Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: keukuat Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buraya kadar her şeyi anladım. peki oldu da 2 yıl sonra kardeşiliği sona erdirirsek, oyunlar hangi hesapta kalacak 1. ve 2. yönteme göre
  • sparcoo kullanıcısına yanıt
    Oyunu veya oyunlari hangi hesaptan aldiysaniz o hesapta kalir,
    ikinci yontemde zaten sadece tek hesaptan aliniyor hersey, tum oyunlar o tek hesapta kalir.
  • arkadaşlar 2. el vr var 1100 tl 1 yıllık fatura yok ps vr+cam+2move+8 digital oyun fiyat nasıl sizce almalımıyım?
  • sparcoo kullanıcısına yanıt
    evet arkadaşın dediği gibi tek hesapta kalır. yani alınan hesapta. o nedenle 1. yöntem yani karşılıklı almak en iyisi sen beğendiğini alırsın o beğendiğini alır kardeşlik bitince de herkesin oyunu kendinde kalır.
  • %50 indirimde oyunlar var. plus üyelerine özel artı %50 daha veriyor. indirimden oyunu 14 günlük deneme ile satın alırsak 14 gün sonra nasıl bir işlem olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N.forest kullanıcısına yanıt
    Hangi oyunlar %50 + %50 indirimde? Benim gözüme çarpmamıştı.
    Böyleyse oyunun bedavaya gelmesi lazım plusla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Pes2018 inidirmde 80 TL plus üyelerine 40 TL

Oyun silinmez 14 gün sonra. Para vererek aldığınız oyunlar hep sizinledir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yalnız bu oyundaki indirim %50 + 50 değil, %32 + 32 yani toplamda %64 indirime denk geliyor.
    Bu şekilde para vererek aldığın oyunu plus üyeliğin bittiğinde de oynamaya devam edersin sadece plus üyeliğin bittiği için online kısımlarını oynayamazsın ama başka bir primary hesabında plus üyelik varsa online kısımlara da devam edersin.
    Özet olarak; 1 kuruş dahi olsa para vererek aldığın oyun ilelebet senindir

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler

• Arkadaşlar selam kredi kartı ile digital oyunlar alabileceğim güvenilir siteler var mı

• Konuya çok yabancıyım başkasından çift hak psn oyun nasıl satın alınır. Daha doğrusu çok cahilce bi soru olabilir ama çift hak için anlaştık diyelim tek hak mı çift hakkımı sattığını nasıl anlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N.forest -- 12 Nisan 2018; 20:13:31 >
    Hocam son sorunuza ben cevap vereyim oyunu satın aldığınız zaman galiba 2 tane indirme hakkı veriyor ilk indiren primary hesap ikinci indiren ise secondary hesap oluyor

Çift hak satmışsa mail i şifresini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz ki değiştirmelisiniz çift hakta. Çift hak dediğimiz şey aslında oyunun içinde bulunduğu hesabın tamamı. Siz çift hak alınca ister pri oynarsınız ister sec oynarsınız isterseniz bir hakkını satarsınız başkasına. Çift hak diyince hem pri hem sec aynı anda oynamak zorunda değilsiniz yani. çift hak demek hesabın bütün hakları size ait oluyor. Eğer o hesabı ana hesap yaparsanız pri olarak oynarsınız oyunu kendi hesabınızda. Oyunun olduğu hesaptan girerseniz de sec olarak oynarsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar kuzenimi gaza getirip ps4 aldırdım :) şimdi benim hesabımda plus ve bir çok oyun var. Tek plustan ikimiz de oynayabilir miyiz bir de o us psn açsa oradan ucuz yollu oyunları alsa benim ee tr psn hesabımdan tr indirimlerinden yararlanmak mümkün olur mu?

Bir de tam olarak işlemi nasıl yapmalıyız? Teşekkürler

• Arkadaslar bir sorum olacak.
    Benim hesabımda ben secondaryim kardesim primary.

Aynı şekilde onun hesabında ben primary'im o secondary. Böylece kendi hesaplarımızda ikimizdeki oyunları oynuyoruz. Simdi ben kendi hesabıma yani secondary oldgum hesaba plus üyelik alırsam. Her iki hesaptaki oyunu da online oynayabilecek miyim ?

Yani,
    Benim hesabımda(secondary oldugum hesap) roket lig var.
    Kardesimin hesabında(primary oldugum hesap) fifa var.

Ben kendi hesabıma plus alırsam bu iki oyunu da online oynayabilecek miyim ? Aynı sekilde kardesim kendi hesabına plus almadan bu iki oyundan online faydalanabilir mi ?
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Evet

• Selamlar arkadaşlar gta5 kardeş hesap olarak alsak 2mizdede psn plus olsa online oynaya bilirmiyiz ?

cevabı sonradan yukarıda gördüm kusura bakmayın oynanabiliyormus sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bordo38 -- 16 Nisan 2018; 1:49:50 >
  • Yeni çift hak hesap aldım 1 hafta önce mail ve psn şifresini değiştirdim yeni şifreleride not aldım unuturum diye bidaha girmedim bugün satayım dedim kontrol etmek için psne giremiyorum fakat maile girebiliyorum Yahoo! Mail adresi

Şifre sıfırlama yapıyorum fakat mail gelmiyor normal mailler geliyor böyle bir durum yaşayan var mı ne yapmam gerekir Psn hong kong

• Arkadaşlar sorum şu

1. Hesap hiç oyun yok PS plus üyeliği var

2. Hesap hiç oyun yok PS plusta yok

PS plus dan yararlanabilmek için karşılıklı olarak hesapları pri yaptık.

Daha sonra herkes kafasına estiği oyunları alıp oynayacak ve diğeri ile paylaşacak isterse o da oynasın diye.

Oyunları alırken kim hangi hesaptan almalı ki diğeri de faydalanabilsin

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.