Şimdi Ara

Psn Banlanma(Acı Son) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
9.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    OKTAW nickli arkadas da buyuk ihtimal caldıgı hesaplardan biri. Kendi kendini övüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahaha ben resmen bile bile düştüm olaya. parayı yolladım sonra bi bakayım foruma dedim. bu başlığı gördüm. bana şifreleri yollarken sordum böyle böyle bişey varmış. o halloldu falan dedi. dedim aman varsa da bana bişey olmaz. bugün baktım banlanmışım.

la sadece psn kullanıyodum oyun oynamakisatın almak için. plus falan vardı.

gülüyorum çünkü atın ölümü arpadan olsun modunda gitti makine.

neyse herşey deneyim napalım.

la kardeşim sen de 3-5 kuruş için değer mi be böyle işler. söylesen ben yollardım 90 tl sana da makine bansız kalırdı. ama sana kızmıyorum be kendime kızıyorum.
  • Haysiyetsiz herif,allahından bul burnundan fitil fitil gelsin o paralar.

Olmuş birkere kardeşim sıkma canını.İlk sayfada hırsız damgası vurma diye arkadaşa mesajlar atmış utanmadan nasıl bir yüzsüzlük,karaktersizlik,insafsızlıktır.
  • ALLAH muhafaza kardesim.bidahakine daha dikkatli ol.cok gecmis olsun.

• Bunin gibi adi şerefsizleri adminler neden banlamaz anlamıyorum

• Yazık olmuş hocam ya bu tür kişilerin tespit edildiği anda forumdan şutlanması gerek bence

• Kendisinin bugun bana attıgı pm noktası virgulune dokunmadım. Kendisine ben bu konuyu okuduktan sonra 65e alamam 45 param var dedim. O da tamam 45 olsun dedi. Ben de iyice kıllandım sen o oyunu parayla alsan 45e satmazsın iki gun once cıkmıs oyun. Forumda bi suru konu acılmıs adamla ilgili. Aynı hafta 2-3 fifa 14 satıp ban yedirtmiştir.

Bugun de mybsmdy banlanmış. Oktaw nickli uye csb yazarı olmadıgını iddia ediyor. Aldıgı üç oyun da inmiyormus.

"csb yazarı bir sa. önce, 21:14şikayeterefsiz ipne 45 tl param var fazla veremem diyen sen değilmisin lan ? amk cocugu seni...

millete ne yalan söylyorsun ? 65 liralık oyunu 45 liraya verirmiş falan vs. senin seklini semalini sikerim akıllı ol piç ! evini bulur karını alırım senin amk cocugu !!"

Yorum sizin. Site hala banlamazsa ne diyim ben? Adamın seviyesine incek değilim. Nası içi acıyo dolandıramadı diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drinkblood7 -- 26 Mart 2014; 22:51:12 >
  • mybsmdy M kullanıcısına yanıt
    Adamı şikayet edin foruma herkes etsin ki banlansın. Suc duyurusu acın hesap no sunu paylasın burdan tuzaga dusmesin kimse.

• Belki üzerinden aylar geçmiş ama çok üzüldüm

İnşallah bunun gibileri bi şekilde yakalanır da başka kimseyi dolandırmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu hesapların banlanmasının sebebi nedir ? Yani nasıl oluyorda hesaplar ban yiyor

• atomcu kullanıcısına yanıt
    Malesef üstünden aylar gecmedi hocam hala sahıs hesap banlatmakta aktif. Son mesajlara bakarsanız bir arkadas daha banlandı

• Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Sen bi oyun alıyosun tek hakkı bana satıyosun. Ben şifre değiştirip baskasına satıyorum. Deaktive edip 2 kişiye daha satıyorum. Sonra sen hesabına giremeyip şikayet ediyosun sonye. Sony herkesi banlıyor o hesabı kullanan.

• quote:

Orijinalden alıntı: drinkblood7

Sen bi oyun alıyosun tek hakkı bana satıyosun. Ben şifre değiştirip baskasına satıyorum. Deaktive edip 2 kişiye daha satıyorum. Sonra sen hesabına giremeyip şikayet ediyosun sonye. Sony herkesi banlıyor o hesabı kullanan.

Yani bu hesaplar çalıntı hesaplar olduğu için banlanıyor demek sağolasın

• Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam

• Arkadaşlar öncelikle bu şerefsiz csb yazarı nickli adi herif adına bir zamanlar referans ilanı açtığım için sizlerden özür diliyorum oda benim saflığım ve acemiliğim.
    Herneyse konuya geleyim ben Alınık Hot pursuit veya Nfs run diye bir konu açmıştım. Bunun üzerine bu şahıs bana mesaj attı psn olarak var almak istersen uygun fiyattan veririm diye. Bende internetim yok ama internet işini bir şekilde halledersem alırım dedim ve internet işini halledip mesaj attım bu deyyusa sonuç olarak 35 tl karşılığı Gta 5 ve Nfs Hot pursuit almak için anlaştık ve parayı gönderdim. Fakat benim konsol psn ye bağlanmadı ben durumu bu şahsa söyledim beni aradı ve bana yardımcı olmaya çalıştı ( Benim kanmama sebeb olan da bu davranışı oldu fakat yanılmışım tabi ki neyse ) fakat ne yaptıysam olmadı psn ye bağlanamadım ve bana paramı geri gönderebileceğini söyledi. Sonunda ben psn ye bağlanamayacağıma kanaat getirince, bana ya kutulu bir oyun gönder yada paramı gönder diye mesaj attım sonra bir müddet sonra beni yine aradı yok millet bana şöyle böyle diyor ama bunun benimle alakası yok ben bu hesabı başkasından aldım muhtemelen o yapmış bunları falan dedi (Şerefsiz ) bende inandım tabi.
    Fakat ondan sonra ne kadar mesaj attıysam ne kadar aradıysam hiç birine bakmadı.
    Sonuç olarak bu adam kesinlikle dolandırıcıdır geç de olsa bunu anladım.
    Umarım başka kimse bu şerefsizin ağına düşmez.
    Bu sebepten bende buradan sesimi duyurmak istedim.
    Uzak durun. Bu şerefsizi de haberdar ediyorum ki görsün belki artık kimseyi dolandırmaya çalışmaz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşım sen konu niye acarsin anlamadım zaten...

Daha adam işini cozememis paranın yatirmamis hiç olmayacak bir yere referans ilanı aciyorsun.
    Burada millet kanmaz ayrı mesele ama ya a bak iyi biriymis diyip birileri daha alışveriş yapsa ?

• OKTAW kullanıcısına yanıt
    Senin makinedemi ban yedi ?

• hiç kullanılmamış bir id bulursan eğer tekrar online oyunları oynayabilirsiniz hocam.bazıları 1 haftada banlanır demiş ama dediğim gibi tanık birisinin ps3 den id alabilirseniz eğer eskisi gibi yolunuza devam edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

hiç kullanılmamış bir id bulursan eğer tekrar online oyunları oynayabilirsiniz hocam.bazıları 1 haftada banlanır demiş ama dediğim gibi tanık birisinin ps3 den id alabilirseniz eğer eskisi gibi yolunuza devam edersiniz

Bu sadece cwf makinelerde geçerli

• quote:

Orijinalden alıntı: JazHoyt

Arkadaşım sen konu niye acarsin anlamadım zaten...

Daha adam işini cozememis paranın yatirmamis hiç olmayacak bir yere referans ilanı aciyorsun.
    Burada millet kanmaz ayrı mesele ama ya a bak iyi biriymis diyip birileri daha alışveriş yapsa ?

Ya hocam acemilik mi dersin saflık mı dersin ne dersen de. Bende kendime çok kızıyorum şimdi benim aklıma hiç bu şekilde kötü şeyler gelmedi ki ben internet işini halledip bir şekilde indiririm diye düşünüyordum ama yanılmışım.
    İki gün önce internetten kontrol ettim şerefsiz hesapları değiştirmiş giremiyorum şimdi.
    Ayrıca bu benim forum üzerinden yaptığım ilk alışverişti ama deyyusun birine çattık işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OKTAW -- 7 Nisan 2014; 22:48:49 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.