Şimdi Ara

Psikolojik Danışmanlar ve PDR Okuyan Öğrenciler [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
19
Favori
21.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a. Bitlis çalışıyorum rehber öqretmenim. İlk mesajım buraya kısmetmiş. Meslektaşlarıma selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SU-vic

S.a. Bitlis çalışıyorum rehber öqretmenim. İlk mesajım buraya kısmetmiş. Meslektaşlarıma selamlar

Aleykümselam, listeye ekledim.
  • grup varmışta haberimiz yokmuş. benide yazın. meslekte 8. yılım. çorumda görev yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidalgo_55

grup varmışta haberimiz yokmuş. benide yazın. meslekte 8. yılım. çorumda görev yapıyorum

Ekledim İmzanızı ben mi hatalı görüyorum yoksa sizde de mi öyle hocam?
  • Gün itibari ile PDR için de KPSS'de alan sınavı eklenmiştir. Herkese mutlu yıllar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Gün itibari ile PDR için de KPSS'de alan sınavı eklenmiştir. Herkese mutlu yıllar dilerim.

Bu ne demek oluyor hocam büyük bir dezavantaj mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro

quote:

Gün itibari ile PDR için de KPSS'de alan sınavı eklenmiştir. Herkese mutlu yıllar dilerim.

Daha fazla çalışılacak konu ve fazladan bölüm oluyor.
  • quote:

quote:

quote:

Sizce bu sene pdr bölümlerinin puanları düşer mi bundan dolayı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sizce bu sene pdr bölümlerinin puanları düşer mi bundan dolayı

Bundan dolayı düşeceğini sanmıyorum.

• ege sınıf ögretmenlıgını bıraktım pdr ıcın bu sene bı daha gırıyorum ınsalah hedefıme ulasırım gruba girerim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: k.colomb

ege sınıf ögretmenlıgını bıraktım pdr ıcın bu sene bı daha gırıyorum ınsalah hedefıme ulasırım gruba girerim :)

Yolun açık olsun, iyi çalışmalar.
  • 2014 zammı hayırlı ve uğurlu olsun.

2014 öğretmen maaşları ilk yarı ve ikinci yarı tablosu aşağıdadır. Tabloda:
    **Şimdi ki aylık maaşlar için, 2013 yılı ikinci 6 ayına ait geçerli katsayılar kullanılmıştır.
    **2014 yılına yönelik aylık maaşlar için, 2013 yılında halen geçerliliğini koruyan katsayılar kullanılmış ve taban aylık brüt tutarına 175 TL eklenmiştir. Eğitim öğretim tazminatındaki artışlar göz ardı edilmemiştir.
    **Ek ders ücretleri dikkate alınmamıştır.
    **Aile yardımı ve asgari geçim indirimi açısından, “bekar ve çocuksuz” personele göre değerlendirilmiştir.
    **“Sendika aidatı” ve “toplu sözleşme ikramiyesi”ödemesi ihmal edilmiştir.
    **”Gelir Vergisi” oranı %15 kabul edilmiştir.
    **5 yıl ve daha az hizmeti olan memurların 01.10.2008 tarihinin ardından göreve başladıkları varsayılarak sosyal güvenlik kesintileri buna göre hesap edilmiştir.

• Psikolojik Danışmanlar ve PDR Okuyan Öğrenciler [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: SU-vic

S.a. Bitlis çalışıyorum rehber öqretmenim. İlk mesajım buraya kısmetmiş. Meslektaşlarıma selamlar

Hocam merhaba, bitlis merkezde misiniz?
  • Beyler orgun egitimden aof ye gecis yapmayi dusunuyorum. Kendimce hakli sebeplerim var bu konuyu konusacak rehberlikci var mi aramizda ?

• Merhaba bu ünvan değişikliğinin amacı nedir? alan dışı atamalara zemin hazirlamak için mi yapıldı acaba ?

• Sorularınızı konuya yazarsanız, rehber öğretmenler bilgisi dahilinde yardımcı olmaya çalışacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil442

Merhaba bu ünvan değişikliğinin amacı nedir? alan dışı atamalara zemin hazirlamak için mi yapıldı acaba ?

Ortada bir amaç görünmüyor, en azından şimdilik. Sadece alanlar birleştirilmiş ve genel bir isme sahip olmuştur. Şimdilik sıkıntı görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Sorularınızı konuya yazarsanız, rehber öğretmenler bilgisi dahilinde yardımcı olmaya çalışacaktır.

Cumadan geldikten sonra yazayim o zaman hocam. Konu olarak actim ama cevap yazan olmafi insallah hocalarimizdan yardimci olan cikar.

• Arkadaşlar/Hocalar 2 yıllık işletme sonunda dgs ile sakarya lisans işletmeye geçmiş bulunuyorum. Ayriyeten sakaryada 2. sınıftan başladım daha okumamış 2 senem var yani. Hayatta düzenli bir maaşım olsun, tatil günüm belli olsun, kimseye muhtaç olmadan yaşayayım yeter şeklinde düşünen birisiyim. Bu yüzden memurluk benim için ideal bir meslek zamanla da görevde yükselme sınavları ile yükseliriz diye düşünüyorum. Memur olmanın yolu da kpss'den geçiyor. Kpss'de ise aöf işletme ile örgün işletme okumanın bir farkı yok diye biliyorum. Bundan dolayı aöf işletmeye geçmeyi düşünüyorum. Aöf'ye geçmek istememin tek nedeni arada fark olmamasından dolayı değil. Şuan kredi alıyorum bu kredim örgüne devam ettiğim taktirde 4. sınıfta kesilecek ve maddi zorluğa düşeceğim. Ayriyeten örgün okurken açıköğretime göre daha çok harç parası ve cepten harcama yapıyorum bunlar da doğal olarak yıpratıyor. Aöf okurken en kötü gider bir yerde kasiyerlik yapar kendi paramı kazanır ailemin yanında da olduğum için rahat ederim şeklinde de bir düşüncem var. Kpss A grubu için örgün daha iyi biliyorum fakat bunu da görevde yükselme sınavları ile hallederim A grubundan gelen bir uzmanlık filan olmasa da görevde yükselme sonucu şef/müdür olurum diye de geleceğe yönelik planlarım var.

Biraz karışık anlatım olmuş olabilir ama düşüncelerim bu şekilde. Rehberlik hocalarımızın yardımlarını bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.