Şimdi Ara

Psu hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bİrisine hd3850 almayı düşünüyorum sistemde 350w powerman psu var bilgisayar crea marka.p4 3 ghz işlmeci,1000+512 mb 667 mhz ram,2 sata disk dvd rwr,card reader usb slotlarında yazcı,webcam var.Bu psu hd3850 512 256 bit kaldırı mı acaba ?

• hazır sistemlerde kullanılan psular genelde peak ( tepe ) değeri ile etiketleniyor.
    kullanılan psu muhtemelen 250-300W aralığında güç verebiliyordur.

hd 3850 için gerçek 350W-400W bir psu yeterli olabilir ama seçerken geleceğe yönelik bir yatırım yapmayı düşünürsen 500W+ önerebilirim.
    sessizlik, modüler kablo yapısı, 80+ vb.. noktaları da satın almadan önce değerlendirmeni tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: DivXci

hazır sistemlerde kullanılan psular genelde peak ( tepe ) değeri ile etiketleniyor.
    kullanılan psu muhtemelen 250-300W aralığında güç verebiliyordur.

hd 3850 için gerçek 350W-400W bir psu yeterli olabilir ama seçerken geleceğe yönelik bir yatırım yapmayı düşünürsen 500W+ önerebilirim.
    sessizlik, modüler kablo yapısı, 80+ vb.. noktaları da satın almadan önce değerlendirmeni tavsiye ederim

arkadaşa katılıyorum. Psu aldımmı geleceğe yönelik alacaksın
  • Teşekkürler yardımlarınız için.
  • iyi ve güçlü bir psu almalısın.çok abartmadan
  • ya arkadaşlar 350 w psu yla arkadaşım 9600gt kullanıyor bı sıkıntıda yokk zaten 3850 tasarruflu kartlar sınıfına giriyor!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.