Şimdi Ara

PSN Hesabı Deactive Etme Süresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

internet üzerinden psn hesabımıza girip deactive yaptığımızda sorun yok ama 6 ay bekleyeceğimiz süre için ne kadar süre kaldığını nerden görüyoruz aradım bi türlü bulamadım. 1 ay mı kaldı 3 ay mı bilen varmı acaba ?

• bunu gösteren bir yer yok malesef. müşteri hizmetleri de cevaplamıyor bu soruyu.
  • Bende yabancı forumlara kadar araştırdım ama karşılaşmadım malesef kalan sürenin bir yerde yazmasıyla o zaman deactive ettiğimiz süreyi unutursak arada bir girip bakıcaz yapacak bişey yok : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaL11 -- 9 Mayıs 2016; 17:26:13 >
  • Hala bu konuda bir değişme yokmu arkadaşlar ? Yani hala göremiyormuyuz ne kadar süre kaldığını
  • Onu sadece sen bilebilirsin
  • Eger bilinebilseydi, oyunun ikinci hakkini sattiginiz kisi hesabi deaktive edip size 6 ay primary hesabi kullandirtmayabilirdi :)

Tabi siz de sifreyi degistirip oyunu onun elinden alabilirdiniz. O 30 lirasini kaybederdi sen de 6 ay boyunca en sevdigin oyunun kayitli oldugu yerleri.

Bunu yapacak kıl adamlar elbet vardir. O yuzden ikinci hesabi vermeden once hesabinizi bilgisayar uzerinden deaktive edip, ps4 uzerinden yeniden aktiflestirin. Bunu 6 ayda bir yapin ki kotu niyetliler tarafindan magdur edilmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.