Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Us psn hesabımdan TR hesabımdan indirmiş olduğum plus oyunlarını açıp oynayabiliyorum yani sorunun cevabı hayır. Nasıl bir hata alıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt

Arkadaş beni kardeşlik sistemine ekledi. Şifremi verdim ona sonra girdim ben kendi hesabıma bir ayar yaptırdı. Kütüphaneye geliyorum onun sahip olduğu oyunlara erişemiyorum hiç bir türlü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derlemeler -- 31 Ağustos 2022; 4:19:52 >
  • derlemeler kullanıcısına yanıt

Arkadaşının sahip olduğu oyunlar otomatik olarak kütüphanene eklenmez, önce onun hesabına giriş yapıp oyunun indirmesini başlatman gerekir. Oynayacağın her bir oyun için bunu yapman gerekir.

• Hayırlı günler arkadaşlar ps5 de Battlefield 2042 DS4 yöntemi çalışmıyor mu ben mi yapamadım acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torres71 -- 7 Eylül 2022; 15:36:31 >
  • Merhabalar arkadaşlar bir sorum olacak. PS plus üzerinden indirdiğim oyunlar farklı yeni alınmış bir ps plus deluxe hesap üzerinden oynamam için ne yapmam gerekiyor acaba?

Oyunları silip deluxeden tekrar indirmem mi gerekiyor yoksa farklı bir yöntemi var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fifa 22 arıyorum kardeşlik yöntemiyle, kardeşlik sistemini pek bilmiyorum ücreti mukabilinde oyunu paylaşacak arkadaşlar dm atabilir.

• Selamlar. Birçok sayfayı okudum. Sırf bu sorularım için üye oldum.
    Konsoluma pri hesap olarak oyunlar aldım. Sorunsuz oynuyorum. Oyunları indirdiğim sec hesaplara şöyle bir gireyim dedim. O hesaplar ana hesap olarak görünmüyor. Sadece giriş yazan kısım aktif görünüyor.
    1. Sec hesabı, pri hesabı deaktif edilmeden kendisini ana hesap yapabilir mi?
    2. Sec hesabı şifre değitirince, pri hesaptaki oyunlar ne olur.
    3. HDD yükseltmek istesem bu oyunlara tekrar girebilir miyim lisans ya da başka bir sorun yaşar mıyım?
    4. Bendeki durum şu an olarak tam nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mtdk23 M kullanıcısına yanıt

Kısaca yanıtlamaya çalışayım;

1) Yapabilir, genelde sistem buna izin veriyor

2) Pri hesap deaktif edilmediği sürece sec hesabın şifresi değişse bile oyun oynanmaya devam edilir, oyuna kilit gelmez

3) Yedek almadan HDD değiştirirsen tüm hesapları tekrar tanımlayıp pri kullandıklarını tekrar ana hesap olarak etkinleştirmen gerekir, bunu da sec hesabın şifresini bilmeden yapamazsın

4) Giriş yazan kısım aktif görünüyor derken ne kastettiğini anlamadım, o yüzden bu sorunu cevaplayamıyorum

Teşekkür ederim cevapların için. Bunlar benim oyunları yüklediğim hesaplar. Girmek istediğimde şifre istiyor. Eski şifreleri girince kabul etmiyor.
    1. O hâlde bu hesapların şifreleri değişmiş ama ben hâlâ oyunları açabildiğim için benim hesabımda ana hesap olarak duruyorlar doğru mu ?
    2. Bu hesapların sahipleri başka yollardan ana hesap olmaktan çıkarırlarsa oyunlarım o zaman çalışmaz doğru mu? Ben deaktif etmeden kendileri nasıl ana hesap olarak tanımlayabilirler?
    3. HDD değiştime işleminde yedek alacağım kullanıcılar da dahil. Son aşamada benden bu kullanıcıların şifrelerini girmemi de ister mi aksi halde oyunları kilitler mi?
    4. Şifrelerini bilmediğim bu hesapları silsem oyunlara kilit gelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mtdk23 -- 17 Eylül 2022; 13:4:42 >

• Arkadaşlar yeni PS5 aldım. Bu kardeşlik sistemini pek bilmiyorum. Call of Duty MW2 almayı düşünüyorum önümüzdeki günlerde. Eski, güvenilir bir DH üyesi varsa o şekilde alabiliriz. (Ana hesabıma almak istiyorum)

Merhaba, sırayla yanıtlamaya çalışayım;

1) Evet, kardeşlik yaptığın kişi sana haber vermeden şifreyi değiştirmiş, bu durumu yaşamamak için bildiğin/güvendiğin kişiler ile kardeşlik yapmanı öneririm. Ya da en azından kardeşlik yaptığınız kişiler ile bir whatsapp grubunuz olsun

2) Evet bu mümkün, hesap sahibi 6 ayda bir hesabı komple deaktif edebiliyor, senin hesabı deaktif etmiş olup olmaman farketmiyor. Bu yüzden üstte yazdığım bildiğin/güvendiğin kişiler ile kardeşlik yapmak konusu önemli

3) Bunu çok anımsamıyorum, 2 yıldır daha çok ps5’ten oynuyorum, ps4’ü çok nadir kullanmışımdır fakat yedeğe alabilmek için şifre sorarsa maalesef şifre olmadan hesapları yedeklemene izin vermeyecektir

4) Evet, hesapları silersen oyunlara kilit gelir

Kardeşim teşekkür ediyorum açıklayıcı cevapların için. Senin forumdaki önceki sorulara verdiğin cevaplar sayesinde şu kardeşlik işini öğrenebilidim. Sonuç adam gibi adamlarla üçe beşe bakmadan kardeşlik yaparsak bir sürü oyunu kilitlenme/silinme korkusu olmadan yıllarca oynarız. Ben bu hesapları Instagramdan almıştım. Şimdi HDD bile yükseltemiyorum oyunlar gider diye. Oyun satın alma bölümünü takip edeyim:) Kal sağlıcakla. Herkese iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mtdk23 -- 17 Eylül 2022; 15:40:47 >

Eğer instagram/facebook gibi yerlerden aldığın hesaplarsa silip aynı oyunları güvenilir şekilde kardeşlik yaparak edinmeni tavsiye ederim. Çünkü bu hesaplar çalınmış hesaplarsa veya çalıntı kredi kartları kullanılarak alınmış oyunları içeriyorsa ps4’ün banlanmasına kadar gidebilir.

Çok haklısın. Oyunları bir arkadaşıma dahi vermiyorum.Bu oyunları bitirdikçe sistemimden kaldıracam. Forumun takas bölümünü takip edeyim. Teşekkürler sana

• Merhaba, uzun zamandir pcde kullanmak icin us yada uk ps plus premium arıyorum, elimdeki 3 aylik bitmek uzere, tercihen 1 yil pc hakki istiyorum elinde olup paylasmak isteyen varsa, tabi cok uçuk fiyat istemeden :)

• arkadaşlar merhaba ;

bir arkadaşımla beraber ps4 cihazlarımızda birbirimizin hesaplarını ana hesap yaparak psn brother yaptık bu işlemi daha öncede baska bir arkadaşımla yapmıştım şimdi yeni plus sistemi ile bu işlemi tekrar yaptık ama şöyle bi sorunumuz var arkadaşım daha önce kendi plus'ı ile aldığı oyunlar kilitli gözüküyor mesela fifa 22 bu sorunu çözemedik konu hakkında yardımcı olur musunuz ?? ve arkadaşım aldıgımız plusla indirdiği oyunlarda kilit işareti gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bybugi -- 6 Ekim 2022; 10:37:14 >
  • selamlar bu yeni üçlü kardeşlik sisteminde(artık ismi ne ise),(ps5 pri,ps4 pri,psx sec olan) ps4 pri satın aldım diger iki arkadaş aktif ettiler oyunu ben ps4'de primary edemedim, oyunun satın alındıgı hesabı ana sistem yapıyorum ve kendi hesabıma geçiyorum ama kilit simgesi gösteriyor

bu üçlü kardeşlikte ekstra bir işlem mi gerekiyor? oyun gow ragnarok bu arada, yani pre load'da şuanda onla olakalı olabilir mi bu sorun?

• frkndgnr kullanıcısına yanıt

Primary edemedim demişsin fakat hesabı ana hesap olarak etkinleştirebimiyorsan primary yapmışsın demektir, 9 kasımı bekleyin, oyunun çıkışında düzelecektir.

• Arkadaşlar merhaba, fotoğraftaki sorunum devam ediyor. Ne yaptıysam olmadı, yardımcı olabilecek var mı acabar?

• İhtiyacın olan tek şey var: Sabretmek

Malum oyun ayın 9’unda açılıyor  

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.