Şimdi Ara

Psycho-pass (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
94
Cevap
2
Favori
4.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: glamdr1ng

finalden beklentilerim çok yüksekti. karşıladığını söyleyemem ama her türlü gideri var yine de öneririm izlemek isteyenlere

Alıntıları Göster
    üff ben tam anlamadım ne olduğunu finalde ya
  • bitti mi seri
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiphan

bitti mi seri
    2. sezonun bu kadar kısa süreceğini bilmiyordum.Değişik ve güzel bir final oldu bence.Gerçi finali tam anlamıyla anlamadım ama neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Tensa Zangetsu

2. sezonun bu kadar kısa süreceğini bilmiyordum.Değişik ve güzel bir final oldu bence.Gerçi finali tam anlamıyla anlamadım ama neyse

Alıntıları Göster
    Bugün Japonya'da vizyona giren Psycho Pass filmi 1. sezondan kalan soruları açıklama amaçlı yeni bir hikaye içeriyor.

İlk sezondan 4 sene sonra geçen hikayede, Güney Doğu Asya'nın Sibyl sisteminin yeni bir seviyeye çıkartılması öngörülmüş, bunun için gerekli bir deney için de bir grup tehlikeli suçlu bilerek Japonya'daki yapay deniz şehri Shambala'ya sokulmuştur. Bu olaydan haberdar olan Akane duruma el koyar ama olaylar onu tahmin edemeyeceği gerçeklerle yüzyüze getirecektir.

2. sezondan farklı olarak ve 1. sezonda olduğu gibi Urobuchi Gen tarafından yazılan hikayeye filmin fragmanını ilk sezonu izlemediyseniz izlemeniz spoiler yemenize sebep olacaktır. Umarımı yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akuma_Blade

Bugün Japonya'da vizyona giren Psycho Pass filmi 1. sezondan kalan soruları açıklama amaçlı yeni bir hikaye içeriyor.

İlk sezondan 4 sene sonra geçen hikayede, Güney Doğu Asya'nın Sibyl sisteminin yeni bir seviyeye çıkartılması öngörülmüş, bunun için gerekli bir deney için de bir grup tehlikeli suçlu bilerek Japonya'daki yapay deniz şehri Shambala'ya sokulmuştur. Bu olaydan haberdar olan Akane duruma el koyar ama olaylar onu tahmin edemeyeceği gerçeklerle yüzyüze getirecektir.

2. sezondan farklı olarak ve 1. sezonda olduğu gibi Urobuchi Gen tarafından yazılan hikayeye filmin fragmanını ilk sezonu izlemediyseniz izlemeniz spoiler yemenize sebep olacaktır. Umarımı yaptım.

Alıntıları Göster
    Müthiş.İşte bunu bekliyordum.

• Akuma_Blade kullanıcısına yanıt
    neden düşmedi hala zorrente?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

neden düşmedi hala zorrente?
    2.sezon ne değişti bilmiyorum ama 1.sezona göre çok çok daha iyiydi bence. Psycho Pass müthiş bi anime yani diyecek birşey yok. İnsana herşeyi sorgulatabilicek çok zekice yapılmış bir anime. Kesinlikle izlenmeli bence. Bu kadar saçma sapan anime varken bu animenin değeri daha iyi anlaşılıyor. İzlediğim en kaliteli animelerden biriydi. Sırf Akane Tsunemori karakteri için bile izlenir. İzleyin izletin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdvaldBoassonHagen

2.sezon ne değişti bilmiyorum ama 1.sezona göre çok çok daha iyiydi bence. Psycho Pass müthiş bi anime yani diyecek birşey yok. İnsana herşeyi sorgulatabilicek çok zekice yapılmış bir anime. Kesinlikle izlenmeli bence. Bu kadar saçma sapan anime varken bu animenin değeri daha iyi anlaşılıyor. İzlediğim en kaliteli animelerden biriydi. Sırf Akane Tsunemori karakteri için bile izlenir. İzleyin izletin.

Alıntıları Göster
    Herkese merhaba.

Psycho-pass hikayesi sona erdi mi acaba yani anime bitti mi?

Malum işlerden vakit bulup dizi şeklinde takip edemiyoruz.

Bilgi verebilen arkadaşlar olursa çok seviniriz.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi citadel -- 16 Şubat 2015; 0:21:08 >

• İkinci sezon da bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litityum

İkinci sezon da bitti

3. sezon gelecek mi yoksa Final yapıldı mı acaba ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: citadel

quote:

Orijinalden alıntı: Litityum

İkinci sezon da bitti

3. sezon gelecek mi yoksa Final yapıldı mı acaba ???

Şu an yarıda kalan bi şey yok. Yani kesin 3 çıkar diyemem ama uçu de çıkarabilirler. Çünkü ilk sezon için de aynısı geçerliydi diyebilirim. Yani bitirdikten sonra snk gibi olmaz
  • Litityum kullanıcısına yanıt
    Çok Teşekkürler. Daha önce yazdığım gibi iş yoğunluğundan dolayı insanın kendisine zaman ayırması zor oluyor malum Türkiye de yaşıyoruz.

Bu yüzden sadece bitmiş animelere yönelebiliyoruz. Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler. İyi çalışmalar.
  • Bir başlayalım bakalım..
  • Seslendirmeleri bi ayrı güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsuda

Seslendirmeleri bi ayrı güzel.
    Dün itibariyle Movie'nin de Blu Ray'i izleyicilere sunuldu (ve nete düştü) ama henüz İngilizce altyazı hazırlanmış değil. Takip etmek isteyen varsa haber vermiş olayım.
  • Neden Psycho-Pass gibi bir seri varken, güncel olan -çoğu çerezlik bile değil- serileri takip ederler anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtostopcununRehberi -- 25 Temmuz 2015; 3:59:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtostopcununRehberi

Neden Psycho-Pass gibi bir seri varken, güncel olan -çoğu çerezlik bile değil- serileri takip ederler anlamıyorum.
    Filmini günlerdir heyecanla bekliyordum.Şimdi ise altyazısını bekliyorum.Umarım ilk sezon kalitesinde harika bir film olur.İlk sezondaki gibi Urobichi yazıyor hikayeyi.Beklentim büyük o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urasawa Gen

Filmini günlerdir heyecanla bekliyordum.Şimdi ise altyazısını bekliyorum.Umarım ilk sezon kalitesinde harika bir film olur.İlk sezondaki gibi Urobichi yazıyor hikayeyi.Beklentim büyük o yüzden.

Alıntıları Göster
    finali düzgün müydü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZazaTakırdayan38

Bekleyelim görelim. Açıkçası beklentilerim büyük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsuda

quote:

Orijinalden alıntı: ZazaTakırdayan38

Bekleyelim görelim. Açıkçası beklentilerim büyük.

Alıntıları Göster
    Altyazı online sitelere falan düşmüş bilginiz olsun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.