Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.750
Cevap
319
Favori
463.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herhangi biriniz alabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi heabımın yanına pri hesap girdim oyunu başlatırken cd takın diyor. plus olması mı lazım ?
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz hesabı, konsolunuzda ana hesap olarak etkinleştirdiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 17 Nisan 2018; 14:55:48 >
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    evet hocam
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Daha önce diskten oynadığınız oyunu pri hesaptan dijital olarak mı oynamak istiyorsunuz?
    Eğer öyleyse disk ile oynarken yüklemiş olduğu oyunu silip tekrar indirmeniz gerekiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    evet öyleymiş çok sağolun halloldu
  • Şunu TR ye çevirip koyarsanız çok açıklayıcı olur bence.Türkçe okudum ve dediklerinizden hiçbişey anlamadım ama bu rehberi okuyunca hemen anladım sistemi bayağ acıklayıcı

https://i.imgur.com/wVWuhuC.png
  • Arkadaşlar ps4 aldım.Önceden ps3 zamanında psn hesabım vardı.Şimdi ben ucuz olduğu için secondary hesap almayı düşünüyorum.Benim sorum ben bu secondry hesabı alınca mesala fifa da o secondary hesap ile mi oynucam.Kendi hesabım daki ultimate team mi kasmıcam mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sa arkadaşlar 1 tane kardeş heasabım var 2. Hesabıda kardeş yapabilirmiyim ?

• Arkadaşlar konuyla ilgili kafama takılan 3 konu var yardımcı olaiblirseniz çok sevinicem.

1. Eğer bir oyunun secondary hakkını satın alırsam, satın aldığım kişi bana oyunun yüklü olduğu bir hesap vericek. Ben bu hesabı kendi ps4 ümde primary yapmama engel olan ne sadece o kişiyle aramızdaki anlaşma mı? Sistemin ne kadar güvenli olduğunu anlmak için soruyorum.

2. Eğer priamry veya secodary oalrak bir hesap alırsam, yarın öbürgün bana hesabı satan kişinin hesabın kullanıcı adı şifresini değiştirip benim girmeme engel olması gibi bir durum yaşanabilir mi?

3. Bir psn hesabının secondary veya primary almam sadece satıcıyla benim aramdaki bir daiyalogdan mı ibaret yani hertürlü ben aynı hesabı ondan alıcam. Aldığım üründe somut oalrak bir dğeişim yok sadece benim onu kullanma konusunda sözüm değişiyior.

Konu hakkında tecrübeli olan arkdaşlar yardımcı olabilir mi?
  • Herkese selamlar, tam olarak anlamadigim icin yaziyorum, bir arkadas us psn hesabindan god of war aldi ve kardeslik yontemiyle paylasmak istiyoruz. Ne yapmamiz gerektigini anlatabilecek varsa cok sevinirim

• Barxxx kullanıcısına yanıt
    Secondary demek şu dostum oyun bu hesaptan alınmıştır ve bu hesap sana verilir sen ise içinde ki oyunu yükler ve sadece bu hesaptan oynarsın ana hesabına girip oynayamazsın. Çünkü hesabı ana hesap yapmıyorsun yani etkinleştirme hakkı Primary olan hesapta kullanılmıştır. Olur da oyunu yükler ve ana hesabına girersen göreceksin ki oyun kilitlidir ve açamazsın.

Ha dersin ben peki bu hesabı Primary yapamazmıyım yaparsın ama böyle bir durumda hesabın ana sahibi seni şutlar öyle bir hakkın yok. Kısaca iş güven meselesidir ama güven sözde yani; ana hesap sahibi parolayı değiştirir sen böyle yaparsan ve ortada kalırsın.

Ve tanımadığın güvenilmeyen kişiden alırsan evet Primary hak sahibi istediği zaman şifreyi değiştirip seni ortada bırakabilir. 3. sorun garip geldi ama özetle Secondary sahibi misal daha sıkıntılı bir durumda oyunu oynar yani sadece oyunun alındığı hesapta oynamalı ve net gittiği an 30 dk. içinde gelmezse oyuna bile giremez böyle kötü yanları olduğu için Secondary hesaplar daha ucuzdur. Primary sahibi ise hesabın şifresinden tut email bilgileri kendinde olduğu için her türlü rahattır ve durmadan online olmasına veya netin olması gibi bir sıkıntıya maruz kalmaz oyunu istediği hesabında oynar keyfine bakar.

• # Ace # kullanıcısına yanıt
    Teşekküreler dostum. Sistem düşündüğüm gibiymiş karşılıklı güvene dayalı.
  • Barxxx kullanıcısına yanıt
    Evet güven şart çok samimi birini bulsan daimi kardeşlik yaparsın ana hesaplar üstünden ve bu sıkıntıda olmaz çünkü ana hesaplar paylaşıldığı için her türlü kötü yanlarından kurtulmuş olursun. Ama öyle bir kişiyi bulmak bu devirde zor.
  • ksilofonos kullanıcısına yanıt
    arkadaşının hesabını senin ps4 üne ekle ve ana hesap yap. sonra oyunu o hesaptan indir ve birdaha o hesaba girme. sen kendi hesabından arkadaşında kendi hesabından oynasın.

• Bordo38 B kullanıcısına yanıt
    yapabilirsin. yapmak istediğin hesapları kendi ps4 üne ekle ana hesap yap ve kendi hesabından oyna

• Merhaba sormak istediğim 2 soru var yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1. Daimi kardeşlik yaptığımızda ikimizde aynı oyunu aynı zamanda oynayabilir miyiz..
    2. Yine aynı durumda farzedelim ki arkadaşın daha önce aldığı oyunlar var hesabında.Ben o oyunları kardeşlik oluşturduktan sonra oynayabilir miyim.Yoksa bu iş başladıktan sonra alınan oyunlar için mi geçerli bu sistem.

Şimdiden teşekkürler...
  • ax kullanıcısına yanıt
    Merhaba

1- evet

2- oynayabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 tane pro aldim 4k tvli playstation cafe aciyorum bi kac sorum olacak maliyeti dusurme acisindan.
    7-8 makineyi ana hesap geri kalanlari 2.hesap yapip oyun paylasimlarini oyle yapsam, yari yariya maliyeti dusurmus olurum diye dusunuyorum.
    7 makine ayni anda internete baglaninca kasma olur mu? vs gibi sorular sorayim
    yada tavsiye edebileceginiz bi yontem varmidir?
  • MErhaba,
    Yeri burası mı bilmiyorum.
    Ama yine de sormak istiyorum.
    NBA 2k18'de ds4 yöntemi çalışıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.