Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler,oynanış normal oyunla aynı görünüyor, Konami neden böyle bir şey yapmış ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Nispeten düzelmiş ama 2017 gibi seri değil. En büyük sorun hatalı yere pas atma ve topa yakındaki oyuncunun tepkisizliği devam ediyor. İmleç onda değilse oyuncu hiç tepki vermiyor topa. Yana pas atıyorsun 2 oyuncu topun üstünden sıçlıyor top üçüncüye gidiyor. Ver kaç yapayım diyorsun topu kaçana geri atmak yerine en uca atıyor.

Bunları herkes yazdı bunlara twitter yada face de ama sonuç yok. Sanal zeka bu kadar sanırım. ( T 800 serisi T 1000 yok daha )

• quote:

Orijinalden alıntı: ser.ka

Yazdım kardesım toplar ılk dondugu zaman ıkıncı sıyah topu gormeden grı topa basıyorsun

Şans bunun çözümü buldum diye birşey yok

Konami zaten belirliyor kime ne geleceğini

Üstte şu kadar top çevirdim siyah geldi yazanlar var

Bazıları diyor şu kadar top çevirdim hiç siyah gelmedi

Dün arkadaş 35 top çevirdi 1 tane bile siyah gelmedi

Yani birine geldi diye herkese siyah top vereceği anlamına gelmiyor

Siyah top bulmanın yolunu kimse bulamaz

10.000 verdiğin an gelen oyuncu belli bu dönen toplar heyecan katmak için yapmışlar

Mesela gri de durdu derken biranda siyah oluyor tüm topları

Bazen gri geldi zannedersin bir geri atar siyah gelir

Bunun gibi şeyler çok yani sen istediğin zaman bas fark etmiyor

• Aptal konami. Beles verdin de noldu.

300luk adam ilk macinda bağlantıyı kopariyo.mal herif 40 firin ekmek yesen yenemezsin 2 aydir oynayan adamlari. Delirecem yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: pesci09

Aptal konami. Beles verdin de noldu.

300luk adam ilk macinda bağlantıyı kopariyo.mal herif 40 firin ekmek yesen yenemezsin 2 aydir oynayan adamlari. Delirecem yaa

Yahu adam bana pesleagude hile yapti baglanti kopardı

Kondisyon düşmez, oyuncu ücreti yok alışkanlık yapmış demek bünyesinde

• BJK ajanına 100.000 basan arkadaş burada mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

quote:

Orijinalden alıntı: pesci09

Aptal konami. Beles verdin de noldu.

Yahu adam bana pesleagude hile yapti baglanti kopardı

Kondisyon düşmez, oyuncu ücreti yok alışkanlık yapmış demek bünyesinde

ilk 100e girenlere beckham verecekler ya o yuzden hile yapiyordur kani bozuklar...

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Klasman yukselmenin ne gibi avantaji var hala anlamadim. 11den 10a ciktigimda galibiyetlere hala ayni carpanlarla gp verdigi icin division oynamayi biraktim ekstra bir kampanya olmadikca

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pesexpert

quote:

Eğer salt maç zevki alacağım momentuma falan lanet olsun rakibim de hile yapmasın diyorsanız girin pes league oynayın beyler vallahi kafam en rahat orada yensem yenilsem koymuyor kafama göre zevkine oynuyorum...

Evet dostum momentum iki Kat artmis . Yanliz daha beteri var ornek gecen haftaki co op modu. Tam bir komedi yemin ederim bir macta tektim mahsus hicbirsey yapmadim gelen toplari x le pas attim komple pc oynadi 4-1 kazandim ahahahahah lan dedim yaziklar olsun rakip bide 3 kisi adamlarin zamanina yazik.

Co op'tan aynı şekilde tabiri caizse nefret ediyorum kardeşim ama seven vardır saygı duyarım lakin bizi bir hafta co op moda esir etti Konami o yüzden öfkeliyim.

Şimdi diyeceksin ki kardeşim madem sevmiyorsun o zaman neden bir hafta oynadın. Mecburen oynadım çünkü şimdiye kadar verilmiş en yüksek gp verildi inan bana kusa kusa gp kastım... İnşallah bir daha başka bir moda o gpleri verir de zevk alarak oynarız...

Valla dostum online futbol oyunlarin sistemi artik tamamen momentum uzerine kurulu pese ne zaman coins isi girdi dayadilar momentumu eskidende vardi ama coins isi girince her yil kat kat artti bu yilda bu hale geldi . Bu sistem surer gider . Ben artik alismaya calisiyorum momentumun da oyunun bir parçası olarak kabul ediyorum. Yapcak hiçbirşey yok çünkü.

• PC platformunda, "cihanergin35" nickli şahıs gs ile oynuyor, kendisi profesyonel hilecidir, yağ gibi giden maçta dk 85 te 3 saniye lag girdirdi ve hükümsüz saydırdı. Bir de nezaket derecesi AAA, maçta birşey yaptık da bize yaptı desem değil, ki zaten hiçbir zaman rakibi rencide edecek birşey yapmam, zaten sürekli hileci olmayan adam 3 saniye içinde maçı hükümsüz saydırmayı nereden bilsin. Acemi olanları görüyoruz bazen deniyorlar yapamıyorlar 30 saniye falan laglı gidiyor. Yazık ya başka birşey demiyorum, yenilmek asla eziklik değil ama bu yaptıkları eziklikten başka birşey değil, acıyorum böylelerine.
  • kendini barcelona sanan sürekli ayağa ve geride top çeviren.vandalların istediği tarzda olmuş,güncellemeden sonra oyunyok abi alınmıyor top ayaklarında
    Güncellemeden önce de zaten böyleydi oyun...Pes 17 deki boğucu pressi güya önlemişler ama bu kez de ,takım ,önde baskı agresif seçeneğinde bile basmıyor.İşin yoksa yutkunarak rakibin paslaşmasını izle.Sabırla Fifa 17 tarzı R1 ile rakibe sürekli yaklaşmak ve x ile topu kapmak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 17 Kasım 2017; 19:27:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

kendini barcelona sanan sürekli ayağa ve geride top çeviren.vandalların istediği tarzda olmuş,güncellemeden sonra oyunyok abi alınmıyor top ayaklarında

dun bi tanesi denk geldi bana son 10 dakka top cevirdi yazdım erkek gibi oynasana diye nolmuş 10dk top cevirdiysek diyo adamdaki pişkinlige bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Güncellemeden önce de zaten böyleydi oyun...Pes 17 deki boğucu pressi güya önlemişler ama bu kez de ,takım ,önde baskı agresif seçeneğinde bile basmıyor.İşin yoksa yutkunarak rakibin paslaşmasını izle.Sabırla Fifa 17 tarzı R1 ile rakibe sürekli yaklaşmak ve x ile topu kapmak gerek.

valla td. fısher bu gelen güncellemeden sonra,tam bir leş oldu.hiç bir işe yaramıyor artık.uzun süredir td. almıyordum ama bu sebepten valencia'nın ts.sini aldım mecburen.Yine başladık td. arayışlarınaoyun top çevirmeye dönük olmuş durumda şuan.bu tarz oynatan td.ler ve oynamayı sevenler,bu güncellemeye sevinebilirler..

• Sonunda 10 maçı tamamladım 6 galibiyet alabildim... Çok sağlam rakipler denk geldi yenemedim hepsini...

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Oyle tabıkıde kısmet ısı kardesım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de Fischerla oynuyorum ,inan ki başka teknik direktör de alsan durum çok farklı olmayacak çünkü oyunun şablonu bu.Yenilgi serisi,abuk sabuk defans hataları başladıysa momentium sana uğramıştır, tavsiyem ,başka bir hesabın varsa bir süre orada oynaman.Fischer, 433 oynatan çoğu teknik direktörden iyi ve maliyeti az..Puanı iyi sayılabilecek rakip geldiğinde derin defans çizgisi ve adam markajı kullanabilirsin.Dediğim gibi, oyun, çıktığı ilk günden beri , rakibin top çevirmesine (300 puanlıların bile) izin veren bir yapıya sahip..Defans şekli, yeni bir güncellemeyle Pes 2017 dekine dönüştürülmezse Fifa tarzı R1 e dayanan sabra dayanan defans şekline maalesef devam edeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Ben de Fischerla oynuyorum ,inan ki başka teknik direktör de alsan durum çok farklı olmayacak çünkü oyunun şablonu bu.Yenilgi serisi,abuk sabuk defans hataları başladıysa momentium sana uğramıştır, tavsiyem ,başka bir hesabın varsa bir süre orada oynaman.Fischer, 433 oynatan çoğu teknik direktörden iyi ve maliyeti az..Puanı iyi sayılabilecek rakip geldiğinde derin defans çizgisi ve adam markajı kullanabilirsin.Dediğim gibi, oyun, çıktığı ilk günden beri , rakibin top çevirmesine (300 puanlıların bile) izin veren bir yapıya sahip..Defans şekli, yeni bir güncellemeyle Pes 2017 dekine dönüştürülmezse Fifa tarzı R1 e dayanan sabra dayanan defans şekline maalesef devam edeceğiz

Başka hesap ile de denedim hata Ronaldo,Neymar Sanchez var o hesapta ama 600 puanlık adami zar zor Yendim!bakalım 4-4-2 ile ne yapacagiz

• quote:

Sonunda 10 maçı tamamladım 6 galibiyet alabildim... Çok sağlam rakipler denk geldi yenemedim hepsini...

10 maç tamamlayınca ne oluyor gp filan mı veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kibris minarelikoy m.salih

Sanirim ps4 ayarlardan uzaktan oynatma secenegini acacan orda bi kod veriyo onu tel e girmek lazim sonra oluyo bende youtubeden vidyolarda gordum bir deneycem bakalim olursa insallah caldirmayiz hesbi 😕

Yapabildin mi hocam tel sony mi senin

• 
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.