Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berbuğ

güncelleme ile düzeltildi denilen şeyler dahada kötü olmuş bence.ARKADAŞLAR BANA KATILAN VE EKLEME YAPICAK VARMI.SİZDE AYNI ŞEYLERİ YAŞIYORMUSUNUZ.BENDEMİ BİR ENTERASANLIK VAR.

+tüm oyun boyunca en az 2 kere işaretciyi seçemediğimden top boşta kalıyor ve hiçbir oyuncu topa gitmiyor...

+kalecilere dokunmuşlar top yavaşça üstüne geliyor tutmuyor çelmeye çalışıyorlar.heran bir süpriz yapıp saç baş yoldurtabiliyorlar.donuyor yani sanki ne yapsam diye kararsız kalıyorlar..çok kötü..

+son defans oyuncusu hamleleri düzeltildi deniliyor ama hikaye..defans yapmak zordu şimdi çok çok daha zor oldu.çok enteresan işler oluyor.yanındaki adama pas atıyorsun rakibe veriyor pası vb birçok şeyler.

+mesela ben gs ile oynuyorum.güncellemeden önce bir ekip olarak baskı yapabiliyordum.şimdi bu baskıyı çok çok az uyguluyor.oyun tamamen bir yarıyı sana diğerini rakibe oynatıyor..sananeki bırak kim becerikliyse o oynasın..

kesinlikle katılıyorum hocam,

güncellemeden sonra oyun değişmiş ve bana zevk vermiyor. güncellemeden önceki oyun eksiklerine hatalarına rağmen daha kaliteli daha oturaklı bir oyundu. şimdi o hissiyatı vermiyor. bozdular oyunu. daha basit kalitesiz bir oyuna dönüşmüş.

ayrıca momentumun seviyesini de arttırmışlar. ilk yarı 4-0 yapan takım, ikinci yarı dk60'da 4-4 olabiliyor. çok açıkki senaryolar koymuşlar oyuna.

• iyi günler herkese arkadaşlar bana ilginç gelen bir iki konu paylaşayım öncelikle dün 2 defa başıma gelen olay hakem kırmızı kartı bile avantaja bırakıyor bu bana ilginç geldi diğer bir faul konusu ise sarı kart olucak pozisyon da avantajdan sonra başka bir faul veya gol sonrası o resmen affediliyor ve en sevdiğim özellik olan maç kazandırabilen uygulama ise özellikle zaman geçirmeye artistlik yapmaya başlayanlara birebir göbek veya forvetine mesela messi 2 defa sert faul sonrası oyuna giremiyor rakip 10 kişi kalıyor sinir bozan oyunlara birebir bu sefer onlar sinir oluyor.
    son olarak konami bence de oyuna müdahale ediyor . arkadaş belki burdadır beşiktaş ile oynuyordu 3 yıldızlı benim kadrom ise ronaldolu neymar de gea lı ne ararsan var ilk 10 dakka da 2 sıfır yapıp rakibi 9 kişi bıraktım ve ne olduysa ondan sonra oldu boş kaleye gol kaçırmalar yanlış paslar defansım 2 gol kendi kalesine attı ve son dakika de gea verdiğim geri pası öylece baktı ve 9 kişi olan adam beni 3-2 yendi eminim adam bile şaşırmıştır.

• 100 top açtım hala 7 siyah var çıkacak. gp'de kalmadı elimde. ronaldo bile çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 17 Kasım 2017; 14:47:12 >
  • @kacanga

takimini kurana kadar full bil'e karsi oyna diyorsun yani.

takim ruhunu takim taktik menusube girince ucgen e basip yapiyoruz degil mi. orda 2 tane vardi. daha fazla nasil yukselicek mac yaptikca mi yada oyuncu aldikca mi.

beckham kampanyasi boyunca 27 sine kadar sanirim her gun 10 bin gp veriyormus. onu ne yapinca aliyoruz. belirli gorevler diyordu sanki. o gorevleri nerden goruyoruz.

bir de tum myclub oynayanlarin bir sirasi mi var. atiyorum takimini guclendirdin 100 win aldin total de 20. siradasin. oyunda dunyanin en iyi 20 klubunden birisin. sen de 10. siradasin. boyle bir sey var dimi. senle oyunda ayni turnuvaya giriyomuyuz. karsilikli mac yapiyomuyuz. seni yendim turnuvada kupayi kazandim ust siralara dogru tirmaniyorum degil mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sez488

akşam bende zor zahmet biriktirdiğim 400.000 gp ile top açtım gri sarı ne varsa verdi mbappe hariç 1 tane siyah de gea. Anlamıyorum oblak var te ter stegen var kaleciden bol yok gele gele kaleci geliyor, hayır inat ettim ronaldo için yoksa siyah topçularla oynamayı sevmiyorum. Konami verdiği gp leri fena geriye alıyor.

24 tane top açtım.7 sarı 17 gümüş. Sarıların da en iyisi 83.

Sana yine iyi vermiş Yani 😡

• defansı geriye yada hucuma kalkması için kullandığımız yön tuşlarını.aynı zamanda yedek taktiğe geçtiğimizde,karışıyordu çok hassastı bu.günceleme ile düzeltilmiş bu sorun.Önceden defansı geriye cekicem ama taktik değiştiyordu 2. td.ye geçiyordu.iyi oldu bir ara kol mu bozuk diyordum buraya yazma gereği duymamıştım hiç.meğerse hataymış belli oldu
  • Güncellemeden sonra rakipten top almak daha zorlaşmış imleç eskisinden iyi ancak top alınmıyor rakipten kendimde yapmaya başladım bug gibi bişey olmuş 400 online maç yaptım düne kadar bu kadar farklı yenildiğim maçlar olmamıştı

• arkadaşlar bi de dikkat ettiniz mi futbolcuların neredeyse hepsinde kırmızı krampon var güncellemeden sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

@kacanga

takimini kurana kadar full bil'e karsi oyna diyorsun yani.

takim ruhunu takim taktik menusube girince ucgen e basip yapiyoruz degil mi. orda 2 tane vardi. daha fazla nasil yukselicek mac yaptikca mi yada oyuncu aldikca mi.

beckham kampanyasi boyunca 27 sine kadar sanirim her gun 10 bin gp veriyormus. onu ne yapinca aliyoruz. belirli gorevler diyordu sanki. o gorevleri nerden goruyoruz.

bir de tum myclub oynayanlarin bir sirasi mi var. atiyorum takimini guclendirdin 100 win aldin total de 20. siradasin. oyunda dunyanin en iyi 20 klubunden birisin. sen de 10. siradasin. boyle bir sey var dimi. senle oyunda ayni turnuvaya giriyomuyuz. karsilikli mac yapiyomuyuz. seni yendim turnuvada kupayi kazandim ust siralara dogru tirmaniyorum degil mi.

takımını biraz geliştir en azından beyaz top level 1 oyuncularla falan oynama diyorum. takım ruhu için ilk önce t.d aşinalığının %100 olması lazım aşinalık desteği ile arttırılabiliyor. takım ruhunu taktik antremanı ile arttırabilirsin. maç yaptıkça td ile oyuncuların taktiksel bağları artar ve takım ruhu artar. t.d ile yeni oyuncu arasındaki uyum fazla ise takım ruhun artar tersi. durumda azalır. kendine uygun td al.t.d nin uyumluluğu yüksekse aşinalığı çabuk artar.

Beckham giriş kampanyasi 27 sine kadar hergün oyuna girerek gelen kutusundan 10 bin gp alabilirsin.(bunun için görev falan yok.)myclup parası vs. için görevler var myclub kayıtlarında yazanlar.

her maç sonrası senin ve rakibin takım gücü puanına göre bir puan alırsın ve bu puan 400 ile baslar yukarı asağı devam eder ve bu puana göre sıralamaya giresin. üst üste 5 maç kazanırsan 5. maçında alacağın puan 5 ile çarpılıyor.bir de ilk 10 maçında çaylaksın ve puanın normalden çok artar veya azalır. bu 10 maçı kazanırsan meselapuanın 800 hatta 900lere gelebilir.

klasmanlar var ordada kendinle yarısıyosun ve rakip aratma kriterlerine göre eşleşiyorsun benle de esleşebilirsin mesela.12 klasmandan 1e kadar yükselmeye çalışıyorsun. klasmanın yükseldikçe giderek üst klasmana çıkman için gerekli puan artar

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

defansı geriye yada hucuma kalkması için kullandığımız yön tuşlarını.aynı zamanda yedek taktiğe geçtiğimizde,karışıyordu çok hassastı bu.günceleme ile düzeltilmiş bu sorun.Önceden defansı geriye cekicem ama taktik değiştiyordu 2. td.ye geçiyordu.iyi oldu bir ara kol mu bozuk diyordum buraya yazma gereği duymamıştım hiç.meğerse hataymış belli oldu

pes 2017 uzun basınca (veya analogla uzun çekince) yedek taktiğe geçiyordu bu yüzden karışmıyordu. 2018 de tek basmayla yaptılar ben de dediğin oluyodu.deski haline getirmişler. konami işte önce bozuyor sonra eski haline getiriyo. hücum defans düzeyini gösteren çizgi en üstte ve bi tık altta aynı renk ve kırmızı o da dikkatli bakınca yüksekliğinden ayırt ediliyor. 2017 de her düzeyin rengi farklıydı karışmıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

quote:

Orijinalden alıntı: sez488

akşam bende zor zahmet biriktirdiğim 400.000 gp ile top açtım gri sarı ne varsa verdi mbappe hariç 1 tane siyah de gea. Anlamıyorum oblak var te ter stegen var kaleciden bol yok gele gele kaleci geliyor, hayır inat ettim ronaldo için yoksa siyah topçularla oynamayı sevmiyorum. Konami verdiği gp leri fena geriye alıyor.

24 tane top açtım.7 sarı 17 gümüş. Sarıların da en iyisi 83.

Sana yine iyi vermiş Yani 😡

aynı hocam ben de de 22-23 mü top açtım 84 sarı bile gelmedi milanın sarıları geldi hep 80-83 arası.işe yarar bişey gelmnedi siyah oranı 5.4 oldu.siyah kaleci vemesinden korkuyorum 4. siyah kalecim olur öyle olursa

• efe.77 kullanıcısına yanıt
    Tesekur ederim su top cevirme bitsin maneyi alacam ozaman

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Bu cok faydalı bir yazı bende oyun ingilizce yeni baslayanlara rehber gibi 2.3 hafta oldu oyuna başlıyalı bende bu siyah veren turnavaya giriyorum anca donuyor rakip bulamıyor diyordum birde boyle deneyeyim

• myclube ilk kez başlıyorum da. bu oyun planindan taktik diziliş değiştiremiyorum ? menejer tek forvet çıkarıyor. yanına birini getiremiyorum bu nasil düzeltilir yani nasil olur ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer salt maç zevki alacağım momentuma falan lanet olsun rakibim de hile yapmasın diyorsanız girin pes league oynayın beyler vallahi kafam en rahat orada yensem yenilsem koymuyor kafama göre zevkine oynuyorum...

• DeAkDe D kullanıcısına yanıt

Iyıdır mane tebrıkler bana bu eleman cıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Bu cok faydalı bir yazı bende oyun ingilizce yeni baslayanlara rehber gibi 2.3 hafta oldu oyuna başlıyalı bende bu siyah veren turnavaya giriyorum anca donuyor rakip bulamıyor diyordum birde boyle deneyeyim

rakip bulamaması veya geç bulması yeni baslayanlara hitap ettiği için giren sayısı az olduğundandır. bi de böyle deneyeyim demişsin ama anlamadım ne demek istediğini. farklı bi yol göstermedim ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

myclube ilk kez başlıyorum da. bu oyun planindan taktik diziliş değiştiremiyorum ? menejer tek forvet çıkarıyor. yanına birini getiremiyorum bu nasil düzeltilir yani nasil olur ?

yeni menajer almalısın baska yolu yok myclubta diliş sabittir. yeni diziliş yeni taktik yeni menajerle oluyor sadece
  • Bu arada bence oyun harika olmuş resmen sihirli değnek değmiş betaya yaklaşmış şimdi eski haline alıştınız ondan yaptıklarınızı yapamıyorsunuz azıcık vakit verin bu hali ile efsane olarak Pes tarihine geçer bu oyun keyfini çıkartın

• Siyah verse bile bana iniesta fabregas verdi. Yok boyle bir sans. Siyah geliyor heyecanlanıyorsun fiyasko

• 
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.