Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar her yıl olduğu gibi, PES fanlarının günü geldi çattı, KONAMI PES 2018'in ilk ekran görüntülerini yayımladı.

İlk Video:

E3 Videosu:

Usain Bolt:

Oynanış videosu:

Yorumlarınızı bekliyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Dediğiniz olay basketbolda oldu , ea 2K karşısında ezilince hiç tercih edilmeyince NBA Live basketbol oyunu çıkarmayı bıraktı . 2K'da tekel olunca resmen saldı oyuna 2K17 serisinde hiç yenilik getirmediler .

Sanki ea Fifa babalarının firmalarıda PES'in çıkmasını istemiyorlar . Bu bizim insanımız her olayda hep bir taraf olup , körü körüne bağlanıp kendiyle onun arasında böyle saçma sapan bağ kurup düşünmeden böyle konuşuyorlar .
    Lag Evolution Soccer 2018

Her sene daha kaliteli lag yapiyorlar hic cizgilerini bozmadilar. Mesela bu sene 2 saniyeye kadar gecikmeli tus algilamasi olacak. Keyfe bak ya al cipsini birani muthis bir keyif goruyor musun?

Biz mesela bu oyunu arkadaslarla medyumluk konsepti uzerine oynuyoruz artik. Mesela 2 saniye icinde gelecegi goremezse yaniyor hakki digerine geciyor filan. Mac filan yapmiyoruz, konsepti buna oturttuk boyle, mactan daha zevkli oluyor. Keske her oyunda tus gecikmesi olsa. Bir deneyin muptelasi olursunuz. Ya nasil egleniyoruz var ya.
    Bir söz vardır ünlü bir söz: 'Ne adamlar gördük üzerinde elbise yok, ne elbiseler gördük içinde adam yok'.. Bu söz fifa ve pes için birebir uyuyor arkadaşlarım; 'Ne futbolcular gördük üzerinde forma yok, ne formalar gördük içinde futbolcu yok' işin özü bu London Fc takımında forma yok evet ama kadrosu gerçek topçularla dolu player id olsun benzerlik olsun kusursuz topçular.. Costa Costa gibi Wilian Wilian gibi...Fifadaki Chelsea Fc de forma güzel, evet şekilli ;ama içinde topçu yok be kardeşim :) ne Costa Costa gibi ne Wilian Wilian gibi:)
    Yılların fifacısı olarak izlenimlerim

İlk maçımı yaptım 3-2 kaybettim birinde kaleciyle çalım atmak istedim kaptırdım :D

Oyunun çalım sistemi PES 17 ye göre çok esnek. Beceriniz varsa bol bol çalım atabilirsiniz

Paslar çok güzel top seke seke gidiyor her atılan paslar farklı şekilde gidiyor monotonluk yok.

Online da lag yaşamadım

pes 17 de orta kafalar acayipti rakip defans mal mal bakar senin adamın öne çıkıp kafayı vururdu. onu düzeltmişler. boş yakalarsan atıyorsun ama :))

sahada seni özgür hissetmesine bayıldım. pes 17 de herşey iyiydi ama çalım atmak için illa skill yapman gerekiyordu. fifadaki gibi sol yön joystick biraz ince dokunuşlarla esnek çalım atmak mümkün anladınız siz onu.

pes 18 i mutlaka alacağım. offline oynayacağım için pc ye almayı düşünüyorum o konuda kararsızım şuan. fifa oynayan arkadaşlarda zahmet edip ön yargıyo kenara atıp denesin az simulasyon oynasınlar. futta çok yardırıyorsunuz peste soluklanırsınız biraz :)

• bu ekran görüntüleri cilalı yayınlanıyor.. gameplay gelmeden eski oyunla arasındaki fark belli olmuyor. umarım gamescom u beklemezler saf oynanış videosu için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 17 Mayıs 2017; 11:20:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

bu ekran görüntüleri cilalı yayınlanıyor.. gameplay gelmeden eski oyunla arasındaki fark belli olmuyor. umarım gamescom u beklemezler saf oynanış videosu için

Dostum mesajı değiştirmişsin? sazan.avi diyelim mi?
  • kulüpler lisanslı olmadan ve Tr ligi olmadan pes almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

bu ekran görüntüleri cilalı yayınlanıyor.. gameplay gelmeden eski oyunla arasındaki fark belli olmuyor. umarım gamescom u beklemezler saf oynanış videosu için

Dostum mesajı değiştirmişsin? sazan.avi diyelim mi?

yok cümlede anlam bütünlüğü olmadığı için düzenledim , sonradan eklemedim alttaki cümleleri aynen şimdi baktım internette yok gelen ekran görüntüsü

• Kaynak Microsoft.com'dur arkadaşlar, belirtme ihtiyacı duydum.

https://www.microsoft.com/en-au/store/p/pro-evolution-soccer-2018-pre-order-bundle/bpvplf1trq72
  • lisansları almadıktan sonra ne yaparsan yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PES mi kaldı yav

• Pes 2017'de görüntülerde böyleydi. Kımıl kımıl jan janlı ("
  • ilk video

• keşke oyunun içindede şu atmosferi verebilseler

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    İlk mesaja ekliyorum.

• Geliyoooorr gönlümüüünn efendisiiiii.
  • Pes 2018:Barcelona edition geliyor yine.Tamam lisans sıkıntısı var kabul de sürekli iki yıldır Nou Camp ve Barcelona sıktı birader ya.

• Yine topa vurunca 4 katmanlı plastik topa vuruş sesi gelecek mi? Saçma sapan stadyum anonsları lütfen devam etsin. Lütfen BAL'da hiçbir olay yaşanmasın. Tek tuşla top istensin başka hiçbir şey olmasın. Ayrıca son olatak lütfen fiziğe aykırı paslar daha da artsın. Defanstan L1+ üçgen ile tek pas ile goller devam etsin.

Pes iyiye gidiyi. Nou camp var daha ne
  • Videonun sonunda kutulu oyun ile digital oyun arasındaki bonus ajanları dikkatimi cekti. Kutulu oyunda daha fazlami ajan vericek digital sürüme göre ?? Gerci degisebilir de bu durum
  • Ooo man blue, london fc, md white, man red alırım bir dal.
  • Gelişme var Dormunt u da eklemişler :)

• Türkçe spiker olacakmı.

• Yine Fifa'dan yana kullanacağım tercih hakkımı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.