Şimdi Ara

Ps4 slim rezalet oyun performansi hakkinda (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
117
Cevap
0
Favori
13.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapmistim sonuc ayri koskoca sony buna önlem alamadi mi? Magdur olduk suan ulkede servise gidiyorsunuz servis takmiyor sony ariyorum servis bakmali ama karisamayiz yetkili servis diye diyorlar.Allah dusurmesin garantiye arkadaslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baltalı-katil kullanıcısına yanıt
    Yapmistim sonuc ayri koskoca sony buna önlem alamadi mi? Magdur olduk suan ulkede servise gidiyorsunuz servis takmiyor sony ariyorum servis bakmali ama karisamayiz yetkili servis diye diyorlar.Allah dusurmesin garantiye arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

İki cihazı da kullanan birisi olarak standart ps4 te şimdiye kadar kasma oluyor dediğiniz kadar frame problemi yaşamadım. Tamam 30 fps nin altına düşen durumlar tabiki oluyor fakat akıcılığı etkileyen bir durumda yok. Öyle 15 fps ler de çalışıyor filan komik olmuş. Büyük ihtimalle konu sahibinin ps4 te bir sıkıntı olabilir. Oyun bilgisayarı vs. gibi tartışmaları geçin konsol oyuncusu donanım düşük diye pc ye geçmez. Ps5 çıktığında donanım düşükte olsa yinede alırım.
    Hocam galiba siz hiç Ac Unity oynamadınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    ben sana fan koy derim hava emdiği bölgeye fan yönlendir o soğutur sorun geçer... termal macunu yenileyip fanını büyütürsen daha iyi performans alırsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltalı-katil

ben sana fan koy derim hava emdiği bölgeye fan yönlendir o soğutur sorun geçer... termal macunu yenileyip fanını büyütürsen daha iyi performans alırsın...
    Yenileyemem garantiden cikar :(.umarim servis degisim yapar bakip

ısınıyor ısındığından performans kaybı var diyecek ve ısrar edeceksin o zaman...
    dedim hocam adamla kavga edecektik.Umrunda değil ya şaka gibi
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Unity nin kendisi sorunlu bir oyundu. Oyunun düzgün çalışması için pc dahil diğer platformlarda bir çok yama aldı. 2014 senesinde çıkmış bir oyun yani ps4 ün ilk zamanları. Bu oyunun düzgün çalışmaması sizce konsolun yetersiz olmasımıydı yoksa firmanın beceriksizliğimiydi :)

hocam birde ilk açtığımda bile aynı performansı alıyorum ısınmadan değil ama oda bir sorun ne yapıcagımı bilmiyorum çok üzüldüm.Bendeki de şans işte
    termal macun sıkıntılı yada termal parça tam oturmamıştır... servistekilerde sorun var anlaşılan...
    katılıyorum ama elim kolum bağlı
  • beyler ben pc ciyim ama kafama birşey takıldı. bana öyle bir konsol tavsiye edin ki, en az masrafla tüm oyunları oynayabileyim. aylık ödeme yapmam gerekiyormuş sanırım. mesela tüm oyunları ek ücret ödemeden oynayabileceğim hangi konsol var ve aylık kaça mal olur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

Allah aşkına bu cihaz mı ölü ?

Laf olsun diye yazıyosunuz ya ,yalan yanlış yazınca ne geçiyor elinize?

Hadi ben ps4 kullanmasam eyvallah ,ben bitirdim spidermanı slimde .Bi kere bile drop olmadı grafikler de gayet yeterliydi
    Konsola özel oyunlardan yola çıkarak tümevarım yapamazsınız.

• E şimde Netice ne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılan oyunların çoğunda sorun yaşamadım.. apexi denemedim. Bir tek last guardian oynanmayacak seviyede düşüyordu. Onun da bahsi geçmemiş zaten

• oyunlardaki sorunlar cihazın değil oyunu yapan firmanın sorunudur
  • 2013 yılında çıkmış bir cihaz için, kur artışı öncesi fiyatları düşünürsek haksızlık ediyorsunuz. 2014'ten beri 4 sene kullandım tık bile demeden tüm oyunları açtı. Tamam performansı muhteşem olmayabilir ama tam bir f/p ürünüydü. Zamanında 1.600 TL verip aldığım bir cihaz için çok iyi performans.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Unity nin kendisi sorunlu bir oyundu. Oyunun düzgün çalışması için pc dahil diğer platformlarda bir çok yama aldı. 2014 senesinde çıkmış bir oyun yani ps4 ün ilk zamanları. Bu oyunun düzgün çalışmaması sizce konsolun yetersiz olmasımıydı yoksa firmanın beceriksizliğimiydi :)
    Ben konsol ile ilgili bir şey demedim. Güçlü, güçsüz tabi orasi tartışılır ama sonuçta horizon ve god of war sorunsuz casliyor bu konsollarda. Demek istedigim konsol da olsa performans sikintisi olan oyunlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raweal

Konsola özel oyunlardan yola çıkarak tümevarım yapamazsınız.

Alıntıları Göster
    PRO VE SLİM ikisindede görüntü çok bulanık ben one x de oynuyorum çok daha net, sorun olabilir videolarda . sanki 1.1.5 miyop gözlüğü takar gibi oynanıyor. veya ben one x de çok net oynuyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.