Şimdi Ara

Ps4 slim rezalet oyun performansi hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
10.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 41
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • waleur5 (31 mesaj) yigit1044 (12 mesaj) Return to Monke (10 mesaj) nirvana08 (7 mesaj) hamza5806 (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (51 mesaj) Mobil (42 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (11 mesaj) Uygulama (10 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> Ps4 slim rezalet oyun performansi hakkinda
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yapmistim sonuc ayri koskoca sony buna önlem alamadi mi? Magdur olduk suan ulkede servise gidiyorsunuz servis takmiyor sony ariyorum servis bakmali ama karisamayiz yetkili servis diye diyorlar.Allah dusurmesin garantiye arkadaslar
    |
    |
    baltalı-katil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yapmistim sonuc ayri koskoca sony buna önlem alamadi mi? Magdur olduk suan ulkede servise gidiyorsunuz servis takmiyor sony ariyorum servis bakmali ama karisamayiz yetkili servis diye diyorlar.Allah dusurmesin garantiye arkadaslar
    |
    |
  • Yarbay
    4093 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

İki cihazı da kullanan birisi olarak standart ps4 te şimdiye kadar kasma oluyor dediğiniz kadar frame problemi yaşamadım. Tamam 30 fps nin altına düşen durumlar tabiki oluyor fakat akıcılığı etkileyen bir durumda yok. Öyle 15 fps ler de çalışıyor filan komik olmuş. Büyük ihtimalle konu sahibinin ps4 te bir sıkıntı olabilir. Oyun bilgisayarı vs. gibi tartışmaları geçin konsol oyuncusu donanım düşük diye pc ye geçmez. Ps5 çıktığında donanım düşükte olsa yinede alırım.
    Hocam galiba siz hiç Ac Unity oynamadınız
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

ben sana fan koy derim hava emdiği bölgeye fan yönlendir o soğutur sorun geçer... termal macunu yenileyip fanını büyütürsen daha iyi performans alırsın...
    |
    |
    waleur5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: baltalı-katil

ben sana fan koy derim hava emdiği bölgeye fan yönlendir o soğutur sorun geçer... termal macunu yenileyip fanını büyütürsen daha iyi performans alırsın...
    Yenileyemem garantiden cikar :(.umarim servis degisim yapar bakip

ısınıyor ısındığından performans kaybı var diyecek ve ısrar edeceksin o zaman...
    |
    |
  • Yarbay
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

dedim hocam adamla kavga edecektik.Umrunda değil ya şaka gibi
    |
    |
  • Yarbay
    2058 Mesaj

Unity nin kendisi sorunlu bir oyundu. Oyunun düzgün çalışması için pc dahil diğer platformlarda bir çok yama aldı. 2014 senesinde çıkmış bir oyun yani ps4 ün ilk zamanları. Bu oyunun düzgün çalışmaması sizce konsolun yetersiz olmasımıydı yoksa firmanın beceriksizliğimiydi :)
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

hocam birde ilk açtığımda bile aynı performansı alıyorum ısınmadan değil ama oda bir sorun ne yapıcagımı bilmiyorum çok üzüldüm.Bendeki de şans işte
    |
    |

termal macun sıkıntılı yada termal parça tam oturmamıştır... servistekilerde sorun var anlaşılan...
    |
    |
  • Yarbay
    7609 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

katılıyorum ama elim kolum bağlı
    |
    |
  • Yarbay
    3942 Mesaj
    beyler ben pc ciyim ama kafama birşey takıldı. bana öyle bir konsol tavsiye edin ki, en az masrafla tüm oyunları oynayabileyim. aylık ödeme yapmam gerekiyormuş sanırım. mesela tüm oyunları ek ücret ödemeden oynayabileceğim hangi konsol var ve aylık kaça mal olur?
    |
    |
  • Yarbay
    2942 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

Allah aşkına bu cihaz mı ölü ?

Laf olsun diye yazıyosunuz ya ,yalan yanlış yazınca ne geçiyor elinize?

Hadi ben ps4 kullanmasam eyvallah ,ben bitirdim spidermanı slimde .Bi kere bile drop olmadı grafikler de gayet yeterliydi
    Konsola özel oyunlardan yola çıkarak tümevarım yapamazsınız.

• Yarbay
    2067 Mesaj
    E şimde Netice ne
  • Yarbay
    7597 Mesaj
    Yazılan oyunların çoğunda sorun yaşamadım.. apexi denemedim. Bir tek last guardian oynanmayacak seviyede düşüyordu. Onun da bahsi geçmemiş zaten
    |
    |
  • Yarbay
    8117 Mesaj
    oyunlardaki sorunlar cihazın değil oyunu yapan firmanın sorunudur
    |
    |
  • Binbaşı
    1225 Mesaj
    2013 yılında çıkmış bir cihaz için, kur artışı öncesi fiyatları düşünürsek haksızlık ediyorsunuz. 2014'ten beri 4 sene kullandım tık bile demeden tüm oyunları açtı. Tamam performansı muhteşem olmayabilir ama tam bir f/p ürünüydü. Zamanında 1.600 TL verip aldığım bir cihaz için çok iyi performans.
    |
    |
  • Yarbay
    4093 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Unity nin kendisi sorunlu bir oyundu. Oyunun düzgün çalışması için pc dahil diğer platformlarda bir çok yama aldı. 2014 senesinde çıkmış bir oyun yani ps4 ün ilk zamanları. Bu oyunun düzgün çalışmaması sizce konsolun yetersiz olmasımıydı yoksa firmanın beceriksizliğimiydi :)
    Ben konsol ile ilgili bir şey demedim. Güçlü, güçsüz tabi orasi tartışılır ama sonuçta horizon ve god of war sorunsuz casliyor bu konsollarda. Demek istedigim konsol da olsa performans sikintisi olan oyunlar var.
    |
    |
  • Yarbay
    2418 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IEOWI

Konsola özel oyunlardan yola çıkarak tümevarım yapamazsınız.

Alıntıları Göster
    PRO VE SLİM ikisindede görüntü çok bulanık ben one x de oynuyorum çok daha net, sorun olabilir videolarda . sanki 1.1.5 miyop gözlüğü takar gibi oynanıyor. veya ben one x de çok net oynuyorum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,291
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.