Şimdi Ara

Psikolojik Danışmanlar ve PDR Okuyan Öğrenciler [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
19
Favori
21.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kripton94

quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

quote:

Orijinalden alıntı: kripton94

Sadece pdr ve ogrencilrimi ekliyosunuz ben pdr istiyorum sinava hazirlaniyorum benide eklermisiniz

Normalde öyle ancak, sorularınıza kolayca yanıt alabilmeniz ve gelişmeleri takip edebilmeniz için ekliyorum sizi de yanınıza not düşerek.

Ekleme tam olarak nereye gruba falanmi

Bu gruba, yani konuya ekledim. Eklenenler ilk mesaja güncelleniyor. Bir sorumuz olduğunda böylece özel mesaj atmak ya da o kişiyi konudan haberdar etmek kolaylaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gentleman_ -- 4 Eylül 2013; 23:13:42 >

• 2013 öğretmen atamaları yapılmıştır. Öğrenmek için TIKLAYINIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gentleman_ -- 9 Eylül 2013; 14:58:56 >
  • Bugün itibariyle yeni atanan öğretmenler uyum eğitimi almaya başlamıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyum eğitimi sertifikaları yeni atanan öğretmenlere en geç bugün verilecektir.

• Baraj puanı 50 olacak şekilde ek bir atama yapılacaktır.

• 2013-2014 eğitim ve öğretim yılı başta rehber öğretmenler olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı ve uğurlu olsun.

• Maaşların ardından yatması beklenen ancak önümüzdeki hafta yatması planlanan kırtasiye yardımı bu hafta yatırılmıştır. Hayırlı uğurlu olsun.

• Yeni atanan öğretmenlerin ilk ek ders ücreti hayırlı ve uğurlu olsun.
  • Merhaba gentleman_, Ben de PDR son sınıf öğrencisiyim. Bilgin var ise KPSS hakkında PDR mezunlarının çözmesi gereken yerler, hesaplamalar ve atamalar hakkında KPSS daha geniş bilgi verebilir misin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skayn -- 13 Ekim 2013; 21:06:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Merhaba gentleman_, Ben de PDR son sınıf öğrencisiyim. Bilgin var ise KPSS hakkında PDR mezunlarının çözmesi gereken yerler, hesaplamalar ve atamalar hakkında KPSS daha geniş bilgi verebilir misin ?

Şu an mobil olduğum içim resmi tatil sonrası ayrıntılı şekilde özel mesaj ile yardımcı olacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gsemjw

benide ekleyin

Ekledim

Öğrenci misiniz? Öğretmen mi? Eğer öğretmenseniz hangi şehirde görev yaptığınızı da belirtirseniz ilk mesaja ekleyeceğim.

öğrenciyim hocam Maltepe üniversitesi 2. sınıf
  • quote:

Bölümümüzdeki yaklaşık boş kadro sayısı: 12000
    Bu yıl ataması yapılacak rehber öğretmen: 2628

Böylece Rehber öğretmen boş kadrosunun %22'si dolacak.

hocam bölümdeki açık 16000 değil miydi? 2500 kişi daha atandı 13500 e inmiştir şu anda diye düşünüyorum
  • quote:

quote:

Bölümümüzdeki yaklaşık boş kadro sayısı: 12000
    Bu yıl ataması yapılacak rehber öğretmen: 2628

Böylece Rehber öğretmen boş kadrosunun %22'si dolacak.

hocam bölümdeki açık 16000 değil miydi? 2500 kişi daha atandı 13500 e inmiştir şu anda diye düşünüyorum

Evet 16bin küsür açık vardı. Şimdiki açık ise 13.500 ile 14.000 arası diyebiliriz. Bu şekilde atama ile 5 yılda ancak kapanacaktır ancak atama sayılarının azalabileceğini de düşünmek gerekir.

• quote:

quote:

quote:

benide ekleyin

Ekledim

Öğrenci misiniz? Öğretmen mi? Eğer öğretmenseniz hangi şehirde görev yaptığınızı da belirtirseniz ilk mesaja ekleyeceğim.

öğrenciyim hocam Maltepe üniversitesi 2. sınıf

İlk mesaja ekledim sizi de.

• selamın aleyküm.. nedense yeni gördüm konuyu allahtan imzanıza eklemişsiniz hocam. bende rehber öğretmenim beni de ekleyin :)) izmirde rehber öğretmenim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secco35

selamın aleyküm.. nedense yeni gördüm konuyu allahtan imzanıza eklemişsiniz hocam. bende rehber öğretmenim beni de ekleyin :)) izmirde rehber öğretmenim.

Ekledim hocam, paylaşımlarınızı eksik etmeyin

• quote:

quote:

selamın aleyküm.. nedense yeni gördüm konuyu allahtan imzanıza eklemişsiniz hocam. bende rehber öğretmenim beni de ekleyin :)) izmirde rehber öğretmenim.

Ekledim hocam, paylaşımlarınızı eksik etmeyin

eywallah hocam bir şeye ihtiyacınız olduğunda seslenin yeter :) ama tabi elimde varsa :) hocam bende rehberlik hizmetleri yürütme kurulu sene başı toplantısı yapmadım. yaptıysan eğer bana yollayabilr misin? benim o eksikte

• quote:

eywallah hocam bir şeye ihtiyacınız olduğunda seslenin yeter :) ama tabi elimde varsa :) hocam bende rehberlik hizmetleri yürütme kurulu sene başı toplantısı yapmadım. yaptıysan eğer bana yollayabilr misin? benim o eksikte

https://www.google.com.tr/search?client=opera&q=rehberlik+hizmetleri+yürütme+kurulu+yıl+başı+toplantı+tutanağı&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

hocam ben yazı olarak çıkarttım ancak belge olarak bilgisayara kaydetmedim. bu tutanaklar zaten standarttır. herhangi bir siteden indirin ve kendi gündemlerinizi belirleyerek toplantınızı yapın.

• quote:

quote:

https://www.google.com.tr/search?client=opera&q=rehberlik+hizmetleri+yürütme+kurulu+yıl+başı+toplantı+tutanağı&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

hocam ben yazı olarak çıkarttım ancak belge olarak bilgisayara kaydetmedim. bu tutanaklar zaten standarttır. herhangi bir siteden indirin ve kendi gündemlerinizi belirleyerek toplantınızı yapın.

teşekkür ettim hocam. iyi çalışmalar...

• quote:

teşekkür ettim hocam. iyi çalışmalar...

Rica ederim. Size de iyi çalışmalar hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.