Şimdi Ara

Psikolojik Danışmanlar ve PDR Okuyan Öğrenciler [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
19
Favori
21.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam İngilizce muafiyet sınavı girmiştik okul başlayınca. BB BA ile geçtim erasmus için yeterli mi? Hangi ülkedesiniz? AA AA yapanlar da oldu sınıfta erasmusa gidecek kişiyi nasıl belirliyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum Adam kullanıcısına yanıt
    Letonya’dayım muafiyetle erasmusun bi alakası yok erasmus koceli üni yazarsan her şeyi ayrıntılı olarak anlatıyor site, benim sözlerimden daha faydalı olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malum Adam

Hocam bu 5-6 senede nasıl bir kariyer yolu izlediniz 1. sınıfım değerli tavsiyelerinizi bekliyorum
    Yüksek lisansımı yapıp uzmanlık ünvanını aldım. Çeşitli eğitimlere katıldım. Devamı Güneydoğu'dan çıktığım zaman. Akademisyenlik hedefim yok. Kariyerini işe başladığında bölgen ve mevcut koşullarına göre şekillendireceksin. Başarılar.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Hocam uzmanlık almak için Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık üzerine mi yüksek lisans yapmak gerekiyor? Bir de yüksek yapınca lisans mezunlarına göre nasıl bir artısı oluyor? Yüksek lisans zor mu? RAMlere girmek için KPSS şart mı? Son olarak internette bulamadığım için sormak istiyorum spor psikolojisi üzerine yüksek lisans yapmak için psikoloji mezunu mu olmak gerekiyor yoksa pdr mezunu da yapabilir mi? Teşekkürler ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Malum Adam

Hocam uzmanlık almak için Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık üzerine mi yüksek lisans yapmak gerekiyor? Bir de yüksek yapınca lisans mezunlarına göre nasıl bir artısı oluyor? Yüksek lisans zor mu? RAMlere girmek için KPSS şart mı? Son olarak internette bulamadığım için sormak istiyorum spor psikolojisi üzerine yüksek lisans yapmak için psikoloji mezunu mu olmak gerekiyor yoksa pdr mezunu da yapabilir mi? Teşekkürler ederim
    Hocam uzmanlık almak için Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık üzerine mi yüksek lisans yapmak gerekiyor? - Evet.
    Bir de yüksek yapınca lisans mezunlarına göre nasıl bir artısı oluyor? - (Öğrt. için) Kıdemin artıyor, maaşın cüzi miktarda artıyor, eğitimin artıyor.
    Yüksek lisans zor mu? - Kişiye göre değişir, bana göre değildi.
    RAMlere girmek için KPSS şart mı? Evet.
    Son olarak internette bulamadığım için sormak istiyorum spor psikolojisi üzerine yüksek lisans yapmak için psikoloji mezunu mu olmak gerekiyor yoksa pdr mezunu da yapabilir mi? Her üniversiteye göre değişir. Yüksek lisans ilanında hangi bölümleri kabul edeceklerini yazar.

• Beni de ekleyin hocam konuyu yeni gördüm
    Pdr mezun/mülakatın açıklanmasını bekliyorum 83 puanla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yaptınız? Pdr 1im tavsiyelerde bulunur musunuz?

• Pdr 4. Sınıf öğrencisiyim KPSS çalışmaya başlayacağım bu yaz. KPSS tecrübesi olan değerli psikolojik danışmanlarım yardım edebilir mi? Malum KPSS üniversite giriş sınavından daha komplike. Eğitim Bilimleri var (bazı derslerim iyi bazıları kötü) Genel Yetenek (iyi) genel kültür (berbat) ve alan sınavı var alanda bilgimin kötü olduğunu düşünürdüm zira hocalarımız efsane zorlardı hiç çalışmadan biraz test çözdüm gayet iyi olduğunu düşünüyorum.

Şimdi bu yaz önce alanı ve genel kültür genel yeteneği bitirmek istiyorum. Sınav tecrübesi olan arkadaşların yorumu önemli. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Bireyi Tanıma Teknikleri-İbrahim Ethem Özgüven, bu kitabın 59. sayfasının fotoğrafına ihtiyacım var yardımcı olabilecek var mı ?
  • Hocam listeye beni ve üstteki arkadaşı da ekleyebilirsiniz.

Ben öğrenciyim.

@gentleman_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C56F7CC -- 20 Nisan 2021; 15:2:58 >
  • Ekledim. Hoş geldiniz.

• gentleman_ kullanıcısına yanıt

Teşekkürler Üstadım.

• Hayırı olsun.

• Hayırlı olsun, ekledim.  

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.