Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (673. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

Eğer salt maç zevki alacağım momentuma falan lanet olsun rakibim de hile yapmasın diyorsanız girin pes league oynayın beyler vallahi kafam en rahat orada yensem yenilsem koymuyor kafama göre zevkine oynuyorum...

Evet dostum momentum iki Kat artmis . Yanliz daha beteri var ornek gecen haftaki co op modu. Tam bir komedi yemin ederim bir macta tektim mahsus hicbirsey yapmadim gelen toplari x le pas attim komple pc oynadi 4-1 kazandim ahahahahah lan dedim yaziklar olsun rakip bide 3 kisi adamlarin zamanina yazik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesexpert

quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

Eğer salt maç zevki alacağım momentuma falan lanet olsun rakibim de hile yapmasın diyorsanız girin pes league oynayın beyler vallahi kafam en rahat orada yensem yenilsem koymuyor kafama göre zevkine oynuyorum...

Evet dostum momentum iki Kat artmis . Yanliz daha beteri var ornek gecen haftaki co op modu. Tam bir komedi yemin ederim bir macta tektim mahsus hicbirsey yapmadim gelen toplari x le pas attim komple pc oynadi 4-1 kazandim ahahahahah lan dedim yaziklar olsun rakip bide 3 kisi adamlarin zamanina yazik.

Co op'tan aynı şekilde tabiri caizse nefret ediyorum kardeşim ama seven vardır saygı duyarım lakin bizi bir hafta co op moda esir etti Konami o yüzden öfkeliyim.

Şimdi diyeceksin ki kardeşim madem sevmiyorsun o zaman neden bir hafta oynadın. Mecburen oynadım çünkü şimdiye kadar verilmiş en yüksek gp verildi inan bana kusa kusa gp kastım... İnşallah bir daha başka bir moda o gpleri verir de zevk alarak oynarız...

• kacanga kullanıcısına yanıt
    10000 gp vereni oynamadım kadro oturana kadar ondandır dedim

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    İlk 5 online maçı ordan yapman lazım 5 ten fazla online maç yaptıysan artık onu oynayamazsın

• arkadaslar en iyi gumus kaleci kim dersiniz?

bende Rulli var, oldukca memnunum ama tavsiyesi olan varsa daha iyisi icin elimde bir suru ajan var.
  • 10 15 tane top cevirdim geldi beckham. Dos 89

go 88 oynuyir. Benim asil istedigim mbappeydi ama olmadi o

• quote:

Orijinalden alıntı: xostnazo

quote:

Orijinalden alıntı: sez488

akşam bende zor zahmet biriktirdiğim 400.000 gp ile top açtım gri sarı ne varsa verdi mbappe hariç 1 tane siyah de gea. Anlamıyorum oblak var te ter stegen var kaleciden bol yok gele gele kaleci geliyor, hayır inat ettim ronaldo için yoksa siyah topçularla oynamayı sevmiyorum. Konami verdiği gp leri fena geriye alıyor.

Bene kaleci diye yanıp tutuşuyorum :) bana da defans verdi bi sürü napacaksam, marcelo, felipe luis, bonucci siyah hakkımız bitti zaten :D neyse gri candır.

keşke imkan olsa da birini sana versem.ben gri ve sarı oyunculardan kadro kuruyorum,hatta onların levelini 50 yapıp güzelliği seyrediyorum..

R. MARTÍNEZ ÖRNEK

J. VESTERGAARD

• 100.000gp puanim var. Ne yapmam lazim. En iyi oyuncu modundayim suan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

quote:

akşam bende zor zahmet biriktirdiğim 400.000 gp ile top açtım gri sarı ne varsa verdi mbappe hariç 1 tane siyah de gea. Anlamıyorum oblak var te ter stegen var kaleciden bol yok gele gele kaleci geliyor, hayır inat ettim ronaldo için yoksa siyah topçularla oynamayı sevmiyorum. Konami verdiği gp leri fena geriye alıyor.

24 tane top açtım.7 sarı 17 gümüş. Sarıların da en iyisi 83.

Sana yine iyi vermiş Yani 😡

haklısın,ama gereksiz bir sürü adam veriyor can sıkıyor.hepsini alıp ronaldo verse yada mbappe bana kafi idi.siyah toplarla zerre oynamam muhtemelen ronaldo ile de oynamayacağım bendeki inat neymar,dimaria,aguero,bale,costa vs vs bir sürü siyah topcu var oynamam.hala tek siyah defansım yok gri,sarı,hatta bir kaleci buldum bronz monaco ya karşı gp kasarken oynatıyorum ben böyle bir kalecilik görmedim. siyah vs hikaye bence en güzel oyun level 3-4 de

• quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

quote:

Orijinalden alıntı: berbuğ

güncelleme ile düzeltildi denilen şeyler dahada kötü olmuş bence.ARKADAŞLAR BANA KATILAN VE EKLEME YAPICAK VARMI.SİZDE AYNI ŞEYLERİ YAŞIYORMUSUNUZ.BENDEMİ BİR ENTERASANLIK VAR.

+tüm oyun boyunca en az 2 kere işaretciyi seçemediğimden top boşta kalıyor ve hiçbir oyuncu topa gitmiyor...

+kalecilere dokunmuşlar top yavaşça üstüne geliyor tutmuyor çelmeye çalışıyorlar.heran bir süpriz yapıp saç baş yoldurtabiliyorlar.donuyor yani sanki ne yapsam diye kararsız kalıyorlar..çok kötü..

+son defans oyuncusu hamleleri düzeltildi deniliyor ama hikaye..defans yapmak zordu şimdi çok çok daha zor oldu.çok enteresan işler oluyor.yanındaki adama pas atıyorsun rakibe veriyor pası vb birçok şeyler.

+mesela ben gs ile oynuyorum.güncellemeden önce bir ekip olarak baskı yapabiliyordum.şimdi bu baskıyı çok çok az uyguluyor.oyun tamamen bir yarıyı sana diğerini rakibe oynatıyor..sananeki bırak kim becerikliyse o oynasın..

kesinlikle katılıyorum hocam,

güncellemeden sonra oyun değişmiş ve bana zevk vermiyor. güncellemeden önceki oyun eksiklerine hatalarına rağmen daha kaliteli daha oturaklı bir oyundu. şimdi o hissiyatı vermiyor. bozdular oyunu. daha basit kalitesiz bir oyuna dönüşmüş.

ayrıca momentumun seviyesini de arttırmışlar. ilk yarı 4-0 yapan takım, ikinci yarı dk60'da 4-4 olabiliyor. çok açıkki senaryolar koymuşlar oyuna.

Ben defans imlec momentum her seyi gectim arkadas bu oynanisi ne hale getirmisler. Oyun hizi resmen +2 degil +5 olmus ve oyun kurma taktik diye bisi kalmamis ezbere oyun olmus. Baslarda benimde hosuma gitti ama bir kac mac sonra zevk alamamaya basladim. Oyun hizi yada oyuncularin hizi her neyse arttigi icin bu yuzden de insan daha cok efor harcamak zorunda kaliyor ki bu da insani oyundan cabuk biktiriyor maalesef. Hade offline desen bilgisayara karsi neysede cunku onlar saldirmiyor pres yok ama online da ise oyuncular piranalar gibi saldiriyor iki taraf icin de oyunda nefes almak yok. Sahsen benim pes oynama hevesimin %90 i gitti.

• quote:

quote:

quote:

Bene kaleci diye yanıp tutuşuyorum :) bana da defans verdi bi sürü napacaksam, marcelo, felipe luis, bonucci siyah hakkımız bitti zaten :D neyse gri candır.

keşke imkan olsa da birini sana versem.ben gri ve sarı oyunculardan kadro kuruyorum,hatta onların levelini 50 yapıp güzelliği seyrediyorum..

R. MARTÍNEZ ÖRNEK

J. VESTERGAARD

Vestergaard ne oyle!

• quote:

quote:

quote:

haklısın,ama gereksiz bir sürü adam veriyor can sıkıyor.hepsini alıp ronaldo verse yada mbappe bana kafi idi.siyah toplarla zerre oynamam muhtemelen ronaldo ile de oynamayacağım bendeki inat neymar,dimaria,aguero,bale,costa vs vs bir sürü siyah topcu var oynamam.hala tek siyah defansım yok gri,sarı,hatta bir kaleci buldum bronz monaco ya karşı gp kasarken oynatıyorum ben böyle bir kalecilik görmedim. siyah vs hikaye bence en güzel oyun level 3-4 de

Hocam o siyahları bana yollasana

• quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

quote:

quote:

quote:

R. MARTÍNEZ ÖRNEK

J. VESTERGAARD

Vestergaard ne oyle!

level 50 olan hallerine bakın birde. martinez içinde aynısı geçerli level 50 hali muhteşem .hele kartları dehşet bizzat keşfettim bu adamları

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

quote:

quote:

quote:

Hocam o siyahları bana yollasana

pes in takımlar arası transferi olsa veririm kardeşim ne demek ne olacak ki,bu siyah topçular inan bana grilerin sarıların eline su dökemez. öyle görüntü seyret sadece

• evs4evs kullanıcısına yanıt
    Bende Areola var gayet memnunum. Ederson Moraes'i aldim ondan cok bi farki yok gibi. Ayrica Kameni ve Foster rakiplerde gordugum iyi gumus kaleciler.

• Beckham ile ilk macta golu attim. Skille oynayanlar icin cok iyi bivadam. Iyi skill yapiyor ama duz top surmesi sikinti. Arkadan gelip yetisiyorlar. Benceven iyi oynayacagi yer dos gibi duruyor. Ayrica animasyonlari cok iyi olmus. Hele frikik kullanmasini gercekteki gibi yapmislar.

https://youtu.be/MHXNJSQ48sk

Ben sansliydim herhalde 10 tane falan actim 3 4 tane gumus cikti gerisi sari. Ama hicbiri ise yaramaz. Biglia kurzawa jones falan geldi. Antrenor yapabilirim cogunu da cldekileri tutarim

• quote:

Orijinalden alıntı: ser.ka

Iyıdır mane tebrıkler bana bu eleman cıktı

Tebrikler
    sana daha iyisi çıkmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kameni bana bu hafta griden çıktı oynatmam diye sime koydum 5 mac gol yemedi

• quote:

Orijinalden alıntı: nicksiznicklinick

Beckham ile ilk macta golu attim. Skille oynayanlar icin cok iyi bivadam. Iyi skill yapiyor ama duz top surmesi sikinti. Arkadan gelip yetisiyorlar. Benceven iyi oynayacagi yer dos gibi duruyor. Ayrica animasyonlari cok iyi olmus. Hele frikik kullanmasini gercekteki gibi yapmislar.

https://youtu.be/MHXNJSQ48sk

Ben sansliydim herhalde 10 tane falan actim 3 4 tane gumus cikti gerisi sari. Ama hicbiri ise yaramaz. Biglia kurzawa jones falan geldi. Antrenor yapabilirim cogunu da cldekileri tutarim

enteresan 400.000 gp bas alama,10 top da gelsin nedir bunun kıstası muamma .sana hayırlı olsun arkadaşım.

• DeAkDe D kullanıcısına yanıt
    Eyw sagolasın şimdide kross cıktı kısmet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.