Yarbay
26 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 8)
Gönderileri
dostlar telefonların ikiside 6 sar aylık ama ikisinde de sarj problemi var özellikle de note2 de.

s3 6 saate yakın zamanda note 2 ise 10 12 saatte sarj oluyor bazende 10 seferde bir bi bakmıssınız 2-3 saatte dolmus.

bu telefonların bu tarz problemlerinin nedenleri nelerdir acaba bi yardımcı olurmusunuz
telefonumu bilgisayara baglayamyorum dostlar aygıt yazılımı yuklenemedi diyor kies de var ama bir ise yaramıyor bunun cozumu nedir
Merhaba Arkadaşlar. çalıştığım şirket için bi server araştırması yapıyorum bu yüzden yardıma ve fikre ihtiyacım var.
ofice makinelerimizin hepsi IMAC.

Biz şirkette ortak belgelere ulaşım amacıyla bi ortak server kurmayı planlıyoruz bunun icinde en guclu 4 aday.

ICloud Dropbox ve Vodafone la Turkcellin sundugu server hizmetleri.

bunlardan hangisini onerirsiniz ve merak ettigim.

dropboxta bussiness versiyonunda backup yedekleme oldugu gibi icloud da da varmı.
ayrıca ozellik olarak hangisi daha on plana cıkıyor.
kullanım kolaylıgı olarak ofisimize hangisini daha kolay entegre edebiliriz.
icloud un business versiyonu varmı (bulamadım cunki bu bilgiyi) varsa acaba maliyeti nedir.

simdiden ilgilenen arkadaslara cok tesekkurler.
arkadaslar suan sirketteyim ve ofiste apple urunleri kullanıyoruz yanlız bugun cozemedigimiz bir olay basımıza geldi. ortak sirketin icloud hesabına kendi imac imden girebildigim halde. arkadasımın iphone ve ipad inden kendi account umla giremedim acaba neyi yanlıs yada eksik yaptık bilgisi olan varsa ogretirse sevinirim.

simdiden tesekkurler.
dostlar meraba , hp compaq preserio kullanıyorum son 2 haftadır anlamadıgım bi sekilde, pc'm wireles de cok kotu baglantı saglıyor nerdeyse 256mb baglantı gibi ama hattım 3mb, eternet kablosunu taktıgımda sıkıntı yok ama wireles de iskence resmen bu neden kaynaklanır,

modem uydunet netmaster, acaba dns ile ilgili olabilirmi yada modemin wirelesinde bi sorunmu olabilir. simdiden tesekkurler.
dostlar meraba , hp compaq preserio kullanıyorum son 2 haftadır anlamadıgım bi sekilde, pc'm wireles de cok kotu baglantı saglıyor nerdeyse 256mb baglantı gibi ama hattım 3mb, eternet kablosunu taktıgımda sıkıntı yok ama wireles de iskence resmen bu neden kaynaklanır,

modem uydunet netmaster, acaba dns ile ilgili olabilirmi yada modemin wirelesinde bi sorunmu olabilir. simdiden tesekkurler
kulaklık ve cihaz taktıgımda tek taraftan ses veriyor kulakta sorun yok ama pc ye taktıgımda bitanesinden ses geliyor w7 hp compaq presario cq61 kullanıyorum ama cozemedim olayı bi turlu yardım edebilirmisiniz..
evdeki makinam laptop hp-Compaq PresarioCQ61

2005-2011-12 arasındaki yıllarda ki oyunlarda ekranı bir turlu full ekran yapamadım ya kenarlarda siyahlık var yada komple yukarıda yanlarda yani full screen yapamıyorum oyunları hep kucuk ekranda oynuyorum orn,dirt3,mostwanted,turok.batman,darkness,vs.

ekranlar neden full screen degil bilgisayarla ilgili bi sorunmudur acaba ve oyleyse nasıl ayarlayabilirim.
arkadaslar meraba, benim w7 deki sorunum su, xp kullanırken her siteyi rahatlıkla acabiliyordum ama w7 de aynı ip de ve dns de, (bazen ve bazı durumlarda) sayfa goruntulenmiyor diyor 5-6 kere yenile yapınca acılıyor bazen 2-3 defa yenile yapınca acıyor bazen 10-11 defayı buluyor, bunun nedeni ne olabilir sizce, guvenlik duvarıyla veya acılır pencere olabilme ihtimali dusundum ama zannetmiyorum sizce ne olabilir,? tesekkurler,,
evet arkadaslar SAP konusunda biraz bilgi ve yardıma ihtiyacım var,
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.886
İkinci El Bölümü Mesajları: 158
Konularının görüntülenme sayısı: 16.875 (Bu ay: 349)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 105 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.