Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gp kasmak için birebir. kaçırmamak lazım. sağol dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

bir de myclup üzerinden pes lig yaptığımız zaman mağlubiyet halinde puan kaybı oluyor mu?

sözleşme kondüsyon ve puan etkilemez sadece puan alıyosun . pes lig sıralamasına giriyosun
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    Yıllardır bu oyunu Fifadan tamamen farklı olduğu için alıp oynadık.Bu garip oynanışı istesek her yıl Fifa alırdık zaten.Tactical defansla ,momentiumla kendi oyuncularıyla alay eden ,onların bilek ve yeteneklerini görmezden gelen Fifanın hali ortada.Yıllardır bu oynanış Fifaya yakışmıyor ,Fifanın 2010 ve 2011 versiyonlarında tactical defans vs yoktu ,Fifa ,bu kaliteli olduğu döneme geri dönmeli dedik.Taktikal defanstan nemalanan,abuk sabuk golleri atan oyuncular,her şey harika ,dediler. Alın size taktikal defanslı ,momentiumlu Fifa!!!!Hadi,buyurun oynayın!!!Ha,pardon taktikal defans ,zeka ,yetenek gerektiriyordu değil mi??Kare x kullanan Pesciler,atari oyunu oynasındı değil mi!!Hadi oynayın oyununuzu!!Pes,umuyorum ki güncellemeyle kendi özüne dönecek ve her yıl daha da kötü bir hale gelen Fifaya benzeme çabasından kurtulacak.Aslında oyunda hala ,olumlu bir potansiyel var.Güncellemeyle Pes 15 e benzetilse,defans ve orta saha oyuncuları ,oyuna ağırlığını koysa yeterli olur.Son olarak Pes yapımcıları,kendlerine ille de bir örnek arıyorlarsa Pesin efsane olduğu playstation2 dönemindeki oyunları baştan aşağı incelesinler ve onları örnek alsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 4 Ekim 2017; 14:35:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kacanga kullanıcısına yanıt
    puan etkilemez puan alıyorsun derken??? tecrübe puanını etkiliyo mu önemli olan bu. bi de gp dönüşü nasıldır?
  • atik8214 A kullanıcısına yanıt
    Bu sorun malesef farklı şekillerde her gün karşımıza çıkıyor, toplum olarak tavır almaktan uzağız plus üyeliği sadece küçük bir örnek şöyle düşünsenize bir tavır koyduk ve sistemdeki hiç bir kullanıcı 2 ay plus üyeliğini yenilemedi devamında online oynamadı ve oyun satıcısı coins satıcak müşterisini kaybetti daha ötesi ofline oynamayı sevmediği için online oynayan kullanıcısını kaybetti bu tavır sonunda emin olun ne plus kalır ne de üyeliği ama bunu yapmak çok mu zor derseniz galiba çok zor.
  • 5 yıldız ajan bana da gelmedi ama 4 yıldız baya geliyor. Doğru kombinasyonlarla istediğim oyuncuları alıyorum. 3 yıldız ajanlar da değerli benim için. Kombinasyonlar için de pesdb sitesinden yararlanıyorum.

Oyuncu alırken şimdilik tek dikkat ettiğim özelliği oyuncuların doğal formu. Doğal formu 7-8 olan oyuncuları alıyorum sürekli. Bu listeden Aduriz, Paulinho, Marcos Alonso, Dudu, Jardel, Luisao, Darmain, Andrea Almeida'yı maç sonu ve kendim aldığım ajanlarla kadroma kattım. 18 kişilik kadroyu kurarken oyuncuların o haftaki maç formuna ve doğal formuna bakıyorum. İlk 11i oluştururken oyuncuların genel derecesinden ziyade form durumlarını dikkate alıyorum. Aduriz'in genel derecesi 77 mesela, 86 lık D.Costa'yı kesiyor.

Takım gücünü 1900ün bir tık altında tutuyorum ki 4 yıldız kadrolarla karşılaşmak istemiyorum. Bazıları nasıl olduysa uzay takımı kurmuş, yenmek zor oluyor. Dün maç yaptım, takım gücü 1896ydı, maçtan sonra iki oyuncumun seviyesi artmış, hiç fark etmedim, takım gücüm 1901 olmuş. Rakip ararken takımın 4 yıldız olduğunu gördüm ama rakip bulunduğu için maçı oynamak zorunda kaldım. Yunan bir rakip geldi. Adamın kadroda messi, ronaldo, suarez, ramos, marcelo var. Maça başlamadan maçı kaybettiğimi düşünüyordum ama rakibin yedekleri beyazdı. Sahadaki oyuncularının alternatifi yok. Bu biraz moral oldu derken maçı çok rahat şekilde 2-0 kazandım.

Oyuncularımın çoğu gri ve şuan ilk 1500e girdim sanırım. Myclubı iki senedir oynuyorum. Oyun modunun mantığını çözdüm gibi. Yardımcı olabileceğim konu varsa seve seve yardımcı olurum :)

Burada biri önermişti. Stoper Rodrigo Caio. Onu aldım, gayet memnunum.

• quote:

puan etkilemez puan alıyorsun derken??? tecrübe puanını etkiliyo mu önemli olan bu. bi de gp dönüşü nasıldır?

tam ifade edemedim. myclubdaki sıralamanı belirleyen 400den baslayan puanını etkilemiyor maç kazanınca üç puan alıyon. pesligde sıralamaya giriyon deatyı orda yazıyor . maçlardan gp alamaıyosunda haftalık bir ödül veriyorgaliba daha almadım.
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    anladım dostum çok teşekkür ettim. ben henüz online klasmanlara giriş yapmadım da. tecrübe puanım. 400 takımım eksiksiz hale gelince ilk 10 maçtaki katlayan puanları alma hedefindeyim. iyi bir kampanya bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarfeys -- 4 Ekim 2017; 11:50:9 >
  • bozkaya86 kullanıcısına yanıt
    mina var dostum. palmerias'ta çok hızlı geliişiyor. caio'dan daha fizikli hızlı.
  • quote:

anladım dostum çok teşekkür ettim. ben henüz online klasmanlara giriş yapmadım da. tecrübe puanım. 400 takımım eksiksiz hale gelince ilk 10 maçtaki katlayan puanları alma hedefindeyim. iyi bir kampanya bekliyorum.

Rica ederim öyle yapmak mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Orijinalden alıntı: deathrider13

quote:

Orijinalden alıntı: essiz88

mac sonu ajanlarından 5 yıldızlı ajan çıkmıyor galiba bu sene. bana hiç gelmedi 5 yıldızlı yada.verimli kanat ve sıçrama ajanı aldım 5 yıldızlı.verimli kanat 97bin sıçrama 257 bine maloldu.ronaldoyu çikartmak için 6-7 tane çöp futbolcuyu da 2-3 yıldızlı aynı ajanlarla çıkattım.sla real madrid portekiz ajanları cok yüksek bedelle gidiyor bu tarz bir yol buldum bende kendimce.370 e falan mal oldu hepsi bana.

usta nası yaptın b işi bi tam olarak açıklasan??

açıkça yazmış zaten :)

5*Verimli kanat + 5*Sıcrama kombinasyonuyla ronaldo dışında 6 oyuncu çıkıyor onları almış ilk önce sonra ronaldoyu almış. 370k vermiş bi de 6 oyuncu için uğraşmış helal olsun ben hiç uğraşamam valla

bu ajanların hespi 5 yıldızlı mı olacak usta?

Buna gp dayanmazki?? 370 e alınıyorsa 10 gün kasarım ronaldo için

• Son iki maçtır iyi gidiyoruz bakalım ne kadar devam eder bu iş.

• Pesbu sene geçmiş biri olarak mac esnasinda takimi defans cekme atak kaldirma hızlı taktik ayarini bulamadim yan tuslara basiyorum bazen cizgi srklinde radarfa görünüyor bazende hic tepki yok alt ust oklara basiyorum ba en ofandif 4-3-3 fiyor buda her zaman olmuyor.

Fifafa bu cok basitti yan tuslarla basitce defansa ofansa cekiliyordu pesde bunu çözemedim.

Bunu anlatacak arkadaslara şimdiden tşk

• data pack yarın geliyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren377 -- 4 Ekim 2017; 12:39:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

data pack yarın geliyor!

Bu pakette oynanışa dair iyileştirme var mı yoksa sadece yüz vs gibi imaj paketi mi ?

• The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    öğrenmeye çalışıyoruz bakalım...

• Yukari yon tusu 1kere basinca 1.2.3 taktige gecer

2 kere hizli ust yone basinca 1 tik ataga alir.ayni sekilde asagi yon tusu 2 kez hizli basinca def alir.

L2 + yon tuslari ise gelismus taktikleri acip kapatir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa323 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, foruma çok giremiyorum bu ara yeni gördüm kusura bakma

• quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

öğrenmeye çalışıyoruz bakalım...

İmleç hatası düzelse bari çok bir beklentim de yok açıkçası...

• Ya bu Gp işini nasıl yapıyorsunuz arkadaş 700.000 Gp biriktirdim diyen var bir karta 370.000 Gp harcadım diyen var bir ben biriktiremiyorum şunu...

• 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.