Şimdi Ara

Psn Banlanma(Acı Son) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
9.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

Bu sistemden sony entertainment e erisim yasaklandi yada gecici olarak durduruldu die bi yazi cikiyor hata codu yok

aynısı bendede var arkadaşım.sony yi aradım dalga gecer gibi modeminize reset atın internetle alakalıdır dediler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalaggh

quote:

Bu sistemden sony entertainment e erisim yasaklandi yada gecici olarak durduruldu die bi yazi cikiyor hata codu yok

aynısı bendede var arkadaşım.sony yi aradım dalga gecer gibi modeminize reset atın internetle alakalıdır dediler :)

Yok artık.
  • Konuyu yeni görüp okudum. Çok geçmiş olsun..

http://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=psnsatis

csb yazarı nickli arkadaş sanırım burdan devam ediyor satışlarına.. İlan açıklamasındaki üslupları benziyor sanki
  • quote:

quote:

Şaka mı bu
    Edit: Kanı bozuk herifmiş forumda kaç kere alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım çünkü Seçici davrandim sizede tavsiyem Seçici olun biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jony___ -- 27 Aralık 2013; 6:32:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal kullanan adamı neden banlarlarki

• Vay kani bozuk herifff senin kanini kaniniii !!!
    Sali gunu evime hirsiz girdi iste ayni ha o evime giren hirsiz ha bu ikiside ayni yogurdun mayasi.
    İblisler
    Haysiyetsizler
    Nalerler
    Daha neler neler yazasim var da neyse.

Offff offfff

• Allah yardımcınız olsun. Sıkıntılı bir konu gittigidiyor daki o şahıstan ben de gta5 alacaktım son anda vazgeçtim. Allahtan almamışım. o kadar online oynadım ban yeseydim kötü olurdu. gerçi ben de az ana avrat sülale kaydığım çok oyuncu oldu ama demekki şikayet edilmemişim. ban yemedim şükür.
  • bu ban açılırmı peki? nedir bunun yolu? varsa tabi böyle bi ihtimal?
  • Arkadaşlar bende yaklaşık 15 oyun var ve hepsini bu siteden kardeşlik yaparak satın aldım ve hiçbir sorun yaşamadım şükür ki, bu indirim sürecinde de birçok oyun aldım ve oynadıktan sonra paylaşmak istiyorum forumdan güvenilir birilerine ama bu konuyu okuyunca duraksadım, acaba sony kardeşlik yapanı bir şekilde saf dışı bırakmaya mı çalışıyor, ps4'te de kardeşlik olayına sıcak bakmadığını gösterdiği için şüphelerim oluştu, hem orjinal oyun alıyoruz hem de bu tarz 3. kişiler yüzünden sorumlu tutuluyoruz, adaletsiz bir durum bence zira hesap çalıntı dahi olsa bunu bizim bilme ihtimalimiz düşük.
  • adamlar akıllı onu bunu bahane edip banlıyorlar. yeni makine almaya mecbur kalıyorsun. adamların sattığı PS sayısı artıyor.
  • maalesef benim makinada açılmayacak sanırım.bende oyunlarımı satışa cıkardım az önce.makinayıda en kısa sürede elimden çıkaracağım.daha 1 sene olmuştu yazık oldu bütün herşeye :(
  • zamanında burda meşhur bi dolandırıcı vardı nicki jose mourinho muydu neydi o geldi aklıma.
  • O ne yapıyordu merak ettim
  • quote:

maalesef benim makinada açılmayacak sanırım.bende oyunlarımı satışa cıkardım az önce.makinayıda en kısa sürede elimden çıkaracağım.daha 1 sene olmuştu yazık oldu bütün herşeye :(

Ben hiç bir çözüm bulamadım sonunda ps3 ü sattım.
    Sony Türkiye falan hikaye sorun ne onu bile bulamıyorlar...
  • Arkadaşlar bundan yaklaşık 3 hafta önce bende PS3 üzerinden store'ye giriş yapamıyordum.. İndirimle Last of us alacaktım daha önce alışveriş yaptığım kredi kartıyla bi türlü yapamadım alışverişi.. Müşteri hizmetlerini aradım pc üzerinden deneyin alışverişinizi dedi bende zaten pc üzerinden deniyorum ps'den denemedim hiç dedim.. o zaman ordan deneyin dedi ben de store'ye giriş yapamıyorum bakım var galiba dedim (çünkü bende sürekli store'ye girerken bu hizmet bakım aşamasında yazıyordu ve 2-3 haftadır da sürüyordu bu durum).. Şuan bakım yok dedi bende öyle görünüyor ve uzun zamandır giremiyorum dedim direkt şu cevabı verdi bana ''Siz BAN yemişsiniz bey efendi'' ne banı dedim neye göre söylüyorsunuz bunu dedim ağır hakaret içerikli mesaj buna sebep olabilir dedi. bende öyle bi durum yok deyince servise götürün cihazınızı dedi..Bende o ''ban'' kelimesini duyunca başımdan kaynar sular dökülmüştü.. Ama ben online oyun oynayabiliyor sadece store'ye giremiyordum..

Daha sonra kafam attı format atayım dedim ve formatı attım cihazı açtım tekrar storeye girmeye başladım.. Belki size de bi faydası olur format atmanızın diye size de bahsedeyim dedim

• Benimde 5 senedir PS3 kullanan arkadaşımı banladılar çalıntı hesap vermiş ona arkadaşı aman dikkatli olun beyler
  • Tanımadıgınız adamlar ile alışveriş yapmayın arkadaşlar.Ben 6 senelik arkadaşım ile tartıştım bu tür kardeşlik olayı yüzünden.Kafam attı gittim plus aldım sırf bedava oyun veriyor arada diye.Onun haricinde cok beklediğim oyunları kutulu alıyorum sadece,siz de öyle yapın.Güvenmeyin kimseye.
  • bu arada ps3lerin mac adresi değiştirip unban yapılıabiliyor diye okudugumu hatırlıyorum yabancı forumlarda.
  • Arkadaslar selam. Bu CSB YAZARI nickli arkadas bana psn hesabı satmaya calıstı. 2 gun once cıkmıs oyunu 65yerine 45e veririm dedi kıllandım.
    Profili kapalı. Bugun de gelmiş baska bir cok nadir oyunun hakkı var satayım diyor. Nickini arastırdım bu yazılar cıktı. Allah korumus. Dikkat!!!!

İsteyene konusmaları atarım pm den. Degmez 3 kurus kar etmeye ban yemek.

• Bu adamın hala banlanmaması enteresan
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.