Şimdi Ara

Psycho-pass (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
4.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Biraz önce bitirdim filmini.8/10'luk fazlasıyla güzel bir film.İkinci sezondan çok daha iyi ve kaliteli olmuş.İlk sezonun aksine psikolojik ve motiv odaklı bir yapıdan çok siyaset odaklı bir yapısı var.

Filmin sonunda hissetiğim şey ise belli bir devam serisinin(3.sezon,Ova) temellerinin atılmış olduğu idi.Umarım tahmin ettiğim doğru çıkar.Piyasada ki gereksiz moe yapımlar yerine böyle markaların devam etmesi ve hak ettikleri değeri görmeleri fazlasıyla sevindirici ve gerekli.

Buradan Urobichi Gen'i tebrik ediyorum.Piyasada ki en yetenekli yazarlardan biri.Umarım böyle güzel ve değerli eserler yazmaya devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urasawa Gen -- 15 Ağustos 2015; 16:00:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana söyleyecek bişey bırakmamışsın ikinci sezondan sonra çok çok iyi geldi 8/10 kesinlikle hak ediyor.
  • Yeni başladım 6. Bölümdeyim şu ana kadar gayet iyi gidiyor

•  Psycho-pass

Psycho Pass websitesi verdiği haberle serinin 3. sezonunu doğruladı. İlk 2 sezon ve ilk filmde olduğu gibi seriyi Naoyoshi Shiotani yönetecek. Üçüncü sezon Arata Shindo (Yuuki Kaji tarafından seslendiriliyor) ve Kei Mikhail Ignatov (Yuichi Nakamura tarafından seslendiriliyor) karakterlerine odaklı olacak, öte yandan muhtemelen hala hayatta olan tüm karakterleri yeniden göreceğiz. Serinin net yayın tarihi konusunda ise henüz bilgi verilmedi.

Kaynak: ANN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akuma_Blade -- 8 Mart 2019; 18:22:8 >

• Bu başlık neden aktif değil? 2. Sezon ile 3. Sezon arasında 4 film varmış yeni öğrendim. Birini izledim çok iyiydi. 3. Sezon da başlamış 8 bölüm olmuş bile. Ama Türkçe bulamadım. Yok mu takip eden?

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Bu başlık neden aktif değil? 2. Sezon ile 3. Sezon arasında 4 film varmış yeni öğrendim. Birini izledim çok iyiydi. 3. Sezon da başlamış 8 bölüm olmuş bile. Ama Türkçe bulamadım. Yok mu takip eden?
    https://www.planetdp.org/title/psycho-pass-dp35874
  • maybe4you kullanıcısına yanıt
    3. sezon daha birinci bölümde hocam. Bugün 2.si çıkıyor.
  • Teşekkürler arkadaşlar. Benim hatam. Myanimelist'e tekrar baktım toplam 8 bölüm gözüküyor. Neden öyle kısa ki :(

• İlk sezon verdiği tadı verebileceğinden pek emin değilim ama izliyorum yine de.

2.sezon kötüydü. 3 biraz daha iyi olsa bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 31 Ekim 2019; 22:17:16 >
  • maybe4you kullanıcısına yanıt
    Her bölüm 45 dk olacaktı galiba. İlk bölüm öyleydi en azından.
  • @Clarpuff
    Her 2 sezonun da ortak yanları vardı.

Her iki sezonda da sibyl sisteminin çalışmadığı bir tane kötü adam vardı. Tüm sezon o adamı yakalamakla ve o adamın finalde ölmesi ile bitti. Sorun şu ki ilk sezonun en merak ettiğimiz adamı Kougami neden 2. Sezonda yoktu? Ama adamı filmlere koymuşlar. Sonra sibyl sistemini bir gün son bulacak diye 2 sezon izlettiler bu son 3. Sezonda mı olacak acaba?

@kingocd
    O zaman 16 bölüm gibi. Yine kısa. Şöyle adam gibi 25 bölüm olsaydı ya. Neyse konuşmak için erken henüz.

• 8 bölümlük 3. Sezon da bitti bile.

bu sezon ne oldu bitti anlamadım. Anlaşılan 4. Sezon gelecek mecbur. Çünkü her şey yarım kaldı. Ayrıca ilk 2 sezondan beri gelen ana karakterlerin arka planda kalması hiç hoşuma gitmedi. Akane'ye ne oldu ne yapıyor hiç anlayamadık. Son bölümde sanki bir yerde mahkum gibi. Ama iletişim olarak herkese açık, garip. Bitfrost mu neyse değişik bir sistem onu çökertmeye çalışacaklar galiba ama 4. Sezona kaldı.

• ilk sezon benim favorimdir her zamanda öyle olacak
  • Yeni film çıkmış

https://myanimelist.net/anime/40858/Psycho-Pass_3_Movie__First_Inspector

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.