Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pes 15 pes 16 da falan saçmaladılar ama 17 de biraz toparladılar 18 de ise artık eskisi gibi adam ettiler kendilerini tavsiye ederim.
  • The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    An itibariyle 780.000 gp m var bugun de 20 kasarim yarina 800.000 olur coplerle monocoya saldir bil de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bugune kadar musayedeye girmedim hic top acmak daha mantikli geliyor yani bi oyuncuya 400.000 gp vermekdense 40 top cevirirsin en kotu ihtimal cr7 olmazda neymar olur

• deathrider13 kullanıcısına yanıt
    2 tane 5* ronaldo için geriye kalan 6 oyuncu 1-2 en fazla 3 yıldızlıdır onların free kombinasyonları da vardır pesdbnetten bak
  • bozkaya86 kullanıcısına yanıt
    Merhaba birşey soracağım maç sonu gelen ajanlardan 4 yıldızlı geliyor mesela paulinho bakıyorum %100 kombinasyon da Barcelona ajaninı istiyor buda çok gp ediyor

Pesdb.net sitesinden bakıyorum hangi oyuncuya baksam klup ajanı istiyor siz nerden bakıyorsunuz

85 derece üstüne 5 yıldızlı ajanlar lazım

84 derece altındaki oyuncular 4 yıldızlı ile alınabiliyor ama buradaki sorun klup ajanı istemesi belki ben bilmiyorum

• Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

data pack yarın geliyor!

yüzü yapılan oyunculardan oluşan bir temsilci gelebilir o zaman geçen sene gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 4 Ekim 2017; 14:4:24 >
  • MERHABA ARKADASLAR ARKADASIMLA OFLİNE OYNUYORUZ. OYUNUN ACIGIMI VAR ANLAMADIM ADAM HER MACTA GELİYOR ÖN DİREĞE ORTA YAPIYOR VE GOL BELKİ 15 KERE BÖYLE GOL YEDİM GECEN SENE ORTA GOL OLAYI VARDI EVET DE BU SENE ÖN DİREĞE ORTA YAPILIP GOL OLMASI SIKICI . BUNU NASIL ÖNLEYEBİLİRM YARDIM LÜTFEN ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

Ya bu Gp işini nasıl yapıyorsunuz arkadaş 700.000 Gp biriktirdim diyen var bir karta 370.000 Gp harcadım diyen var bir ben biriktiremiyorum şunu...

Ağır işsiz onlar

• mlhdrmz M kullanıcısına yanıt
    Issizlikle ne alakasi var ben 5 de uyanib ise gidiyorum aksam 6 da evde oluyorum ama beynini kullanmayib ikide bi top acarsan alir gumusu oturursun ...

• mercansamet M kullanıcısına yanıt
    Ilk 11 ni beyaz topculardan kuruyosun yedeklerinide en yuksek puanli oyunculardan sonra bil e karsi gumus oyuncu veren musabakaya giriosun monoco cikio ilk macda orta seviye de onu yeniosun mac bittikden sonra bi ustteki musabakaya gir cik mac yabma tekrar gumus veren musabakaya gir mac yab ayni sekilde monocoyla

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Bu yıl oyuncu kontrolündeki his çok yumuşamış.Ve bu benim çok da hoşuma gitmedi. Geçen sene oyun çok sertti. Buda fazla yumuşak gibi. Tamam yine de fifa'da ki folyo kaplı, içleri boş, oyuncu hissinin balonu andırdığı oyuna göre iyi ama biraz daha sertleştirirlerse oyun tam istediğim gibi olacak.
  • Abi baydim bu menunun yavasligindan ya. Maca girecem ag ortami test ediliyor. Ya neyini test ediyorsun 1 dakika surdu be test etmen.

• Dante kullanıcısına yanıt
    Bende daha uzun sürüyo 3 dakka beklediğim oluyor sırf bu yüzden iki gündür oyunu açmıyorum

• Dante kullanıcısına yanıt
    Fifa 18 icon editon seni çağırıyor tugay :))))

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkaya86

5 yıldız ajan bana da gelmedi ama 4 yıldız baya geliyor. Doğru kombinasyonlarla istediğim oyuncuları alıyorum. 3 yıldız ajanlar da değerli benim için. Kombinasyonlar için de pesdb sitesinden yararlanıyorum.

Oyuncu alırken şimdilik tek dikkat ettiğim özelliği oyuncuların doğal formu. Doğal formu 7-8 olan oyuncuları alıyorum sürekli. Bu listeden Aduriz, Paulinho, Marcos Alonso, Dudu, Jardel, Luisao, Darmain, Andrea Almeida'yı maç sonu ve kendim aldığım ajanlarla kadroma kattım. 18 kişilik kadroyu kurarken oyuncuların o haftaki maç formuna ve doğal formuna bakıyorum. İlk 11i oluştururken oyuncuların genel derecesinden ziyade form durumlarını dikkate alıyorum. Aduriz'in genel derecesi 77 mesela, 86 lık D.Costa'yı kesiyor.

Takım gücünü 1900ün bir tık altında tutuyorum ki 4 yıldız kadrolarla karşılaşmak istemiyorum. Bazıları nasıl olduysa uzay takımı kurmuş, yenmek zor oluyor. Dün maç yaptım, takım gücü 1896ydı, maçtan sonra iki oyuncumun seviyesi artmış, hiç fark etmedim, takım gücüm 1901 olmuş. Rakip ararken takımın 4 yıldız olduğunu gördüm ama rakip bulunduğu için maçı oynamak zorunda kaldım. Yunan bir rakip geldi. Adamın kadroda messi, ronaldo, suarez, ramos, marcelo var. Maça başlamadan maçı kaybettiğimi düşünüyordum ama rakibin yedekleri beyazdı. Sahadaki oyuncularının alternatifi yok. Bu biraz moral oldu derken maçı çok rahat şekilde 2-0 kazandım.

Oyuncularımın çoğu gri ve şuan ilk 1500e girdim sanırım. Myclubı iki senedir oynuyorum. Oyun modunun mantığını çözdüm gibi. Yardımcı olabileceğim konu varsa seve seve yardımcı olurum :)

Burada biri önermişti. Stoper Rodrigo Caio. Onu aldım, gayet memnunum.

Dos+kafa+brezilya ligi ne melo yu aldım formu da 7 galiba , bile karşı denedim baya etkili ön liberoda

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhdrmz

quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

Ya bu Gp işini nasıl yapıyorsunuz arkadaş 700.000 Gp biriktirdim diyen var bir karta 370.000 Gp harcadım diyen var bir ben biriktiremiyorum şunu...

Ağır işsiz onlar

çok boş konuşmuşsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Abi baydim bu menunun yavasligindan ya. Maca girecem ag ortami test ediliyor. Ya neyini test ediyorsun 1 dakika surdu be test etmen.

Ağı test edmiyo dostum aslında seni dürttürcek rakibi arıyor. Bu myclub yeni başlayan olabilir sürekli mağlubiyet serisinde olupta artık kazanması gereken olabilir. 85 takım ruhlu dandik bir takım bile olabilir. Onu arıyor sistem. Bence dikkat et her an sistem tarafından hayırdır hemşerim nereye gidiyorsun diyebilirler sana :)

Bu oyun bu sene şerefsizlikde nirvanaya ulaştı arkadaş. Tamamen kurmacaya döndü mevzu. Sanırım bu yıl online futbol oyunlarının benim için sonu geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

quote:

Orijinalden alıntı: erdinc154

Buffon lvl 1 de geldi tahminimce yasli oldugu icin cok yavas ilerliyor lvl i buffon da israr edmek yerine navas imi kullansam

ben de buffon var. oyunu eliyle başlatırken bir kere benim adama attığını görmedim hep rakibe atıyor. ben pek beğenmedim.

Hocam aynı sıkıntıyı yazmıştım , adam maç kurtarıyor resmen ama kontra sevdiğimden buffon kanser ediyor adamı , bende topu ayağına indirip öyle başlatıyorum oyunu başlarda çok beleş gol yedim sayesinde ilk günden beri oynuyorum 86 level oldu anca birde o sıkıntı var tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeet Kune Do

Fifa 18 icon editon seni çağırıyor tugay :))))

Yoook bir halt gelistirmeyen oyuna parami vermem Gelistirsinler oyle gelsinler.

• mustafa323 kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar katılıyorum aynen anlattigin gibi

• 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.