Şimdi Ara

PSN HESAP TAKAS BAŞLIĞI ( ANA KONU - OYUN TEKLİFLERİ BAŞLADI ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
598
Cevap
4
Favori
23.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertalis1988

bende fifa 12 arıyorum. hemen gün içinde parayı çıkartabilirim.

hocam pm kutuna bakmadın hiç

FIFA 12 Satılık 35 - tl TAKAS Olur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opricnik -- 29 Kasım 2011; 16:26:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rating

@katatonia10
    çok teşekkür ederim haklısın orjinal kararımı verdim az önce.şimdi merak ettiğim tüm gow oyunlarını psn de bulabilir miyim?
    kanuyla alakalı değil ama ben alıntı sekmesine bastığımda cevap komutunu alıyor,cuesorla alıntı sekmesi üzerinde durduğumda cevapla yazısı çıkıyor.anlamadım gitti herkes alıntı yapabiliyorken ben neden alıntı yapamıyorum?

Alıntı sekmesine tıklayıp, çıkan pencerede altta Cevap sekmesine mesajını yazıcaksın kardeşim.. Böyle olcak işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

@katatonia10
    çok teşekkür ederim haklısın orjinal kararımı verdim az önce.şimdi merak ettiğim tüm gow oyunlarını psn de bulabilir miyim?
    kanuyla alakalı değil ama ben alıntı sekmesine bastığımda cevap komutunu alıyor,cuesorla alıntı sekmesi üzerinde durduğumda cevapla yazısı çıkıyor.anlamadım gitti herkes alıntı yapabiliyorken ben neden alıntı yapamıyorum?

Alıntı sekmesine tıklayıp, çıkan pencerede altta Cevap sekmesine mesajını yazıcaksın kardeşim.. Böyle olcak işte

deniyorum şimdi bakalım olcak mı

• quote:

quote:

quote:

@katatonia10

deniyorum şimdi bakalım olcak mı

çok gabi gördüm kendimi önceden alıntı yazıyordu da ondan şeyettim neyse önemli olan sonuç.TAKİP

• quote:

Orijinalden alıntı: Chely

dead space 1-2 yada infamous 2 yada bu tarz oyunlara sahip olanlar varsa pmden ulaşırsa sevinirim iyi forumlar

dead space 1-2 var dostum.infamous2 de var ama once bitirmem lazim.
  • RED DEAD REDEMPTİON ARANIYOR
    AKTİF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tgye155 -- 29 Kasım 2011; 17:28:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Assasins Creed 1 & 2 & Brothertoot Satılmıştır
    Fight Night Champions = Champion Modu Satılmıştır
    Crysis 2 Satılmıştır

hayırlı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismeyu -- 29 Kasım 2011; 17:30:06 >
  • arkadaslar tek hesapta
    call of duty blackops
    call of juarez
    worms 2
    ---------------
    Başka bir hesapta call of duty blackops tüm dlcleri
    ----------------
    başka bir hesabımda
    ac creed 1-2
    dead space 1-2
    --------------
    başka bir heaabimda
    NBA jam
    payday heist
    ea mma
    infamous blood festival
    God of war ghost of Sparta
    ------------
    Bir başka hesapta sadece
    Tekken dark restruction var... 8tl SATILDI.

Düşünen arkadaslar pm atabilir fiyatları PSNDE NE KADARSA o kadara vereceğim fazla eksik yok fiyatlara bakabilirsiniz
  • Resident Evil 4: 40 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

quote:

Crysis 2 Satılmıştır

Eyw hocam bakalım şuan hesapta 60 tl oldu 30 Tl daha gelicek 100e tamamlayıp k.kartının borcunu kapatıcam :) Sonra gömülürüm yine oyunlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin* -- 29 Kasım 2011; 18:35:27 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

quote:

Crysis 2 Satılmıştır

Eyw hocam bakalım şuan hesapta 60 tl oldu 30 Tl daha gelicek 100e tamamlayıp k.kartının borcunu kapatıcam :) Sonra gömülürüm yine oyunlara

arkadasın almış, tüh...

neyse hayırlı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nlp -- 29 Kasım 2011; 18:42:02 >

• Bad Company 3 = 50tl
  • quote:

Biz işimize bakalım arkadaşlar Herkes halinden memnun.. Alışverişlerini yapanlara hayırlı olsun, iyi oyunlar dilerim..

Bu arada;

BATTLEFIELD 3 ARIYORUM ACİLEN; KARŞILIĞINDA 2 HESAP VERİRİM GEREKİRSE AKTİF

Arkadaşlar güncelliyorum.. Kuzenim için Battlefield 3 arıyorum, hesabı boşta olan veya oynamayan varsa bana ulaşssın bi zahmet..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voltage of maniac

Bad Company 3 = 50tl

Bad Company 3 diye bi oyun çıkmadı daha kardeşim.. Battlefield 3 o Arkadaşların kafası karışmasın, bu arada takas düşünüyosan PM ile ulaş bana bende BF3 arıyorum çünkü
  • elinde crysis 2 veya bf3 olan hesaba aktarma şeklinde almak istiyorum
  • bazı arkadaşlar ticarete döküp abartmışlar fiyatları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

bazı arkadaşlar ticarete döküp abartmışlar fiyatları

çok çirkin bana sorarsanız aynı arkadaslar spotulari eleştiriyorlar aynı ısı kendileri yapıyorlar maşallah ne diyelim...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Voltage of maniac

Bad Company 3 = 50tl

Bad Company 3 diye bi oyun çıkmadı daha kardeşim.. Battlefield 3 o Arkadaşların kafası karışmasın, bu arada takas düşünüyosan PM ile ulaş bana bende BF3 arıyorum çünkü

yok hocam satış düşünüyorum teşekkürler Bu arada forumdaki eski kullanıcı adın süpermiş hocam

• abartan avcunu yalar havadan para zaten fiyat 25 i geçmemeli hiçbir oyundA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

bazı arkadaşlar ticarete döküp abartmışlar fiyatları

Bunca mesaj arasinda gozume sadece 1 abarti fiyat carpti kardesim, o da bende kalsin :) Suan verilen fiyatlar psn kankalik sartlari dahilinde gayet uygun bence.. Normalde almaya kalksan cok daha fazla vermek zorundasin.. Ama aklimiz hala psn kardeslikte oldugu icin dogal olarak fazla algiliyoruz.. O yuzden fiyatlari fazla bulan arkadaslar pazarliklarini takasa yonelik sürdürürse daha iyi olur..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.