Şimdi Ara

Ps4 slim rezalet oyun performansi hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
116
Cevap
0
Favori
10.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 41
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • waleur5 (31 mesaj) yigit1044 (12 mesaj) Return to Monke (10 mesaj) nirvana08 (7 mesaj) hamza5806 (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (51 mesaj) Mobil (42 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (11 mesaj) Uygulama (10 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> Ps4 slim rezalet oyun performansi hakkinda
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: T Square

Cihaz ısınıp performans düşürüyor gibi geldi. Servisin aslında dandik 2 oyunla test etmesi yerine adam gibi termal kontrolü yapması gerekirdi diye düşünüyorum.
    Bugün gene servise bıraktım.Hatta ısınma durumunu söyledim.Hala bizim teknisyenlerimiz bakar siz merak etmeyin diyor dalga geçer gibi..Verdiğimiz paraya rezil oluyoruz özet olarak.Şikayet açtım müşteri hizmetlerinede servis durumunu bildirdim
    |
    |
  • Yarbay
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bunu servisin bilgilendirmesi lazım şuan ben mağdurum.Adam gibi test etsinler cihaz arızalı mı arızalı değil mi hiçbişey yapamıyoruz ki.İçini açsam garanti gidicek
    |
    |
    AİGUN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ses yok cidden 2x serisi diye hatırlıyorum.Ama cihaz ateş gibi oluyor.Aslında sağı solu açık biyerde duruyordu.Bu arada hepinize desteğiniz için teşekkür ederim umarım bu sorun çözülür
    |
    |
    yigit1044 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj
    Çok can sıkıcı gerçekten.

Bende revize görmüş normal kasa ps4 var. Hiçbir oyunda (ki tonla oyun oynamışımdır) oynanamayacak düzeyde bir kasma söz konusu değil. Hatta oynadığım oyunların ezici çoğunluğu çok ender 30 kare altına düşüyordu. Aynı zamanda hızlı bir pc ve xbox one x sahibiyim dolayısıyla ne akıcı ne değil gayet iyi anlayabilen biri olarak söylüyorum bunu.

Özetle, yukarıda yazıldığı gibi "zaten çöp alet herşey kasıyor" diye birşey yok. Daha yeni Spiderman bitirdim gayet tutarlı bir 30fps sunuyordu ki grafikleri harika bir oyun.

Sizin cihazda bir sorun olduğu kesin ama keşke komple limon çıkıp açılamaz hale falan gelseymiş, en azından o zaman aksini iddia edemeyeceklerinden fazla sıkıntı çekmezdiniz.

Umarım kısa zamanda mağduriyetiniz giderilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Maxximum_ -- 8 Şubat 2019; 22:16:36 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj

Çok ilginç insanlar var ne diyeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Maxximum_ -- 9 Şubat 2019; 0:10:4 >
    |
    |
    panda-win kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    284 Mesaj
    4 senedir kullanıyorum slimi herhangi bir problemi ve kasması olmadı senin anlattıkların senin ps4üne özel çok ısındığı doğru makinanın ama genede frame düşüşü yaşamıyorum bağladığın kablodan yada tv dendir hdr ozellıgı acıksa kapat mesela tvde öyle dene bide.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    7369 Mesaj
    Benim cihazda slim bendede kasiyor apex :(

|
    |
  • Yarbay
    4974 Mesaj
    Bu saaten sonra slim kasa ancak ex. oyunlar için tercih edilir. multiplatformda ps4 pro'nun bile yetersiz kaldığı oyunlar varken slimden performans beklenemez.
  • Yarbay
    7369 Mesaj
    Slim sahipleri oyun kasıyor anlıyorum sizi bendede kasıyor ama şunuda unutmayın bu sorun bağlantı hızınızdanda kaynaklanıyor olabilir benim en yüksek bağlantı hızım 5mbs peki ya sizin ? Bence oyun kasıyor diye sızlanan arkadaşlar dönüp birde bağlantı hızlarına baksın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 9 Şubat 2019; 2:11:40 >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: panda-win

Bu mesaj silindi.
    Biz de ciddi ciddi yorum yapıyoruz , okb li değil bu troll

• Yarbay
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

arkadaş trollüyor aldırış etmeyin lütfen
    |
    |
    maxx126 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kafadan sıkıtnılarınız mı var ciddi bir sorunu mu paylasıyorum şuan gelmiş trollüyor diyorsunuz?
    |
    |
    yigit1044 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

25 mbit hocam
    |
    |
    TolgaTanyeli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Allah aşkına bu cihaz mı ölü ?

Laf olsun diye yazıyosunuz ya ,yalan yanlış yazınca ne geçiyor elinize?

Hadi ben ps4 kullanmasam eyvallah ,ben bitirdim spidermanı slimde .Bi kere bile drop olmadı grafikler de gayet yeterliydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit1044 -- 9 Şubat 2019; 3:3:33 >

• Yarbay
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

hdr yok oyun modu açık hatta 3 farklı ekranda denedim
    |
    |
    YÜZBAŞIOĞLU1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

hocam bukadar da olmaz.Tabiki yüksek birşey beklemiyorum spiderman god of war shadow of war performansları gayet iyidi ama bukadarda kötü performans alınmamalı sonuçda slim kullanan bir sürü insan var.Ve fiyatlar acayip yüksek cihazların
    |
    |
    OPM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7369 Mesaj

Peki o internet ağını başka kaç kişi sömürüyor sen hariç ?

|
    |
    waleur5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4974 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eredin35

Bu saaten sonra slim kasa ancak ex. oyunlar için tercih edilir. multiplatformda ps4 pro'nun bile yetersiz kaldığı oyunlar varken slimden performans beklenemez.
    Sanki ben ex oyunlarda cihaz rezalet dedim.

Ben artık alıntı yapmıycam bu tür mesajları. Her zaman diyorum bu forumda ciddi anlamda okuduğunu anlama problemi var. Ben açıkca ex oyunlarda sorun yok diyorum adam spider man oynadım sorun yok sen yalan söylüyorsun diyor :))

Demekki yukarıdaki arkadaşa göre spider man multiplatform.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eredin35 -- 9 Şubat 2019; 6:58:8 >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,407
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.