Şimdi Ara

Psn Banlanma(Acı Son)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
9.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün ps3 ü açtığımda Bu sistemden Sony Entairment network e erişim yasaklandı (8002A227) hatası aldım.
    Cihazım ultra slim 4 aydır kullanıyorum.
    Yakın zamanda 2 ayrı kardeşlikten gta5 ve fifa 14 almıştım.

Bu banlanma olayı kırılan makinelerde değilmiydi? Bununla ilgili nereye nasıl bir yazı yazabilirim?

----------------------------------------------------------------------------

Son mesaja yazdım buraya da yazayım.

Mac ban yemişim makine çöp oldu.Psn hesabımda sıkıntı yok başka bir makinede kullanabilir mişim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JazHoyt -- 10 Ekim 2013; 22:04:27 >

• komple makinan mi banlandi? yoksa sadece bir hesabin mi?
  • Birilerine mesajla kufur ettiysen olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • google dan baktığımda öyle bir hata kodu gözükmüyor çok ilginç
  • kardeşliklerden de hiç birine giremiyorum.
  • Küfür yada diğer içerikli bir mesaj yazdıysan ve birileri de seni şikayet etmiş olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dayyahi

kardeşliklerden de hiç birine giremiyorum.

yeni bir hesap actiginda da ayni hatayi veriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmithAhmet

Küfür yada diğer içerikli bir mesaj yazdıysan ve birileri de seni şikayet etmiş olabilir

Peki hep banlı mı kalacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HelodermaSuspectum

quote:

Orijinalden alıntı: dayyahi

kardeşliklerden de hiç birine giremiyorum.

yeni bir hesap actiginda da ayni hatayi veriyor mu?

YEni hesap açmaya izin vermiyor
  • Bilemiyorum, daha önce başıma gelmedi . farklı user ile tekrar id almaya çalışın .
  • küfür yada ırkçılıkla ilgili olaylardan dolayı makineyi banlamıyorlar . en fazla 3 haftalığına psn e erişimi engelliyorlar

e postana kaç gün banlandığınla ilgili bir mesaj gelmesi gerek 24 saat içinde

onu okudun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuceTorun

küfür yada ırkçılıkla ilgili olaylardan dolayı makineyi banlamıyorlar . en fazla 3 haftalığına psn e erişimi engelliyorlar

onu okudun mu?

bütün hesaplari mi engelliyorlar? yeni hesap acsak olur mu?
  • quote:

küfür yada ırkçılıkla ilgili olaylardan dolayı makineyi banlamıyorlar . en fazla 3 haftalığına psn e erişimi engelliyorlar

onu okudun mu?

Mail adresimde gelen bir şey bulamadım
    SAnırım kardeşliklerden biri yüzünden banlandı.
  • quote:

quote:

onu okudun mu?

yeni hesap açılmıyor makinenin psn e bağlanmasını engelliyorlar . :/ bi arkadaş çok derin bir şekilde anlatmıştı.

plusla oyunları bedavaya getirme glitch i vardı zamanında . o tür birşey yapıldıysada banlanma olabiliyor araya sıkıştırıyım

• quote:

quote:

quote:

onu okudun mu?

yeni hesap açılmıyor makinenin psn e bağlanmasını engelliyorlar . :/ bi arkadaş çok derin bir şekilde anlatmıştı.

plusla oyunları bedavaya getirme glitch i vardı zamanında . o tür birşey yapıldıysada banlanma olabiliyor araya sıkıştırıyım

Plus var ama zaten sadece bf3 demons souls yükledim yani glitch de yok

• Kardeşlik olayından banlanma olsaydı forumda sağlam makina kalmazdı :)

Mesaj yoluyla küfür ya da başka şeyler dediysen muhtemelen o yüzdendir.
  • sanırım sorunu anladım.

KArdeşlik yaptığım insandan dolayı .Aynı insandan hesap alan bir kişi daha banlandığını iletti bana.

Banlanmış orjinal oyun kullanılan konsol da ilk kez görmüş oldum böylece
  • dalga gec ama kufur etme sesli et kufurunu kulaklik varsa bir daha, acilir sinirsiz ban degildir o sony musteri hizmetlerini ararsan yardimci oluyorlar.

• Kardeslikten aldığım fifa 14 yüzünden banlanmis makine
    Hesabı satan kişinin de banlanmis makinesi
    Adam parayi bana geri de yatirdi
    Ben hiçbir şey anlamadım bu işten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JazHoyt -- 28 Eylül 2013; 21:35:22 >
  • O zaman kardeşlikten ziyade, hesabı paylaştığınız kişinin yaptığı bir şeyle alakalıdır. Yoksa bunca insan hesap paylaşımı yapıyor, ban söz konusu olsaydı, bir dünya insan banlanırdı. Hesabı aldığınız kişiden ayrıntılı bilgi alırsanız, işin gerçeği neyse ortaya çıkar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.