Şimdi Ara

PS4 PS3 XBOX ONE XBOX 360 NİNTENDO Wİİ PSP TEKNİK DESTEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
5
Favori
33.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    PS4 PS3 XBOX ONE XBOX 360 NİNTENDO Wİİ PSP  TEKNİK DESTEK

PS4 X BOX 360 ONE S PSP NİNTENDO Wİİ PLAYSTATİON 4 3 PLAYSTATİON 2 HER TURLU TEKNIK DESTEK UYGUN FİYAT ISINDE TECRUBELI EGITIMINI ALMIS TEKNIK DESTEK EKİBİMİZ MEVCUTTUR.
    BAŞÇAVUŞ SOK
    OSMANAGA MH.BAŞÇAVUŞ SOK. YAZICIOGLU İŞHANI ZEMİN KAT NO: 5 KADIKÖY/İSTANBUL
    İLETİŞİM:0532 263 97 62

bilkonsol@hotmail.com http://www.bilkons.com/
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X KoNSoLPoWeRed ByBİLKONS -- 8 Ekim 2019; 15:4:16 >

• Ben izmirden yolladım makınamı fw yaptırdım bılkons sorunsuz şekılde halledim gönderdi çok memnun kaldım herkese tavsıye ederım
  • sagol teşekürler güle güle kullan
  • jtag nezman başlıyacak ? Tahmini fiyat nekadar olur?
  • evet jtag ne zaman makinalara uygulanmaya başlıcak çok merak ediyorum öle ölü gbi kenarda duruyo makina....
  • Aynen bende soruyorum ? Jtag tüm xbox360 lara ne zaman uygulanmaya başlancak. Birde tahmini fiyatıı ne kadar olcak ??
  • yakında başlayacak gerekli mazemeleri sipariş ettik biraz daha zaman lazım
  • Jtag`lı makinalar ile Live Bağlanabiliyormuyuz. Ayrıca bu XGD3 nedir. Bu enson cıkan 1.92 FW ile XGD3 oyunlar oynanmıyormu. Yani kısaca önümüzde cıkacak olan oyunları oynayabilmek i.in ne yapmalıyız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReBRooW -- 17 Eylül 2011; 0:24:35 >
  • yeni fw bekleniyor XGD3 oyunlarının çalışacagı söyleniyor fw çıkınca belli olacak jtaglı makinalarla live girebilirsin tabiki ama ban riski herzaman var
  • jtag lı makinalardan ban kaldırılıyormus dogrumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orh01

jtag lı makinalardan ban kaldırılıyormus dogrumudur?

yok öyle bişey
  • Peki sizden alıcağım. Xbox Gears Of war 3 ve önümüzde cıkacak olan oyunları çalıştırırmı yoksa. Yeni FW beklememiz gerekicek ileride. Diyelimki Jtag`lı makina aldık Onda böyle sorunlar olurmu yoksa hangi oyun cıkarsa cıksın çalıştırabilirmiyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReBRooW

Peki sizden alıcağım. Xbox Gears Of war 3 ve önümüzde cıkacak olan oyunları çalıştırırmı yoksa. Yeni FW beklememiz gerekicek ileride. Diyelimki Jtag`lı makina aldık Onda böyle sorunlar olurmu yoksa hangi oyun cıkarsa cıksın çalıştırabilirmiyiz.

şu anda bütün oyunları açıyor Gears Of war 3 evde yeni çıkacak olan oyunlar için illaki bişey çıkacaktır jtag versionda zaten çalışıyor şu anda
  • Brick olmuş DVD-ROM yüzünden Cihaz perte çıkacaktı.
    Allahtan orjinal firmware duruyordu.
    Ne makinayı ne cihazı göndermeden sadece bin dosyasını yolladım ve 1.92FW li yeni DVD ROM Ankaraya 1 günde ulaştı.
    Yakup abi eline sağlık, makina tıkır tıkır son update ile çalışıyor, elleriniz dert görmesin.
  • yakup abi ben makinayı sizden aldım 8 ay kadar oluyor arcade 250 gb hdd ile birlikte benim makinaya jtag yapabilir misiniz yada reset glick denen olayı yoksa fw attırsak olay hallolur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: suphion

Brick olmuş DVD-ROM yüzünden Cihaz perte çıkacaktı.
    Allahtan orjinal firmware duruyordu.
    Ne makinayı ne cihazı göndermeden sadece bin dosyasını yolladım ve 1.92FW li yeni DVD ROM Ankaraya 1 günde ulaştı.
    Yakup abi eline sağlık, makina tıkır tıkır son update ile çalışıyor, elleriniz dert görmesin.

teşekürler güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal000009

yakup abi ben makinayı sizden aldım 8 ay kadar oluyor arcade 250 gb hdd ile birlikte benim makinaya jtag yapabilir misiniz yada reset glick denen olayı yoksa fw attırsak olay hallolur mu

yakında bütün makinalara işlem yapılacak biraz bekleyiniz
  • ah bide pmlere cvp versem güzel abicim
  • geow 3 çıkıcak olan LT 2,0 dısında calısmaz dıyorlar dogru mu ? yakup abı bende ornegın LT1,91 yuklu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur106 -- 21 Eylül 2011; 14:52:34 >
  • Benim bir kaç merak ettiği konu var.

1. Jtag`lı Makina ile FW`siz makinaların bağlandığı Gini Live Bağlanabiliyormuyuz sorunsuz.
    2. Jtag`lı Makinalarda oyun atmak için illaki paylaşılan oyunların Jtag ibaresi olmalımı yoksa her oyunu indirip çalıştırabilirmiyim. Mesela Bende daha önceden DVD yazılmış oyunlar var bunları DVD-Rom takıp oynayabilirmiyim.
    3. Jtag`lı Makinalarda oyun atmak zormu. Bende 2TB hdd var bunun içine oyun atıp kullanabilirmiyim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.