Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Paulinho iki tane var. İkisinin de tüm özellikleri aynı. Bana sıçrama ve asya ligi ajanları bedava geldi. Kendim mücadele ruhu 4 yıldız ajan aldım 32k ya, Paulinho geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkaya86

Merhaba. Paulinho iki tane var. İkisinin de tüm özellikleri aynı. Bana sıçrama ve asya ligi ajanları bedava geldi. Kendim mücadele ruhu 4 yıldız ajan aldım 32k ya, Paulinho geldi.

Yani müzayede girmeden maç sonu gelen ajanlardan oyuncu almayı istiyorum

• araplardan ve bizi sürekli araplarla eşleştiren konami sistemlerinden nefret ediyorum!!!!!!!!!!
  • Ben muzayedeyi hic sevmedim ilgilenmedim de ama bi baktim 4* ajanlardan top kazanma,italya ligi,bolge afrika birleştirince 3 oyuncu cikiyor. 2 sari bir gri. N'klou, koulibaly ve biri daha vardi gri. Denesem mi sansimi yoksa gri mi gelir yuzde 87 sans.... ugrasarak dger yetenek avcılarını almak istemiyorum bulmasi bile sknti listede

• quote:

Orijinalden alıntı: mevdut

evet oyunu yeni deneme fırsatım oldu . 17 ye alıstıgım ıcınmı bilmiyorum 17 den daha kotu geldi oyun. oyuncular topu bırakıyo oteki adam kosmaya calısıyo uzaktan. bosta kalan top oluyo cok fazla kimse sahiplenmiyo sanki banane dewr gibiler. cok direk ten top donuyor gol atamıyorum kesin attım dedigim sutlar direkten donuyo. normal klasmandaki takımlarla oynuyorum bide. myclubde gumus toplarla nasıl gol atılacak dusunemiyorum bile. bide bende şimdi pes 18 nsec hesap var bunda yeni kullanıcı acabiliyomuyuz sadece pes 18 icin bilen varsa yardımcı olabilirmi

pes oyunlarinda ds4 calismaz hocam...sec. hesap oldugundan baska hesapta oynayamazsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bekle 3 yıldız olan ajanlarda gelir aynılarının gümüş olanı çıkartır açarsın yüzde yüz sarı olur kolibali gelme ihtimali yüzde 50 olur diğer oyuncu nklou bana ilk toplardan çıkmıştı maç sonu ajanları bekliyom bende tabi yarınki data pack ile kombinasyonda ihtimalde değişiklik olmazsa yeni oyuncular falan eklemezler insaallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 4 Ekim 2017; 22:18:40 >
  • Arkadaslar gecen gene sormusdum cevap gelmedi hic bu antrenor olarak o 15 kisilik listeye gonderdimiz oyuncularin top cevirmede tekrar gelme sansi varmi antrenor olarak kullandigimiz degilde sadece listeye ekledimiz

• erdinc154 E kullanıcısına yanıt
    Gelir antrenör yapman işe yaramaz

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Antrenor listesi ne atsak kullanmasak gelmemesi lazim aslinda

• quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

patch birçok şeyi kapsayacakmış. umarım öyle olur.

Önce manuel şut ayarında oynarken hücumda kafaya zıplamama hatasını düzeltsinler. Defansta her türlü zıplıyorlar.

Ve de ileri ayardaki ara paslardaki güç dengesizliğini.

• Merhabalar bir konuda yardımcı olursanız sevinirim,

Ben 2 ayrı ps4 te 2vs2 oynamak istiyorum, daha açıklayıcı olmak gerekirse 2 ayrı yerde, ben kardeşimle aynı takımda diğer ps4 te arkadaşım kardeşi ile bize rakip olarak oynayacak, online Co op ta clan maçta ya da sıradan maç bu dediğimi yapamadım, rakibi otomatik buluyor kendim seçemiyorum. Var mı çözümü

Oyuncu sende varsa gelmez antrenör yapınca oyuncu olmaktan çıkıyor deneyebilirsin antrönör yap sonra temsilcide hedefler listesine bak sende olan oyuncularda işaret çıkarken antrenör yaptığında çıkmaz

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Tm cok sagol yardimin icin

• 86 topcu acicam yarin bakalim degecekmi ugrasdigimiza

• şu draft modu online oynayamıyomuyuz bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdinc154

86 topcu acicam yarin bakalim degecekmi ugrasdigimiza

Gönder o gpleri bana gönder gelsin dostum

• Siyah top olarak sadece iniestayi istemiyordum. Oda çıktı insanın istemediği ot burnunda bitermiş

Yine silver kadroyla mukemmel kadrolara kafa tutmaya devam.

200 uzeri temsilci gelirse 4 tane anca gelir tahminimce. arka arkaya acma online mac atip birkac tane ac surekli

• mlhdrmz M kullanıcısına yanıt
    Hocam benim internet sadece gece 2den sonra düzeliyor bu dediklerimi o zaman yapmak çok daha kolay oluyor tabii. Lag varsa ezbere oynamak zorunda kalıyoruz maalesef

• 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.