Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

★PS4 TÜRKÇE YAMALAR BÖLÜMÜ ! | ANA KONU★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
10
Cevap
4
Favori
1.495
Tıklama
Cevapla
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> ★PS4 TÜRKÇE YAMALAR BÖLÜMÜ ! | ANA KONU★
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
Mesaj
    • Teğmen
      124 Mesaj
      15 Mayıs 2018 14:49:15 Konu Sahibi


      Merhaba arkadaşlar ben Emre,

      Konu başlığından da anlayacağınız üzere, ps4 oyunlarına türkçe altyazılarını portlama çalışmasına başladım.Eskiden ps3 oyunlarına yaptığım bu işe ps4 ile devam ediyorum.

      Alttaki linklerden çalışmasını yürüttüğüm türkçe yama konularına ulaşabilirsiniz.Nasıl oluyor vs. sorularınız için sitedeki rehberlere bakabilirsiniz.

      Devamı da gelecek, takipte kalın...



      -ÇIKMIŞ OLAN TÜRKÇE YAMALAR-


      Far Cry Primal PS4 Türkçe Yama Çıktı:https://www.newgamex.com/konu/far-cry-primal-ps4-turkce-yama-cikti.550/

      PES 2017 PS4 Türkçe Spiker Çıktı:https://www.newgamex.com/konu/pes-2017-ps4-turkce-spiker-cikti-turkiyede-bir-ilk.810/

      -ÇALIŞMA KONULARI-


      Rise of the Tomb Raider PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/rise-of-the-tomb-raider-ps4-turkce-yama-calismasi.844/

      Alien Isolation PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/alien-isolation-ps4-turkce-yama-calismasi.580/

      DMC Devil May Cry PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/dmc-devil-may-cry-ps4-turkce-yama-calismasi.837/

      Styx Master of Shadows PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/styx-master-of-shadows-ps4-turkce-yama-calismasi.841/

      Outlast & Outlast Whistleblower PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/outlast-outlast-whistleblower-ps4-turkce-yama-calismasi.839/

      Dark Souls 3 PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/dark-souls-3-ps4-turkce-yama-calismasi.557/

      The Evil Within PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/the-evil-within-ps4-turkce-yama-calismasi.842/

      Deadpool PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/deadpool-ps4-turkce-yama-calismasi.835/

      Dishonored: Definitive Edition PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/dishonored-definitive-edition-ps4-turkce-yama-calismasi.836/

      Wolfenstein: The Old Blood PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/wolfenstein-the-old-blood-ps4-turkce-yama-calismasi.578/

      Sniper: Ghost Warrior 3 PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/sniper-ghost-warrior-3-ps4-turkce-yama-calismasi.840/

      Wolfenstein: The New Order PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/wolfenstein-the-new-order-ps4-turkce-yama-calismasi.843/

      Far Cry 4 PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/far-cry-4-ps4-turkce-yama-calismasi.549/

      Metro: Redux PS4 Türkçe Yama Çalışması:https://www.newgamex.com/konu/metro-redux-ps4-turkce-yama-calismasi.838/



      < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scofield_TR -- 15 Mayıs 2018; 15:3:7 >



      |
      |
      _____________________________

      PSN: Scofield_Ps
    • Yüzbaşı
      271 Mesaj
      15 Mayıs 2018 18:13:48
      Elinize, emeğinize sağlık. :)



      < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      _____________________________

    • Teğmen
      113 Mesaj
      15 Mayıs 2018 23:28:53
      Ellerinize sağlık. Bir isteğim olacak sizden, The Witcher 3 Wild Hunt için https://forum.donanimhaber.com/the-witcher-3-100-turkce-dil-paketi-v3-00-yayimlandi-w3tr-pidacs-com--110088760 buradaki yamayı da portlayabilir misiniz? Biliyorum resmi yaması mevcut ama linkteki yamanın kalitesi ile kıyaslandığında biraz daha kötü kalıyor resmi yama. Kolay gelsin.



      < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shelobb -- 15 Mayıs 2018; 23:30:5 >
      _____________________________

      PS4 oyun satışları; emrekucuk - Bloodborne GOTY
    • Binbaşı
      1108 Mesaj
      16 Mayıs 2018 12:00:09
      konuyu ps4 bölümüne açsan daha mantıklı olur ve daha çok ilgi çekerdi.
      Ek olarak rehberi bulamadım rehber için link oysanız iyi olurmuş.



      < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 16 Mayıs 2018; 12:3:35 >
      _____________________________

      KASA CORSAIR VENGEANCE C70 GAMING ASKERİ YEŞİL İŞLEMCİ INTEL i7 4790K ANAKART MSI Z97 GAMING 7 EKRANKARTI MSI GTX 970 GAMING 4G RAM CORSAIR 2X4GB VENGEANCE 1600MHZ DDR3 CL9 SSD SAMSUNG 850 EVO 120 GB + 500 GB HDD WD 3.5" 1TB CAVIAR BLUE İŞLEMCİ SOĞUTUCU COOLER MASTER HYPER 212 EVO GÜÇ KAYNAĞI CORSAIR RM750 750W TAM MODÜLER MONİTÖR ASUS 23.6" VN247H 1MS 60 HZ KLAVYE LOGITECH G105 FARE LOGITECH G502 PROTEUS CORE
      | PC | | PLAYSTATION 4 | | NINTENDO SWITCH |
      | STEAM ID : ybilgili19 | ORIGIN ID : arbag19 || PSN ID : ybilgili19 || NINTENDO FC : SW-5113-6672-0918 |
    • Yarbay
      3735 Mesaj
      16 Mayıs 2018 12:45:26
      Hocam eline sağlık, harika bir çalışma.



      < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      _____________________________



      Bir Kere Girerseniz, Bir Daha Asla Geri Dönemezsiniz...
    • Teğmen
      124 Mesaj
      16 Mayıs 2018 12:54:26 Konu Sahibi
      quote:

      Orijinalden alıntı: 19yusuf05

      konuyu ps4 bölümüne açsan daha mantıklı olur ve daha çok ilgi çekerdi.
      Ek olarak rehberi bulamadım rehber için link oysanız iyi olurmuş.
      O bölüme 2 defa açtım korsan içerdiği gerekçesi ile kaldırıldı.Yoksa dediginiz gibi en uygun yer orası, sitemizde rehber bölümü var oraya göz atın lütfen.



      < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      _____________________________

      PSN: Scofield_Ps
    • Teğmen
      124 Mesaj
      16 Mayıs 2018 12:54:59 Konu Sahibi
      quote:

      Orijinalden alıntı: pape

      Hocam eline sağlık, harika bir çalışma.
      Cok teşekkür ederim



      < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      _____________________________

      PSN: Scofield_Ps
    • Teğmen
      124 Mesaj
      16 Mayıs 2018 12:56:34 Konu Sahibi
      quote:

      Orijinalden alıntı: Shelobb

      Ellerinize sağlık. Bir isteğim olacak sizden, The Witcher 3 Wild Hunt için https://forum.donanimhaber.com/the-witcher-3-100-turkce-dil-paketi-v3-00-yayimlandi-w3tr-pidacs-com--110088760 buradaki yamayı da portlayabilir misiniz? Biliyorum resmi yaması mevcut ama linkteki yamanın kalitesi ile kıyaslandığında biraz daha kötü kalıyor resmi yama. Kolay gelsin.
      En kısa zamanda bakacağım :) Hayırlı ramazanlar.



      < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      _____________________________

      PSN: Scofield_Ps
    • Yarbay
      3259 Mesaj
      16 Mayıs 2018 13:19:18
      Bu yamalar sadece kırılmış cihazda mı çalışıyor?



      < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      _____________________________

    • Teğmen
      124 Mesaj
      16 Mayıs 2018 14:33:55 Konu Sahibi
      quote:

      Orijinalden alıntı: Lithium

      Bu yamalar sadece kırılmış cihazda mı çalışıyor?
      Maalesef, evet
      |
      |
      _____________________________

      PSN: Scofield_Ps
    • Bölüm Yetkilisi
      2441 Mesaj
      16 Mayıs 2018 16:07:58
      lütfen konuyu ps4 bölümünde açarak devam edin. burası pc oyunları bölümü.
      |
      |
      _____________________________

Reklamlar
SEO
paykasa
SEO
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.