Şimdi Ara

Psu fanı degistirme Acil bir durum edit geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Corsair cx750m psu nun fanı sanırım bozuldu cok sesli calısıyor, tozunu vs aldım ama bir degisim yok. Acaba bu psunun uzerindeki fanı degistirmek mumkun mudur?

Varsa oneri alabilirmiyim ?

Edit. Bu beyaz sey nedir
    Psu fanı degistirme Acil bir durum edit geldi Psu fanı degistirme Acil bir durum edit geldi Psu fanı degistirme Acil bir durum edit geldi Psu fanı degistirme Acil bir durum edit geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .twin.turbo. -- 7 Mayıs 2020; 15:59:43 >

• Yağladın mı hocam fan göbeğini? Bu da çözüm olmazsa değiştir fanı.
  • V1CT0RY kullanıcısına yanıt
    Yok yaglamadım bir deneyeyim olmazsa degistiricem ama yerine nasıl bisi olur bir bilgi bulamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .twin.turbo.

Yok yaglamadım bir deneyeyim olmazsa degistiricem ama yerine nasıl bisi olur bir bilgi bulamadım
    Hocam yağlayınca sorun düzelir yüksek ihtimal. Olmazsa fanı sökün ona göre daha çok yardımcı oluruz.
  • psu fanını değiştirmek mümkün benim eski ocz 550 watt psumun fanı'da tıkırtılı bir şekilde çalışıyordu benzer bir fan bulup değiştirmiştim ama çok riskli psu'nun dış kapağını açıp müdahale etmeniz gerekecek çok dikkatli olmanız lazım garantisi varsa gönderin derim.
  • V1CT0RY kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam yaglayınca duzeldi sanırım icini acıp her yerin tozunu da aldım suan o eski ses yok

Ama bir sey dikkatimi cekti psu nun icinde seffaf plastik ile cevrili bi yer var sanki oraya hava girmesin diye yapmıslar. o seffaf plastik benim cok eskimis sanki tehlikeli duruyor. bir sey olur mu acaba ? (Keske foto cekseydim simdi aklıma geldi)
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    garanti yoktu hocam ama cozdum gibi suan sıkıntı yok. tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: .twin.turbo.

tesekkurler hocam yaglayınca duzeldi sanırım icini acıp her yerin tozunu da aldım suan o eski ses yok

Ama bir sey dikkatimi cekti psu nun icinde seffaf plastik ile cevrili bi yer var sanki oraya hava girmesin diye yapmıslar. o seffaf plastik benim cok eskimis sanki tehlikeli duruyor. bir sey olur mu acaba ? (Keske foto cekseydim simdi aklıma geldi)
    Sıkıntı olmaz hocam. Arada yağlayın göbeğini ilk günkü gibi çalışmaya devam eder.
  • Arkadaşlar yine ses yapıyordu açayım yaglayayim dedim ama şimdi fark ettim board in bileşenleri üzerinde beyaz bir şey var nedir bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .twin.turbo. -- 7 Mayıs 2020; 15:58:46 >
  • .
  • .twin.turbo. . kullanıcısına yanıt
    Yapistirici gibi bisey sanirim bu. Belkide elektrik sesini yalitiyordur bilemedim şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O beyaz şey kalitesiz işçiliğin eseri, yapıştırıcıyı her yere özensiz sürmüşler.
  • DeGetBe kullanıcısına yanıt
    Valla kullanıyorum mecbur şuan sıkıntı yok gibi gibi

• Olmaz zaten, arkadaş bol bulmuş heryere sürmüş :)@.twin.turbo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.