Şimdi Ara

PSN HESAP TAKAS BAŞLIĞI ( ANA KONU - OYUN TEKLİFLERİ BAŞLADI ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
4
Favori
23.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • millet uçmuş burda :) fiyatlarda gerçekten harika olmuş :) Hayırlı işler..
  • BENIM BIR SORUM OLACAK BEN HESAP BILGILERINI VERSEM BENDE YUKLU IOYUNU OYNAMAYA DEVAM EDEBILIRIM SADECE SILERSEM BIR DAHA INDIREMEM BU SEKILDEMIDIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: airavcilar

BENIM BIR SORUM OLACAK BEN HESAP BILGILERINI VERSEM BENDE YUKLU IOYUNU OYNAMAYA DEVAM EDEBILIRIM SADECE SILERSEM BIR DAHA INDIREMEM BU SEKILDEMIDIR

Önce PSN Hesabını deaktive etmen gerekir kardeşim.. İlk sayfada detaylı açıklama var bu konuda Ama soruna burdan da cevap veriyim; hesabını devredersen yani hesap bilgilerini verirsen elindeki oyunlar da silinir malesef.Oynamaya devam edemezsin yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Biz işimize bakalım arkadaşlar Herkes halinden memnun.. Alışverişlerini yapanlara hayırlı olsun, iyi oyunlar dilerim..

Bu arada;

BATTLEFIELD 3 ARIYORUM ACİLEN; KARŞILIĞINDA 2 HESAP VERİRİM GEREKİRSE AKTİF

Abi naptın sattınmı oyunu sende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

Biz işimize bakalım arkadaşlar Herkes halinden memnun.. Alışverişlerini yapanlara hayırlı olsun, iyi oyunlar dilerim..

Bu arada;

Yok be kardeşim, ben oyunu single oynar bitirir kuzene veririm diye söz verdim.Şimdi oyun acaip sardı beni çok hoşuma gitti, kuzene oyunu sattım diye yalan attım. Bir sürü trip yaptı işte, o birisinden alıcaktı ben engelledim alma ben veririm diye.. Ayıp oldu baya acil bulmam lazım şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 29 Kasım 2011; 14:11:20 >

• quote:

quote:

quote:

Bu arada;

Yok be kardeşim, ben oyunu single oynar bitirir kuzene veririm diye söz verdim.Şimdi oyun acaip sardı beni çok hoşuma gitti, kuzene oyunu sattım diye yalan attım. Bir sürü trip yaptı işte, o birisinden alıcaktı ben engelledim alma ben veririm diye.. Ayıp oldu baya acil bulmam lazım şimdi

ne oyunu vercen karsiliginda :-) bu arada ben bu oyunu neden online oynayamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: the turk

quote:

quote:

quote:

Bu arada;

ne oyunu vercen karsiliginda :-) bu arada ben bu oyunu neden online oynayamiyorum.

PM attım kanka

• Alınık sadece nfs hp. teklifler pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecelnico -- 29 Kasım 2011; 15:06:53 >
  • Selamlar ana psn hesabımda tüm killzone 3 multi harita paketleri ve arcade edition paketi bulunmaktadır .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu arada;

online oynama sorunu varsa dostum EA sitesinden live chat bölümünden yardım alman gerekiyor .. ama ingilizcen varsa süper işi anında halledersin yoksa ömrünü yiyolar adamın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu arada;

online oynama sorunu varsa dostum EA sitesinden live chat bölümünden yardım alman gerekiyor .. ama ingilizcen varsa süper işi anında halledersin yoksa ömrünü yiyolar adamın :)

tamam hocam bakalim yapabilcez mi? BATTLELOG`a nasil uye olcam ayrica

• Assasins Creed 1 & 2 & Brothertoot Satılmıştır
    Fight Night Champions = Champion Modu Satılmıştır
    Crysis 2 Satılmıştır
  • Psnden Alınmış Gow 1-2 HD mevcut, takaslıktır

Aktif
  • ps3 almayı planlıyorum ama korsan mı orjinal mi hangisini seçsem karar veremiyordum (malum yüksek orjinal oyun fiyatları yüzünden) bu konuyu inceleyince gayet uygun orjinal oyun edinilebileceğini gördüm.konu çok güzel.TAKİP
    gow için ps3 e çıkan kaç oyun var anlamadım gitti.hd olmayan diye bir yorumda okudum iyice kafam karıştı.ps3 te hd olmayan oyun var mıki?
    kaç GOW oyunu var ps3 için acaba ve hepsi psn de var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rating

ps3 almayı planlıyorum ama korsan mı orjinal mi hangisini seçsem karar veremiyordum (malum yüksek orjinal oyun fiyatları yüzünden) bu konuyu inceleyince gayet uygun orjinal oyun edinilebileceğini gördüm.konu çok güzel.TAKİP
    gow için ps3 e çıkan kaç oyun var anlamadım gitti.hd olmayan diye bir yorumda okudum iyice kafam karıştı.ps3 te hd olmayan oyun var mıki?

ps 3 te oynanabilen GOW oyunları

GOD OF WAR 1 - GOD OF WAR 2

BU İKİSİ GOW COLECTİON VOL 1 OLARAK TEK CD DE MEVCUT.

GOD OF WAR 3 TEK BAŞINA 1 CD

GOD OF WAR Chains of Olympus (PSP VERSİYONUN HD HALİ PS3 İÇİN) - GOD OF WAR Ghost of Sparta (PSP VERSİYONUN HD HALİ PS3 İÇİN)

BU İKİSİ GOW COLECTİON VOL 2 OLARAK TEK CD DE MEVCUT.

TOTALDE 5 FARKLI OYUN YANİ:)

BU ARADA ONLİNE OYNAYAMADIGIN BİR PS3 Ü ÇÖPE AT GİTSİN... ORJİNAL OYUNLARI BİRAZ GEÇTE OLSA İLK ÇIKTIGINDA ALAMASANDA 2-3 AY SONRA UYGUN FİYATLARA BURDAN BULURUSUN. ORJİNALDEN VAZGEÇME:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katatonia10 -- 29 Kasım 2011; 15:59:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Valhallarian

İNAKTİF - Fiyat: 15 TL
    Satılık-Need for Speed - Hot Pursuit

İNAKTİF - Fiyat 15 TL
    Satılık-Assassin's Creed Brotherhood

İNAKTİF - Sadece Takas
    Satılık-Red Dead Redemption+Red Dead Redemption Undead Nightmare Bundle

Teklifleri bekliyorum. FIFA 12 hariç her teklif bana uyar.

Takas önceliklidir. İstediğim fiyat gelirse satarım da.

Her oyun olabilir takasa.
  • quote:

ps3 almayı planlıyorum ama korsan mı orjinal mi hangisini seçsem karar veremiyordum (malum yüksek orjinal oyun fiyatları yüzünden) bu konuyu inceleyince gayet uygun orjinal oyun edinilebileceğini gördüm.konu çok güzel.TAKİP

Normalde PS3'e çıkan sadece Gow 3 var kardeşim. Ama daha önce oynamayan arkadaşlar için hikayeyi bilmek ve hakim olmak adına; PS2'ye çıkan ilk iki oyunu PS3'e özel olarak HD hale getirip tekrardan satışa sundular.Bir de PSP'ye çıkan yan Gow oyunlarını aynı şekilde PS3'e uyumlu hale getirdiler.

GOW COLLECTION 1: İlk iki oyun olan Gow1 ve Gow2'nin HD versiyonu yer almakta.. Aynı oyunun, yenilenmiş ve geliştirilmiş versiyonu.

GOW COLLECTION 2: PSP'ye çıkan diğer yan Gow oyunlarının PS3'e uyarlanmış hali.

Bu arada; orjinalden vazgeçme kardeşim.. Zaten forumda korsan konusunu konuşmak yasak ama yine de bilgilendiriyim seni.. Eğer korsana yönelirsen PS3'te online oyun oynayamazsın ki PS3'ün can damarlarından biridir bu.Hem PS3 sık sık güncelleme çıkarıyo korsanın önüne geçebilmek için.Yani yeni oyunların korsan versiyonunu oynamak için bile, elinde ki korsan versiyonu yükseltmen gerekiyor.Bu da ayrı masraf tabi.. Hem eminimki oynamadığın bir sürü eski oyun vardır, bunların fiyatları zaten çok düştü.Markafoni, Trendyol gibi sitelerde ayda bir kampanya oluyo, çok uygun fiyatlara oyun alabilirsin bu sitelerde.En olmadı bu konuda takas ve satış yoluyla, 50 TL'ye içinde 3-4 tane oyun olan hesap alabilme imkanına sahipken 20-30 TL bi fark için aman korsana yönelme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 29 Kasım 2011; 16:08:35 >

• @tako
    çok teşekkür ederim kaç gündür ikilemde kaldığım durumu netleştirmemi sağladın bu konu sayesinde.artık kesinlikle orjinal diyorum ve sitede herkesin çok olumlu yorum yaptığı khalkedon arkadaşımızı arıcam.anladığım kadarıyla çıkmış (ps2 dahil) tüm GOW oyunlarını ps3 te oynayabilicem.ben özellikle bu oyunun hastasıyım da peki tüm gow serisi psn de var mı?bazı oyunların psn de satılmadığını okumuştum (anlam veremedim nedense bu duruma)
  • quote:

@tako
    çok teşekkür ederim kaç gündür ikilemde kaldığım durumu netleştirmemi sağladın bu konu sayesinde.artık kesinlikle orjinal diyorum ve sitede herkesin çok olumlu yorum yaptığı khalkedon arkadaşımızı arıcam.anladığım kadarıyla çıkmış (ps2 dahil) tüm GOW oyunlarını ps3 te oynayabilicem.ben özellikle bu oyunun hastasıyım da peki tüm gow serisi psn de var mı?bazı oyunların psn de satılmadığını okumuştum (anlam veremedim nedense bu duruma)

Gow 3 psnde yok kardesim..Gow Collection 1 ve 2 mevcut.. PSN'de tek hesap uzerinden alinan oyunlarin 2 konsolda oynama hakki var.Yani arkadasinla bir olup ayni hesaptan oyunlari indirip yari fiyatini odeyebilirsin.İste bu yuzden Sony her oyunu PSN'e koymuyor, cunku kutulu satmak daha karli onlar icin de.. Ama bu demek degildir ki PSN'de sadece eski oyunlar var; Yepyeni oyunlar da ekleniyor ornek olarak Battlefield 3 Hem ilerleyen zamanlarda Gow3'te eklenebilir mesela gecen hafta Call Of Duty: Modern Warfare eklenmisti.. Belli olmuyo yani :) Ama cok dogru bi karar verdigine emin olabilirsin.. Hayirlisi olsun kardesim !

• @katatonia10
    çok teşekkür ederim haklısın orjinal kararımı verdim az önce.şimdi merak ettiğim tüm gow oyunlarını psn de bulabilir miyim?
    kanuyla alakalı değil ama ben alıntı sekmesine bastığımda cevap komutunu alıyor,cuesorla alıntı sekmesi üzerinde durduğumda cevapla yazısı çıkıyor.anlamadım gitti herkes alıntı yapabiliyorken ben neden alıntı yapamıyorum?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.