Şimdi Ara

PS4'te kardeşlik yapılamayacak(Not=İçeri girin) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
7.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam adam kutulu oyundan pahalı satıyorsa bunun istismarı olmaz 5 hak varken açıklaması neydi merak ediyorum sony kardeşliğe ses çıkaracak olsa çoktan çıkarırdı ps3 e ellemeyelim 4 te anlaşırız diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olay budur

• inşallah yalan haberdir.COD GHOST'u arkadaşlar alırız diye planlıyorduk.Anlaşılan Zavvi Amazon HUT dan alışverişlere alışmamız gerek.

• p.tesi sabahı okudğum ilk haber devamı gelmez inş

PS4'te kardeşlik yapılamayacak(Not=İçeri girin)
  • Eeeee bende Ps3, Vita ve çıktığında da Ps4 olacak. Hepsinde aktif edemeyecek miyim hesabımı ?

Home account vs. 2 aktivite sınırı veriyor ama trailer da plus üyeliği tüm ps3 vita ve ps4 de tek hesap üzerinden sömüereceksiniz diyordu doğru muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 9 Eylül 2013; 9:09:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsCilLaToR

http://blog.eu.playstat...u-didnt-know-about-ps4/

Burada yazılıp çizilenlerden benim anladığım kadarıyla durum şöyle:

Elimizde iki adet ps4 olsun (inşallah) ve ikisinde de kullanılan birer ana hesap olsun.
    Örneğin ben kendi ps4 ümde tüm oyunlarımı Oscillator hesabı üzerinden oynuyorum.
    Diğer ps4'de de tüm oyunlar atıyorum Ahmet hesabı üzerinden oynanıyor olsun.

Biz ahmetle beraber ortaklaşa last of us 2 almaya karar verdik. Ben ps4'ümde "lastofus2" diye bir hesap açtım ve oyunu bu hesaptan satın aldım. Sonra hesap bilgerini ahmete verdim oda ps4'üne yeni bir hesap açtı "lastofus2" diye ve buraya bu oyunu ekledi (klasik kardeşlik olayı)

Şuan benim ps4'ümde
    oscillator (ana hesabım),
    lastofus2 (oyunu satın aldığım hesap)("home" olarak ayarladım) iki hesap mevcut

Ahmetin ps4'ünde
    Ahmet (ana hesabı),
    lastofus2(ortak hesabımız)iki hesap mevcut iş artık bu noktada değişiyor.

Sony'nin getirdiği yenilik, bu lastofus2 hesabı sadece bir ps4 üzerinde "home" olarak ayarlanabiliyor. Ben lastofus2'yi kendi makinemde "home" olarak ayarladığım için "oscillator" hesabımdan girip bu oyunu oynayabiliyorum. Oyunu oynamak için online olma zorunluluğum da yok ancak Ahmet'in ps4'ünde "lastofus2" hesabı home olarak ayarlı olmadığı için Ahmet ps4'ündeki ana hesabından lastofus2 oynayamıyor.

Ahmet ancak lastofus2 hesabına giriş yaparak ve online olma şartı ile bu oyunu oynayabiliyor, tabi aynı anda ben de oscillator hesabımdan, istersem online olarak aynı oyunu Ahmetle oynayabilirim.

Yani özetle kardeşlik olayı kısmen devam edebilir, ortaklardan biri bu oyunu sadece online ve farklı bir nick ile oynamayı kabul ederse.

Tabi bunların hiçbiri kesin bilgiler değil, 3 ay sonra anlayacağız zaten neyin ne olduğunu

Oldukça mantıklı.
    />

Yine dediğimiz yola çıkıyor yüksek oranda:
    Hesap bir makinede oyunları çalıştıracak diyebiliriz dolaylı olarak. Çünkü ana hesaptan oynamadıktan sonra kimsenin abidik gubidik, akıbeti belli olmayan bir yan hesaptan oyunu oynamak isteyeceğini ve buna para + emek vereceğini hiç sanmıyorum.

"Kardeşlik" öyle ya da böyle bitecek gibi duruyor. Tamam, sakin hacılar.
    />

• İyi oldu bu haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsCilLaToR

http://blog.eu.playstat...u-didnt-know-about-ps4/

Burada yazılıp çizilenlerden benim anladığım kadarıyla durum şöyle:

Elimizde iki adet ps4 olsun (inşallah) ve ikisinde de kullanılan birer ana hesap olsun.
    Örneğin ben kendi ps4 ümde tüm oyunlarımı Oscillator hesabı üzerinden oynuyorum.
    Diğer ps4'de de tüm oyunlar atıyorum Ahmet hesabı üzerinden oynanıyor olsun.

Biz ahmetle beraber ortaklaşa last of us 2 almaya karar verdik. Ben ps4'ümde "lastofus2" diye bir hesap açtım ve oyunu bu hesaptan satın aldım. Sonra hesap bilgerini ahmete verdim oda ps4'üne yeni bir hesap açtı "lastofus2" diye ve buraya bu oyunu ekledi (klasik kardeşlik olayı)

Şuan benim ps4'ümde
    oscillator (ana hesabım),
    lastofus2 (oyunu satın aldığım hesap)("home" olarak ayarladım) iki hesap mevcut

Ahmetin ps4'ünde
    Ahmet (ana hesabı),
    lastofus2(ortak hesabımız)iki hesap mevcut iş artık bu noktada değişiyor.

Sony'nin getirdiği yenilik, bu lastofus2 hesabı sadece bir ps4 üzerinde "home" olarak ayarlanabiliyor. Ben lastofus2'yi kendi makinemde "home" olarak ayarladığım için "oscillator" hesabımdan girip bu oyunu oynayabiliyorum. Oyunu oynamak için online olma zorunluluğum da yok ancak Ahmet'in ps4'ünde "lastofus2" hesabı home olarak ayarlı olmadığı için Ahmet ps4'ündeki ana hesabından lastofus2 oynayamıyor.

Ahmet ancak lastofus2 hesabına giriş yaparak ve online olma şartı ile bu oyunu oynayabiliyor, tabi aynı anda ben de oscillator hesabımdan, istersem online olarak aynı oyunu Ahmetle oynayabilirim.

Yani özetle kardeşlik olayı kısmen devam edebilir, ortaklardan biri bu oyunu sadece online ve farklı bir nick ile oynamayı kabul ederse.

Tabi bunların hiçbiri kesin bilgiler değil, 3 ay sonra anlayacağız zaten neyin ne olduğunu

Benim anladigim kadariyla PS4 te yeni sistemde durum soyle oluyor:

Kardeslikle alinan bir oyun offline olarak 2 ayri PS4 te ayni anda oynanabiecek.
    Ya da 1 i offline ve 1 i online olan 2 ayri PS4 te ayni anda oynanabilecek.
    Fakat 2 si de online durumda 2 farkli PS4 te ayni anda oynanamayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

PS başkanı Yosp(yoshida'Nın açıklamasına göre ) PS4'te game sharing olayında değişiklik var
    yeni sisteme göre yine 2 sistemde aktif edebileceksiniz hesabı fakat bu makinelerden biri aktif olarak kullanabilecek yani 2 kişiyle oyun alırsanız biri oynarken öbürü oynayamayacak.En azından single bazlı oyunları oynayabiliriz öbürü oynamazken online zor görünüyor

işin gücün sallama haber
  • Us psn den 60$ a oyun alırsınız en kötü, 200 liraya oyun alınmaz, bunun daha dlc si var,250 yi bulur 4 oyun parasına yurt dışından yeni konsol alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

PS başkanı Yosp(yoshida'Nın açıklamasına göre ) PS4'te game sharing olayında değişiklik var
    yeni sisteme göre yine 2 sistemde aktif edebileceksiniz hesabı fakat bu makinelerden biri aktif olarak kullanabilecek yani 2 kişiyle oyun alırsanız biri oynarken öbürü oynayamayacak.En azından single bazlı oyunları oynayabiliriz öbürü oynamazken online zor görünüyor

herkese merhaba
    Opricnik adlı arkadaşı tanımam etmem. Ama yazdıkları maalesef doğrudur.
    ben 5 kasımda psn store'dan call of duty ghosts oyununu satın aldım. 149.00 TL 'ye. Sony bana; 31.03.14 tarihine kadar ps4 ghosts sürümünü 22.90 TL 'ye indirimli olarak alacağımı söyledi. Tam satın alacakken şu yazıyı okudum. KAYNAK SONY

TEKLİF 31/03/2014 TARİHİNDE SONA ERİYOR.
    EĞER BU OYUNUN PS3 DİSK VERSİYONUNA SAHİPSENİZ
    İndirmeden önce, oyunun bozulmasına yol açabileceğinden, PS3™ diskinizin PS4™ sisteminize takılı olmadığını kontrol edin.
    Oyunu PS4™ sisteminize indirip yükleyin.
    Oyunu oynamak için PS3™ diskini PS4™ sisteme takın.

Sayıca ve silahça az, ama yenilmeden.
    Tüm zamanların en eğlenceli serisinde atılan olağanüstü yeni bir adıma, Call of Duty®: Ghosts'a hoş geldin. Call of Duty® serisinin bu yeni bölümü, oyunculara özgürlük veya hürriyet için değil, tek hayatta kalabilmek için çarpıştığı kör topal bir ülkenin kıyısında savaştıkları yeni bir dinamik sunuyor.

İndirirken oyna özelliğini bu oyunda kullanabilmek için ilk önce 12.8 GB'ye kadarlık bir bölümü indirmeniz gerekir

1-2 Oyuncu
    Ağ Oyuncusu 2-18 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
    minimum 49 GB alan gerekir
    DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
    Uzaktan Oynama Destekli
    çapraz platform özellikleri
    HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p

Bu ürünün indirilmesi, Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi'ne ve bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
    Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PSN'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
    Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın
    Kitaplık programları ©Sony Computer Entertainment Inc., münhasır olarak Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna lisanslanmıştır. Yazılım Kullanım Şartları geçerlidir; kullanım haklarının tam metni için şu adrese gidin: eu.playstation.com/legal for full usage rights.

©2013 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY ve CALL OF DUTY GHOSTS, Activision Publishing, Inc.'nin ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır.

yani arkadaşlarımızla aynı anda online oyuna elveda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi self_control35 -- 27 Kasım 2013; 1:28:52 >

• self_control35 kullanıcısına yanıt
    Uprage ettiğin ps3 oyununu paylaşamazsın demek istemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Bu sadece upgrade ile yapılan oyunlar için değil tüm hepsi için geçerlidir, sadece yorum yapmak için yorum yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMO -- 28 Kasım 2013; 1:21:01 >
  • Kusura bakma gece gece sana gazel anlatamayacağım.
  • Artı konuşmalarına dikkat et! Zihniyet mihniyet gereksiz ağız konuşmalarından arınmaya bak.

Yarın öbürgün seni bir kardeşlik konusunda gördüğümde bu mesajını yapıştıracagım oraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noatak

quote:

Ne alakası var, hâlâ Ortaklığın bittiğini kabullenemeyen zihniyet var

Bu sadece upgrade ile yapılan oyunlar için değil tüm hepsi için geçerlidir, sadece yorum yapmak için yorum yapmayın

Kardeşlik bitmedi.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83249083&p=10#84443204

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

quote:

Kardeşlik bitmedi.

Ortaklık sözünü PS3'teki 5 kişi sınırı için kullanırdım, kardeşlik zaten 2 kişi ile ve bu PS4'te devam etmekte, sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

quote:

Kardeşlik bitmedi.

bunu anlamadım henüz hocamda bu yinede kardeşlik denemez 2 kontroller 1 kişi ile olma gibi saçma sapan oalylar olursa yinede bitmiş sayılır

• Elin gavuru yapar oyunu verir ayari ortaya boyle debelesir dururuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxite

Elin gavuru yapar oyunu verir ayari ortaya boyle debelesir dururuz

Zaten insanlarin sinirleri gergin, bi de sen boyle abuk sabuk mesajlarla sinirleri bozma simdi..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.