Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (671. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende dün 249 bin gp ile açmaya başladım 24 topta dani Alves smalling bi de 1 sarı daha çıktı sonra 9 bin gp kaldı 1 maç yaptım tekrar 10 bin ile açtım ve sonucccc DAVİD BECKHAMMM.... pasları ile ortaları inanılmaz tam adrese teslimmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gazilitek kullanıcısına yanıt
    Listedeki siyahların hiçbiri bende yok o yüzden oran yüksek bakalım 🤔 hangisi gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Sağlık olsun dostumbazen ölü fiyata denk geliyor öyle ama sen iki ajanın saatini nasıl denk getirdin,bari biraz aralarında zaman olsaymis

sezerx77

Hocam ibra bende var,bugün sayesinde 4 maç almisimdir :)

Ağır bir oyuncu ama ondan yararlanmak istiyorsan eger,fazla top sürdürmeden ceza sahası dışında sut çek.kesin kaleyi buluyor ve gol oluyor :) demin yine öyle yaptım gol oldu.füze gibi mübarekin sutlari

Belçika ajani alip makas çalımı kullanirsam Hazard alabiliyorum bu iyi bir sey epey uğraştım bulmak için ama sen olsan dostum Hazard mı A.Sanchez mi tercih ederdin bu sene hangisi iyi ?

Sanchez diğer hesapta vardı çok oynadım onunla.Ama beğenmedim,belki ben oynatamadım.Ben olsam hazard'ı alırdım ama hocam

dünden beri ronaldo'lar havada uçuşuyor,çıkaran çıkarana!

pc den oynayanlar heralde bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 17 Kasım 2017; 10:54:7 >

• güncelleme ile düzeltildi denilen şeyler dahada kötü olmuş bence.ARKADAŞLAR BANA KATILAN VE EKLEME YAPICAK VARMI.SİZDE AYNI ŞEYLERİ YAŞIYORMUSUNUZ.BENDEMİ BİR ENTERASANLIK VAR.

+tüm oyun boyunca en az 2 kere işaretciyi seçemediğimden top boşta kalıyor ve hiçbir oyuncu topa gitmiyor...

+kalecilere dokunmuşlar top yavaşça üstüne geliyor tutmuyor çelmeye çalışıyorlar.heran bir süpriz yapıp saç baş yoldurtabiliyorlar.donuyor yani sanki ne yapsam diye kararsız kalıyorlar..çok kötü..

+son defans oyuncusu hamleleri düzeltildi deniliyor ama hikaye..defans yapmak zordu şimdi çok çok daha zor oldu.çok enteresan işler oluyor.yanındaki adama pas atıyorsun rakibe veriyor pası vb birçok şeyler.

+mesela ben gs ile oynuyorum.güncellemeden önce bir ekip olarak baskı yapabiliyordum.şimdi bu baskıyı çok çok az uyguluyor.oyun tamamen bir yarıyı sana diğerini rakibe oynatıyor..sananeki bırak kim becerikliyse o oynasın..

• nxplay kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle oyuncular denk geliyor, bunlar oyunun içinde olabilen şeyler diye bakıyorum. Topu alabiliyorsan ayağından al gol at, bence bu oyunun çeşitliliği güzel tarafı da bu :) Çok takma kendini geliştirirsin düşün onlara karşı da sen taktik geliştir, ben öyle yaptım üzüyorum şimdi öyle top çevirenleri ;)
  • Bugun 2 daha actim Artk hic hevesim kalmadi 480bin gp gitti. Biriktirmem de daha. Coop da yokki guzel biriksin:)

Herlde analige devam ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: kibris minarelikoy m.salih

Hocam icinde antraman modlari myclub modu pes ligi modu ve belli basli takimlarla hizli maç yap modu ver full surumle arada farklar var tby analig co op filan yok free versiyonda ama kulanocilar zaten %90 MYCLUB oynuyor gerek yok zaten full surume free versiyon cogu kisinin beklentisini karsiliyo forum dan arkadaş demişki arada arkadaslarimla maç atmak icin kulansam ful surumle farki olurmu e yok hizli mactan oynasinlar icinde yer alan takimlarla ne gerek var para vermeye oyunun 2. Ayindan free versiyon cikartarak õndiparis verenleri keriz yerine koydu zaten konami hocam

2017 yi haziranda indirdim free oynuyordum, 2018 çıksın ona para veririm diye 2017 ye para vermek istemedim. Ancak 1 ay ya da 2 ay myclub oynayabildim sonra top çekme dahil bayaa bir kısıtlama getirdiler mycluba, sadece online maç oynayabildim elimdeki oyuncularla :D Siz bilirsiniz eninde sonunda alacak o parayı Konami

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Su siyahı bi verse maneyi alacam toplayıp toplayıp top ceviriyorum salahmı mane mi birine sadece senegal ajanı digerinede mısır ajanı gerekiyor 2 sinden birini tercih etmem lazım

ikiside çok hızlı özellikle mane topla uçuyor ama Salah çok değişik bir oyuncu zor golleri atıyor basitleri kaçırıyor

beni kanser etmiyor değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanttt

Ne zaman aldın bilmiyorum ama sadece Portekiz ajanı 250-300 civarıydı geçen hafta.

Portekiz 268k + kafa 102k + faydalı oyunucular 70k şeklinde toplamda 440k gpye aldım ronaldoyu kardeşim şuanda kaça gidiyor bilmiyorum.. Ben 350ye bitiririm sanıyordum ama en az bu kadara halledebildim..

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukano

Güncellemeden sonra oyunun zevki kalmamis. Bildigin langirt olmus. Gecmis olsun.

Aynen öyle olmuş, zor zor diye ağlayan arkadaşlar sevinebilirler, defansı yine çözmüşler tiki takacılara gün doğdu. Neyse biz de her şeyin bir çözümü var, şikayet etmektense çözüm buluruz ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: number_7

quote:

Orijinalden alıntı: kanttt

Ne zaman aldın bilmiyorum ama sadece Portekiz ajanı 250-300 civarıydı geçen hafta.

Portekiz 268k + kafa 102k + faydalı oyunucular 70k şeklinde toplamda 440k gpye aldım ronaldoyu kardeşim şuanda kaça gidiyor bilmiyorum.. Ben 350ye bitiririm sanıyordum ama en az bu kadara halledebildim..

O kombinasyondaki diğer 4 oyuncuyu ne yaptın peki kardesim ?

• Pes18 lite indiriyorum. Sanirim pek farki yok normalinden. My clup varmis.

Tam surum pes18deki my clupimi bu lite da kullanabilir miyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • K.Mbappe

bu oyuncuyu alıyor birçok kişi .her maç ta 2-3 gol atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbuğ

güncelleme ile düzeltildi denilen şeyler dahada kötü olmuş bence.ARKADAŞLAR BANA KATILAN VE EKLEME YAPICAK VARMI.SİZDE AYNI ŞEYLERİ YAŞIYORMUSUNUZ.BENDEMİ BİR ENTERASANLIK VAR.

+tüm oyun boyunca en az 2 kere işaretciyi seçemediğimden top boşta kalıyor ve hiçbir oyuncu topa gitmiyor...

+kalecilere dokunmuşlar top yavaşça üstüne geliyor tutmuyor çelmeye çalışıyorlar.heran bir süpriz yapıp saç baş yoldurtabiliyorlar.donuyor yani sanki ne yapsam diye kararsız kalıyorlar..çok kötü..

+son defans oyuncusu hamleleri düzeltildi deniliyor ama hikaye..defans yapmak zordu şimdi çok çok daha zor oldu.çok enteresan işler oluyor.yanındaki adama pas atıyorsun rakibe veriyor pası vb birçok şeyler.

+mesela ben gs ile oynuyorum.güncellemeden önce bir ekip olarak baskı yapabiliyordum.şimdi bu baskıyı çok çok az uyguluyor.oyun tamamen bir yarıyı sana diğerini rakibe oynatıyor..sananeki bırak kim becerikliyse o oynasın..

SİZ HERALDE ONLİNE DENEYİMİNİ Z İ PAYLAŞIYOSUNUZ!

ONLİNE OLARAK DENEMEDİM. PLUS BİTTİ, OFFLİNE OLARAK GOZLEMLERİMİ SÖYLEYEYİM.

İMLEÇ SORUNU OLARAK EĞER AYNI ŞEYDEN BAHSEDİYORSAK SORUN KALMAMIŞ GİBİ. L1+ SAĞ ANALOG GEÇİŞLERİNİ KASTEDİYORUM.

DEFANS YAPAY ZEKA TAM İSTEDİĞİM GİBİ OLMUŞ. EFSANE MOD DADA DENEDİM. MÜDAHALELER YER TUTMA, HAMLELER GAYET İYİ OLMUŞ. BUNUN ÜZERİNE ÇALIŞTIKLARI BELLİ..

SİZİN BAHSETTİĞİNİZ ANLAMDA İMLEÇ SORUNU HALA VAR! OYUNCU BAZEN ÇOK KRİTİK BİR POZİSYONDA KİTLENİP KALIYOR!!

BÜTÜN BUNLARIN YANI SIRA UPDATE İLE BİRLİKTE ASLINDA BENİ EN ÇOK MEMNUN EDEN GELİŞME 2X OLDU. RAKİBE BASIP YA TOPU ALIYORSUNUZ YADA 2X İLE DE OLSA RAKİBİ OLDUĞU YERE YIKIP HAKEMİN İNSİYATİF İNE KALIYORSUNUZ! GERÇİ GENELLİKLE FOUL OLUYO AMA HAKEME GÖRE DEĞİŞİYOR..

BÜTÜN BU GOZLEMLERIM 10 KADAR OFFLİNE MAÇ YAPTIKTAN SONRAKİ YORUMLARIMDIR..ONLİNE DA DURUM FARKLI OLABİLİR BUNU DA BELİRTEYİM..

• Banada di maria çıktı,Bu sene iyimi kötümü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar iyi oyunlar.
    dün oyun elime ulaştı. güncelleme vs ancak bugün myclub moduna bakabildim. sağolsun oyun başlangıçta güzel öğreterek yönetti. bir kaç sorum var.

1- youtube den biraz bakındığımda herkes siyah top açıyordu. ben hiç siyah top açmadım. bi kampanyası falan mı vardı onu mu kaçırdım. siyah top nasıl açacağım.

2- gp ler oyunu oynadıkça maç yaptıkça yükselicek sanıyorum. şimdi başlangıç gp mizi biriktirmek mi mantıklı yoksa, 10.000 gp ödeyip beckham koleksiyonundan oyuncu çıkarmak mı mantıklı.

3- hiç oyuncu almayıp gp mi yükseltelim. sanırım ileride lazım olacak. + myclub parası ücretli almak dışında nasıl yükseltilecek.

4- ilk maçımı deneme olarak bilgisayara karşı yaptım. şimdi klasman bölümündeki maçları mı tamamlamalıyım.

5- oyun hızı my club modunda 0 mı duruyor. +2 ye çıkarabiliyor muyuz.

• akşam bende zor zahmet biriktirdiğim 400.000 gp ile top açtım gri sarı ne varsa verdi mbappe hariç 1 tane siyah de gea. Anlamıyorum oblak var te ter stegen var kaleciden bol yok gele gele kaleci geliyor, hayır inat ettim ronaldo için yoksa siyah topçularla oynamayı sevmiyorum. Konami verdiği gp leri fena geriye alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

selam arkadaşlar iyi oyunlar.
    dün oyun elime ulaştı. güncelleme vs ancak bugün myclub moduna bakabildim. sağolsun oyun başlangıçta güzel öğreterek yönetti. bir kaç sorum var.

1- youtube den biraz bakındığımda herkes siyah top açıyordu. ben hiç siyah top açmadım. bi kampanyası falan mı vardı onu mu kaçırdım. siyah top nasıl açacağım.

2- gp ler oyunu oynadıkça maç yaptıkça yükselicek sanıyorum. şimdi başlangıç gp mizi biriktirmek mi mantıklı yoksa, 10.000 gp ödeyip beckham koleksiyonundan oyuncu çıkarmak mı mantıklı.

3- hiç oyuncu almayıp gp mi yükseltelim. sanırım ileride lazım olacak. + myclub parası ücretli almak dışında nasıl yükseltilecek.

4- ilk maçımı deneme olarak bilgisayara karşı yaptım. şimdi klasman bölümündeki maçları mı tamamlamalıyım.

5- oyun hızı my club modunda 0 mı duruyor. +2 ye çıkarabiliyor muyuz.

1- oyunu erken alanlara toty 11inden (yılın on biri) siyah verdi o kampnaya bitti.
    2- su anki kampanyanın oranları iyi yeni basladığın için top açman kadronu güçlendiriri top aç bence
    3-gp biriktirebilirsin ama yeni basladığın için iyi kampanya varken top da aç. myclub parası için my club kayıtları kısmında görevler var onları tamamla. onlar bitince 9 gün de bir hergün oyuna girince 30+30+40 100 myclub parası biriktirmekten baska yol yok
    4-kadronu kurana kadar ve takım ruhunu 99 yapana kadar online maç yapma . sonra ilk 5 online maçını online mücadele kupasındaki her maçta 10.000 toplamda 50000gp veren turnuvayı oyna . sonra 6. maçında normal haftalık en üsteki maçı oynarsın 7. maçı %100 siyah veren online müsabaka kuopası maçında yap.
    5 - online da oyun hızı değişmez. zaten yeterince hızlı hatta gereğinden fazla hızlıydı yama sonrası bi tık yavaşlamış gibi geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: sez488

akşam bende zor zahmet biriktirdiğim 400.000 gp ile top açtım gri sarı ne varsa verdi mbappe hariç 1 tane siyah de gea. Anlamıyorum oblak var te ter stegen var kaleciden bol yok gele gele kaleci geliyor, hayır inat ettim ronaldo için yoksa siyah topçularla oynamayı sevmiyorum. Konami verdiği gp leri fena geriye alıyor.

Bene kaleci diye yanıp tutuşuyorum :) bana da defans verdi bi sürü napacaksam, marcelo, felipe luis, bonucci siyah hakkımız bitti zaten :D neyse gri candır.

• Beyler muclub Pes League oynayan var mı nedir ne değildir hafta içi öylesine 3 maç yapmıştım ödül verdi ve 1.klasmana çıkmışım yeni bir lige geçtiniz dedi burada art arda 10 maç oynayacak onların skorlarına göre degerlendireceklermis ve yüksek ödüller kazanacakmışım değişik bir şey gibime geldi...

• 
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.