Şimdi Ara

Psn Banlanma(Acı Son) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
9.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atat54

Geçmiş olsun hocam

saolasın hocam :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumiii87

quote:

Orijinalden alıntı: atat54

Geçmiş olsun hocam

saolasın hocam :(

Ps3 açılıyor mu yoksa psn mi banlı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok sükür benim banlı değil ben indirememiştim oyunu iptal ettim banlanmaması için diğer arkadasın ve kendisinin banlı ps3ü
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumiii87

çok sükür benim banlı değil ben indirememiştim oyunu iptal ettim banlanmaması için diğer arkadasın ve kendisinin banlı ps3ü

Ps3 açılmıyor mu hiç?

• Bugün tekrar aradım Sony i illegal yolla oyun indirmeden bahsettiler

kafayı yemek üzereyim

• Arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun yalnız kusura bakmayın biraz da sizde hata var. Ben bu konuya mesaj yazmıştım anında silindi, sonra bu csb nickli arkadaş "parasını iade ettim o sorun halloldu, bilmeden iftira atmayın" dedi bana. Görünen o ki hallolmamış. Keşke alışveriş yapmadan önce csb nikli şahsın profilini iyice inceleseydiniz. O zaman benim şu konudaki mesajlarımı görürdünüz. Onları yazdım ki alışveriş yapacak arkadaşlar dikkat etsin, bi sakatlık olduğu belliydi.

http://forum.donanimhaber.com/m_81676708/f_//tm.htm#81691565

Bana verdiği şu cevabı da işin özeti sanıyorum :

"Güvenmeyen almasın Hocam hiç önemli değil oyun illaki birine verililecek herşeyin bir kör topal alıcısı vardır... siz neden bu kadar sıkıntı yaptınız anlayamadım :)"

• quote:

Orijinalden alıntı: Cmd.KEEN

Arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun yalnız kusura bakmayın biraz da sizde hata var. Ben bu konuya mesaj yazmıştım anında silindi, sonra bu csb nickli arkadaş "parasını iade ettim o sorun halloldu, bilmeden iftira atmayın" dedi bana. Görünen o ki hallolmamış. Keşke alışveriş yapmadan önce csb nikli şahsın profilini iyice inceleseydiniz. O zaman benim şu konudaki mesajlarımı görürdünüz. Onları yazdım ki alışveriş yapacak arkadaşlar dikkat etsin, bi sakatlık olduğu belliydi.

http://forum.donanimhaber.com/m_81676708/f_//tm.htm#81691565

Bana verdiği şu cevabı da işin özeti sanıyorum :

"Güvenmeyen almasın Hocam hiç önemli değil oyun illaki birine verililecek herşeyin bir kör topal alıcısı vardır... siz neden bu kadar sıkıntı yaptınız anlayamadım :)"

Yalnız hocam söyle bir durum var

Arkadaş benim parami iade etti kendi makinesi de banlanmis. Şu ban açılacak mi kalacak mi bir türlü cevap alamıyorum Sony den bu durum canımı çok sıkıyor

• Yalnız arkadaş çalıntı hesaplar satıyor galiba, başka ilanında da böyle mesajlar var. Satın aldığınız hesap yüzünden banlandığınızı söylerseniz belki o şekilde hallederler.
  • Gerçekten rezalet orjinal makinaya ban atılırmı yav kesinlikle sony ile görüşün size yardımcı olacaklardır

• Şaşıracak birşey yok bunda para karşılığı hesaların alınıp satıldığı veya çalındığı belirlenirse ban yersiniz, kardeşlik dediğiniz olay yasal olmuyor forumdaki bir kardeşlik mesajınızı ihbar edip incelerlerse ban yiyebilirsiniz ona göre.

• Kardeşlik güvenmediğin biri ile yapmaz isen başına gelebilecek birşey. Sonuçta Kardeşlik Sonyde illegal değil. Sony o arkadaşının makinasına ban atmış aslında ama sende kardeşlik yaptığın için senin makina da banlanmış oldu.
  • Para karşılığı hesap paylaşımı ve direk hesap satışı tespit edilirse ban sebebi ama ücretsiz olarak arkadaşına verip oynatırsan serbest. İlki iyi niyeti suistimale giriyor adamlar 1 acoount ı 10 kişiye satıp sinsilik yapabiliyorlar çeşitli sinsiliklerle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Fury

Para karşılığı hesap paylaşımı ve direk hesap satışı tespit edilirse ban sebebi ama ücretsiz olarak arkadaşına verip oynatırsan serbest. İlki iyi niyeti suistimale giriyor adamlar 1 acoount ı 10 kişiye satıp sinsilik yapabiliyorlar çeşitli sinsiliklerle.

Arkadaş sony mesaj atsa misal bu sistemin yasak olduğu için hiç bir şekilde yardım alamayacak. Kardeşlik yasal değil suistimal ediliyor iyi yönde herkes oyun sahibi oluyor ucuza. Ama tanımadığım birinden 60 tl gta v alıp sonra o arkadaş küfür esip banlanınca o kişi yüzünden bizimde makinamız yanıyor onu belirtmek istedim. Tanımadığınız kişilerden alırken 2 kere düşünmeniz gerek kolay gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makine banlı olmasına rağmen bugün 4.50 güncellemesini yaptı
    Sanırım süreli ban. Umut fakirin ekmeği :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dayyahi

Makine banlı olmasına rağmen bugün 4.50 güncellemesini yaptı

hadi inş kurtulursun bu illetten kardeşim haram yemem ayağı yapan arkadaş ne hikmetse girmiyor foruma ama elbet kendinden çoluğundan çoçuğundan çıkıcak o paralar kat ve kat fazlasıyla.
  • 3 5 kuruş ucuza alacaz diye başkasının hatası yüzünden makina banlanıcak yani öylemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dayyahi

Makine banlı olmasına rağmen bugün 4.50 güncellemesini yaptı

hocam insallah ban acilir. bu ara da banin sebebi neymis?
  • Büyük ihtimalle hesabın asıl sahibi hesabı bu şahısla paylaşmış ve bu kişide şifreyi değişip adamın cihazını deaktive edip oyunu başka birine satmış. Tabi hesabın asıl sahibi sony ye şikayet edince bu hesabı kullanan diğer kişiler banlandı. Olay gayet açık. Çalıntı hesap paylaşılmış ve asıl hesap sahibi gerekeni yapmış. Bu kişiden hesap alanlar dikkat etsin.

• Geçmiş olsun.

• İsmi geçen şahıstan gta5 alacaktım ki alamadım hesaba parayı yatıramadım bi aksilik oldu, bu konuyu okuyunca sıkıntılı olduğunu düşündüm ve ayrıca profil de gizlenmiş tamamen vazgeçtim..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.