Şimdi Ara

PSN HESAP TAKAS BAŞLIĞI ( ANA KONU - OYUN TEKLİFLERİ BAŞLADI ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
598
Cevap
4
Favori
23.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

quote:

quote:

FİFA 2012 SATILIK FİYAT 35 TL nedeni aşşağıda yazıyor...

Arkadaşlar dün bazı arkadaşlarla pm leştik ama fiyat sanırım anlaşılmadı :) bu oyun benim değil ben fifa 2012 kardeşlikten 26 tl aldım ama yakın bir arkadaşım kardeşlik bulamadı ve kardeşliğin bitmek üzere olduğu zaman bir arkadaştan bu ücret karşılığı aldı oyunu ne kurtarsak kardır mantığı ile ama oynamıyor pes pes pes diyor bende ööyle ama ben satmıyorum :) ilgilenen arkadaşlar pm atar yükleme hemen yapılabilir saygılar...

ben de sony nin bedavaya herkese dağıttığı oyunları mı satsam acaba? ortama ayak uydurmam gerek sanırım

valla dostum sony bi bana dağıtmadı galiba bu oyunları :)

ben parayla dağıtabilirim

Tabi dostum alacak olan varsa dağıt (SAT) engel yok :) herkes işine bakıyo sonuçta uyan kişi alır neden olmasın :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar dün bazı arkadaşlarla pm leştik ama fiyat sanırım anlaşılmadı :) bu oyun benim değil ben fifa 2012 kardeşlikten 26 tl aldım ama yakın bir arkadaşım kardeşlik bulamadı ve kardeşliğin bitmek üzere olduğu zaman bir arkadaştan bu ücret karşılığı aldı oyunu ne kurtarsak kardır mantığı ile ama oynamıyor pes pes pes diyor bende ööyle ama ben satmıyorum :) ilgilenen arkadaşlar pm atar yükleme hemen yapılabilir saygılar...

ben de sony nin bedavaya herkese dağıttığı oyunları mı satsam acaba? ortama ayak uydurmam gerek sanırım

Tabi dostum alacak olan varsa dağıt (SAT) engel yok :) herkes işine bakıyo sonuçta uyan kişi alır neden olmasın :)

utanmasaydım, yani yüzüm tutsaydı ben de yapabilirdim

• Alınık Gow Collection 2 - AKTİF
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuSpect_tr

Hmm iyiymiş bu konu sevdim, detaylı olarak herşeyi yazmışsın, tebrik ederim.

Ozaman bende satışa çıkarttığım hesapları yazayım (Takas düşünmüyorum, teklif etmeyiniz lütfen)
    Tüm hesaplar pasif konumdadır, yani satışı gerçekleştirdiğimizde alan kişi şifre yi yazacak ve direk indirmeye başlayacak, kimsenin deaktivasyon işlemini beklemek durumunda kalmayacak.

1.hesap (1 kişilik yer var)
    Ücret: 20TL
    1 NFS HP

2.hesap (1 kişilik yer var)
    Ücret: 100TL
    1 Driver: San Francisco
    2 NFS HP
    3 BF 1943
    4 Mushroom Wars
    5 Burnout Crash
    6 Limbo

3.hesap (1 kişilik yer var)
    Ücret: 250TL
    1 Bomberman Ultra
    2 Eufloria
    3 From Dust
    4 InFamous 2
    5 InFamous Fest. Of Blood
    6 Kick Ass
    7 My Aquarium
    8 Resident Evil 4
    9 Sky Drift
    10 Street Fighter III 3rd. Strike Online Edition
    11 Super Street Fighter II Turbo HD Remix
    12 Worms
    13 Worms Carzy Golf
    14 Borderlands
    15 Bulletstorm
    16 Dragon Age
    17 Fight Night Champion
    18 GOW Collection vol. 1

İşler kesat, sinek avlıyorum vallahi.

• quote:

quote:

Ozaman bende satışa çıkarttığım hesapları yazayım (Takas düşünmüyorum, teklif etmeyiniz lütfen)
    Tüm hesaplar pasif konumdadır, yani satışı gerçekleştirdiğimizde alan kişi şifre yi yazacak ve direk indirmeye başlayacak, kimsenin deaktivasyon işlemini beklemek durumunda kalmayacak.

1 NFS HP

2 NFS HP
    3 BF 1943
    4 Mushroom Wars
    5 Burnout Crash
    6 Limbo

1 Bomberman Ultra
    2 Eufloria
    3 From Dust
    4 InFamous 2
    6 Kick Ass
    7 My Aquarium
    8 Resident Evil 4
    9 Sky Drift
    12 Worms
    13 Worms Carzy Golf
    14 Borderlands
    15 Bulletstorm
    16 Dragon Age
    17 Fight Night Champion
    18 GOW Collection vol. 1

Hayırlı işler dostum :)

• Amen Tenrım †
  • quote:

quote:

1 NFS HP

2 NFS HP
    3 BF 1943
    4 Mushroom Wars
    5 Burnout Crash
    6 Limbo

1 Bomberman Ultra
    2 Eufloria
    3 From Dust
    4 InFamous 2
    6 Kick Ass
    7 My Aquarium
    8 Resident Evil 4
    9 Sky Drift
    12 Worms
    13 Worms Carzy Golf
    14 Borderlands
    15 Bulletstorm
    16 Dragon Age
    17 Fight Night Champion
    18 GOW Collection vol. 1

nfs de indirim yapta alalim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

Alınık Gow Collection 2 - AKTİF

" ShadowEviL " nickli arkadasin teklifi onceki mesajlarda bulunuyo kardesim.. Aradigin oyun onda mevcut, PM atip gorusebilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: the turk

quote:

quote:

1 NFS HP

2 NFS HP
    3 BF 1943
    4 Mushroom Wars
    5 Burnout Crash
    6 Limbo

1 Bomberman Ultra
    2 Eufloria
    3 From Dust
    4 InFamous 2
    6 Kick Ass
    7 My Aquarium
    8 Resident Evil 4
    9 Sky Drift
    12 Worms
    13 Worms Carzy Golf
    14 Borderlands
    15 Bulletstorm
    16 Dragon Age
    17 Fight Night Champion
    18 GOW Collection vol. 1

nfs de indirim yapta alalim :)

Senin canın sağolsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

utanmasaydım, yani yüzüm tutsaydı ben de yapabilirdim

Utanmakla ne alakasi var kardesim? Suan mevcut sistemde ayni oyunlari almaya kalksa arkadaslar tek basina veya 2 kisiyle cok daha fazla ucret vermek zorundalar.. İnsanlari zarara sokmadigin surece bi sorun yok bence; bedavaya verip sevaba girmek istiyosan o senin muslumanligin bisey diyemem takdir ederim.. Ama sahsen kimse bana bedavaya vermedi o dedigin paketi, parayla satin aldim zamaninda cunku firsati kaciranlardandim.. Kendimden ornek vermek gerekirse yani ;) İster parayla sat ister ustune kar koyup sat, bu saatten sonra bu oyunlari almak isteyenler zaten her kosulda karda sayiliyo bu tekliflerle.. İmali imali konusup insanlari zan altinda birakma lutfen, bi sorunun varsa arkadaslarla pm uzerinden konusursun, konu kurallarina da yazdim cok gerekmedikce burdan muhabbet etmeyelim diye... Yorumunu yapmissin eyvallah tamam, ama uzatmamani rica ederim ! Hayirli gunler..

• "şu fiyata psn den alıp oynamışsın, şimdi ticaret yapar gibi bu fiyata satıyorsun" gibi bir yorum gelirse mesela ben şahsen utanırım. Bu durum kişiye göre degişir, vicdanı rahat adamlar da vardır mutlaka, ama ben bu konuya aramızda güzel takaslar olabilcegini hesaplayarak ilan koymuştum, hatta sana da bu deactive sistemini pm den detaylı şekilde anlatmıştım, ama madem ki konu amacından sapmış, ben ortama uyum saglamak yerine forumda takas edebilecegim bir konuya ilan açsam iyi olcak, hayırlı işler
  • quote:

"şu fiyata psn den alıp oynamışsın, şimdi ticaret yapar gibi bu fiyata satıyorsun" gibi bir yorum gelirse mesela ben şahsen utanırım. Bu durum kişiye göre degişir, vicdanı rahat adamlar da vardır mutlaka, ama ben bu konuya aramızda güzel takaslar olabilcegini hesaplayarak ilan koymuştum, hatta sana da bu deactive sistemini pm den detaylı şekilde anlatmıştım, ama madem ki konu amacından sapmış, ben ortama uyum saglamak yerine forumda takas edebilecegim bir konuya ilan açsam iyi olcak, hayırlı işler

Konunun amacından saptığı yok;

quote:

konunun amacı takas (tı) ama artık kar ekleyerek satış devri başlamış sanırım

Şu mesajına da hitaben BAŞLIĞI TEKRAR OKU derim.. Burda insanlar hesaplarını takas etmekte veya satmak da özgürler.Takas arayan ve yapan arkadaşlar da var, sadece satış gerçekleşmiyor ki burada.Alan memnun satan memnun, sana ne bana ne ona ne ! Hem olayı vicdan muhasebesine çevirmen çok saçma değil mi ? Aynı oyunu şuan kendi imkanlarınla almaya kalksan; BF3 üzerinden örnek verelim.. Ya tek başına alacaksın 130 TL'ye ya da birisini bulup 65 TL vereceksin. Ama adam PSN KARDEŞLİK zamanında, saatlerce günlerce forumda vakit geçirmiş, kardeş aramış, kredi kartı sorunları yaşamış, ekstra havale paraları göndermiş, telefon trafiği yaşamış kontör harcamış; ee bunları göz önüne alırsak hangisi daha fazla kar'a geçiyor ? 3-5 kar koyup satan mı ? Onlarca TL'ye ucuza alan mı ?

Hoşuna gitmeyebilir, onaylamayabilirsin.. Ama beğenmiyorsan senin ilgini çekebilecek ve işine yarayacak bir sürü bölüm ve konu var, işini orada halledersin.En azından bu konu sayesinde, bölüm PSN KARDEŞLİK konuları gibi kirlenmiyor; hem bu konuda herşeyden önce bir emek var.Bilgisinden yazı fontuna rengine kadar hemde ! Ufak bir teşekkür dahi etmeden konuyu farklı yöne çekip bu düzeni baltalaman hiç iyi niyetli değil kusura bakma.Bi sorunun varsa hala,seni konu dışına alalım lütfen ! Hayırlı günler dilerim (Derdi olan PM'den bana ulaşsın, burasını bu şekilde işgal etmeyelim arkadaşlar)

• Hayır şöyle bir şey var..fifa 12 şuan 130 lira değil mi? Sen arkadşaın almaya kalksan en az 65 lira çıkıcam dimi cebinden..Sen napıcaksın adamın kaç paraya aldığını kaç kişiyle aldığını..Adam isterse 65 TL ye koyar..İyi ben kapmyadan indirmle aldığım oyunu aldığım fiyata satayım..Tamam sonuçta bi hak hukuk var ama sen 65 Tl lik oyunu atıyorum 50 TL ye alcaksın yine karda olcaksın sen napıcaksın ki adamın kaça aldığını..Ayrıca burda takasa giden arkadaşlarda var yada sattığı oyunla başklarından oyun alan adamlar var..Vicdan meselesi olcak durum yokki..Eğer bir ürünü şu an alabileceğinden daha cuzua alıyorsan kar dasın demektir sen boşver kimin kaça aldığnı hocam

Edit:Nyse konu uçmasın güzel güzel yapalım satışlarımızı ben Assasins creed serisini bitirmesemde keyif alabilecğeim şekilde oynadım aynı şekilde crysis 2 de öyle..Bu oyunları komple bu akşam bir arkadaşa satıyorum inş..Aldığım paraylada burdan satışta olan oynamadıklarımı alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin* -- 29 Kasım 2011; 13:08:50 >

• pazarlik yapin abicim kim kaca satarsa satsin.
  • suspect_tr yolladim parayi. bilgileri bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Hayır şöyle bir şey var..fifa 12 şuan 130 lira değil mi? Sen arkadşaın almaya kalksan en az 65 lira çıkıcam dimi cebinden..Sen napıcaksın adamın kaç paraya aldığını kaç kişiyle aldığını..Adam isterse 65 TL ye koyar..İyi ben kapmyadan indirmle aldığım oyunu aldığım fiyata satayım..Tamam sonuçta bi hak hukuk var ama sen 65 Tl lik oyunu atıyorum 50 TL ye alcaksın yine karda olcaksın sen napıcaksın ki adamın kaça aldığını..Ayrıca burda takasa giden arkadaşlarda var yada sattığı oyunla başklarından oyun alan adamlar var..Vicdan meselesi olcak durum yokki..Eğer bir ürünü şu an alabileceğinden daha cuzua alıyorsan kar dasın demektir sen boşver kimin kaça aldığnı hocam

Edit:Nyse konu uçmasın güzel güzel yapalım satışlarımızı ben Assasins creed serisini bitirmesemde keyif alabilecğeim şekilde oynadım aynı şekilde crysis 2 de öyle..Bu oyunları komple bu akşam bir arkadaşa satıyorum inş..Aldığım paraylada burdan satışta olan oynamadıklarımı alıcam

Kardeş çok haklısın

• quote:

"şu fiyata psn den alıp oynamışsın, şimdi ticaret yapar gibi bu fiyata satıyorsun" gibi bir yorum gelirse mesela ben şahsen utanırım. Bu durum kişiye göre degişir, vicdanı rahat adamlar da vardır mutlaka, ama ben bu konuya aramızda güzel takaslar olabilcegini hesaplayarak ilan koymuştum, hatta sana da bu deactive sistemini pm den detaylı şekilde anlatmıştım, ama madem ki konu amacından sapmış, ben ortama uyum saglamak yerine forumda takas edebilecegim bir konuya ilan açsam iyi olcak, hayırlı işler

]"şu fiyata psn den alıp oynamışsın, şimdi ticaret yapar gibi bu fiyata satıyorsun" ve devamında utanırım demişsin... dostum burda ben kendi adıma yola çıkayım yada hadi herkes adına bir yorum yapyım ben adam gibi yazmışım oyunu aldığım fiyatı 35 tlden aldım sattığım fiyatta 35 tl burda herhangi bir kar amacım olsaydı ben bu oyunu şuan 130 / 2 : 65 tl olan fiyatın altında 50 tlden satışa sunardım ve karşımdaki insan mantıklı bir ticaret yapmak istiyorsada 65 değil 50 tl verip benim oyunumu alırdı doğrumu ? senin yorumunda kendime pay çıkardım nedenini bilmiyorum taşlamışsın bence ... hiç utanmıyorum daha fazla fiyat çekseydim belki dediğin doğru olurdu 65 ten yukarı veya 65 deseydim ama işte anlayanda anlıyor dostum amacımız kar çıkarmak olmadığı şurdan belli ben crysis 2 bile bu oyunu kafa kafaya takaslamayı bile düşündüm sen düşün gerisini iyi günler ...

• Biz işimize bakalım arkadaşlar Herkes halinden memnun.. Alışverişlerini yapanlara hayırlı olsun, iyi oyunlar dilerim..

Bu arada;

BATTLEFIELD 3 ARIYORUM ACİLEN; KARŞILIĞINDA 2 HESAP VERİRİM GEREKİRSE ALINDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 29 Kasım 2011; 22:27:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Biz işimize bakalım arkadaşlar Herkes halinden memnun.. Alışverişlerini yapanlara hayırlı olsun, iyi oyunlar dilerim..

Bu arada;

BATTLEFIELD 3 ARIYORUM ACİLEN; KARŞILIĞINDA 2 HESAP VERİRİM GEREKİRSE AKTİF

Evet dostum işimize bakalım ...

BATTLEFIELD 3 karşılığında vereceğin hesaplarda hangi oyunlar var dostum ?
  • hayırlı işler beyler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.