
  • Bu konuyu gördükten sene geçen ay sıkıldığım bir vakit inidirdim izledim ve sonunda da arşivlemeye karar verdim , kısacası kesinlikle izleyin bu animeyi pişman olmazsınız.
  • 2. sezon başladı, gerek senaryo gerekse senarist değişimi belki önyargı yaratabilir ama görsellik olarak eksisi yok fazlası var denebilir. Ayrıca ilk serinin aksine doğrudan yeni bir konuya yayılarak ilerlemesi de serinin dinamizmini arttıran bir faktör. Yeni bölümler geldikçe senaryo ve kurgunun önceki seriye eklediklerini yazmaya çalışacağım.
  • Izliyoruz bakalim ilk sezonu gecebilecek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sibyl'in şekli gördükten sonra ilk sezondaki merak unsuru eksildi. A.Tsunemori'yi birebir başrole yerleştirmek çok riskli ayrıca.
    Film değil de Microsoft oyunu için harekete geçmiş
  • İlk sezonu benim için harikaydı ikinciye başlayacağım daha 3 bölüm olmuş sabır diyorum çok yüksek beklentilerim var bu sezondan

• Dinlerken aklıma hep Psycho-Pass gelir.
  • İlk defa izleyecek birisine Psycho-Pass normali mi yoksa Extended Edition'ı mı önerirsiniz?
  • AngaWen kullanıcısına yanıt
    farketmez bence.

Bu arada bi fan club kurulmalı artık...

• extended izleyim o zaman teşekkürler
  • makishima shogo gibi bir karakterin bulunduğu anime önerir misiniz? hastası oldum adamın 2. sezon başladı ama o olmadan nasıl olcak bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: heisenbeng

makishima shogo gibi bir karakterin bulunduğu anime önerir misiniz? hastası oldum adamın 2. sezon başladı ama o olmadan nasıl olcak bakalım

Sen buralarda takılır mıydın?
  • Yamato Hotsuin - Devil Survivor.
    tip tutuyo direk arak

• quote:

Orijinalden alıntı: Schizophrenia

quote:

Orijinalden alıntı: heisenbeng

makishima shogo gibi bir karakterin bulunduğu anime önerir misiniz? hastası oldum adamın 2. sezon başladı ama o olmadan nasıl olcak bakalım

Sen buralarda takılır mıydın?
    Uzun zamandır takılıyodum üyelik alayım dedim

• Son bölümde Inspector Shimotsuki'nin girdiği oda kimin odası? Her tarafta Tsunemori'nin fotoları falan var. MWPSB nin içindeki köstebeği ben daha anlayamadım anlayabilen beri gelsin.

Edit: Togane'nin odasıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krauser DMC -- 7 Kasım 2014; 8:35:49 >
  • Krauser DMC kullanıcısına yanıt
    Animenin makus kaderi japanca isimler karışıyo hep. anlatırken beyaz saçlı vs deniyo

• İlk sezon çok sağlamdı.Normalde bitmiş animeleri izlerim bir hafta bölüm beklemek çok sıkıcı gelir ama ilk sezonun heyecanıyla 2'ye de devam ediyorum.
    Bu animenin en sevdiğim yanlarından biri müzikleri.Şu ana kadar ki tüm opening,ending müzikleri ve normal müzikleri hoşuma gitti.Bir de cool listemde Kougami Shinya,Uchiha İtachiyi geçmiş durumda

Bu arada sizce Kougami Shinya ne alemlerdedir.2. sezonda gözükür mü?Openingde sanki gözüküyordu ama..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchiha69 -- 13 Kasım 2014; 14:34:12 >
  • uchiha69 kullanıcısına yanıt
    kesin çıkıp gelmesi lazım, reyting delisi eder...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.