Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
38.341
Cevap
85
Favori
998.232
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*
Giriş
    62 Mesaj
    mac sonu ajanlarından 5 yıldızlı ajan çıkmıyor galiba bu sene. bana hiç gelmedi 5 yıldızlı yada.verimli kanat ve sıçrama ajanı aldım 5 yıldızlı.verimli kanat 97bin sıçrama 257 bine maloldu.ronaldoyu çikartmak için 6-7 tane çöp futbolcuyu da 2-3 yıldızlı aynı ajanlarla çıkattım.sla real madrid portekiz ajanları cok yüksek bedelle gidiyor bu tarz bir yol buldum bende kendimce.370 e falan mal oldu hepsi bana.

Üstad ellerine sağlık mükemmel olmuş. Senin yamanın üzerine şunları ekledim. Stad İsimleri, Oyun planı, kadroların tamamı 25 kişi oldu,oyuncu ratinglerini fifa 18 den alıp bazı takımlarda +1 +2 güncelledim. ligdeki takımlar (2,5-3-3,5 ve 4 yıldız)
    Ayrıca PTT 1.Ligi İtalya Seri B'nin üzerine kurdum. Şu an 5 takım hariç ptt 1.lig de tamam. O takımları da Cuma gününe kadar tamamlayıp linki paylaşacağım. Ptt 1.lig de tüm takımlar 2,5 yıldız güçleri de birbirine çok yakın. Malum genelde her maç final havasında ve yakın skorlar ile geçmekte. Ümraniye ve gaziantep i yapmayacağım. onların yerine altay,buca,miy,sinop,zonguldak takımlarını yaptım. kadrolar 25 kişi, stad isimleri, oyun planı, formalar, teknik direktör isimleri mevcut,
    |
    |
    Helal82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Üstad valla ne güzel anlatmışsın yağ gibi akıyorsunuz demek hayalimdeki şeyleri yazmışsın. Konami'nin gazabına hiç mi uğramıyorsunuz valla ev yakınsa gel bi misafirim ol Avcılar 'dayım bendeki makina da bi oynayalım sorun bizde mi, internet demi yoksa oyunda mı anlamak isterim. Bu oyun oynanmıyor lag dan, ağırlıktan, momentum dan, saçma salak defans sisteminden, imleç sıkıntısından, kalecilerin panterliğinden, direkten dönmelerden vs. saymakla bitmez. Bu oyun gerçek Pes oyuncularına ters. Fifacılar ise oyunu beğeniyor işte sorun burada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    c0rnstar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kurduğun cümleyi 3 kez okudum ama tam olarak ne demek istediğini anlamadım ama ben kendimi sana şöyle ifade edeyim,online oynamak için plus üyeliğine para vermek çok saçma bir durum kaldıki cihaza belli bir ücret ödemişsin devamında oyuna belli bir ücret ödemişsin kullandığın internetin ücretini ödüyorsun bunlar yetmiyormuş gibi birde plus için ödeme yapmanı istiyorlar,sen de takıldığım durum bu ödemeyi yapmamak için yeni hesap açan insanlara direk onlar fakir dir diye kurduğun cümle,bu çirkin bir cümle şahsım adına söyleyim 1 yıl içerisinde 5 ya da 6 kez yeni hesap açarak plus üyeliğimi devam ettiririm ama genelde öderiz mecburen uğraşmamak için ama ben senin gibi bu tarzda yapan insanlara fakir kelimesi kullanmam ve bu zihniyet diye bahsetmem,ben sadece burasına takıldım,ayrıca brocan falan nedir allahını seversen.
    |
    |
    Pabloescobar_ank kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sonuna kadar haklısın kardeş. Sorun burada ücret ödemekten ziyade hep emperyalist güçlerin zenginleşmesi ve bizim de gözü kapalı olarak buna kayıtsız kalmamız aslında. ayrıca fakirlik espri yapılacak bir kategori değildir.
    |
    |
    denizkoray2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güzel bilgiler bunlar teşekkürler.Bilenlerden böyle bilgiler bekliyoruz.Sokratis için 2 agentim vardı zaten keşke dün okusaydım kiralık olan kaçmaz İnşaalah.Bu sene ilk kez müzadeyelerden oyuncumu aldım.Presic ilk sarı SLA oldu.40-50 bin arası gp harcadım.5 top parasına level 1 sarı istediğim oyuncu.Müzayedelerde final turunun hemen olması çok iyi olmuş.
    |
    |
    srcn1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: essiz88

mac sonu ajanlarından 5 yıldızlı ajan çıkmıyor galiba bu sene. bana hiç gelmedi 5 yıldızlı yada.verimli kanat ve sıçrama ajanı aldım 5 yıldızlı.verimli kanat 97bin sıçrama 257 bine maloldu.ronaldoyu çikartmak için 6-7 tane çöp futbolcuyu da 2-3 yıldızlı aynı ajanlarla çıkattım.sla real madrid portekiz ajanları cok yüksek bedelle gidiyor bu tarz bir yol buldum bende kendimce.370 e falan mal oldu hepsi bana.

usta nası yaptın b işi bi tam olarak açıklasan??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: deathrider13

quote:

Orijinalden alıntı: essiz88

usta nası yaptın b işi bi tam olarak açıklasan??

açıkça yazmış zaten :)

5*Verimli kanat + 5*Sıcrama kombinasyonuyla ronaldo dışında 6 oyuncu çıkıyor onları almış ilk önce sonra ronaldoyu almış. 370k vermiş bi de 6 oyuncu için uğraşmış helal olsun ben hiç uğraşamam valla

• Binbaşı
    1109 Mesaj
    my club klasman maçları ne zaman açılıyo bilgisi olan var mı arkadaşlar.
    quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

my club klasman maçları ne zaman açılıyo bilgisi olan var mı arkadaşlar.

"klasman" derken klasman her zaman açık zten başka bişey mi demek istedin ?

ya hani var ya dostum. tekil saatlerin 35. dakikalarında başlayıp 5 dakika süren turnuvaları diyorum.
    |
    |
    kacanga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bir de myclup üzerinden pes lig yaptığımız zaman mağlubiyet halinde puan kaybı oluyor mu?
    quote:

ya hani var ya dostum. tekil saatlerin 35. dakikalarında başlayıp 5 dakika süren turnuvaları diyorum.

myclub müsabakaları diye geçiyo herhalde onu diyosun. turnuva olan sim ve normal olan . bu sene sadece cumartesi açıyolar onda da sayısı az 3-5-11-01 de sim de bu saatleri 35 geçe (yanlış hatırlamıyorsam)

gp kasmak için birebir. kaçırmamak lazım. sağol dostum.
    |
    |
    quote:

bir de myclup üzerinden pes lig yaptığımız zaman mağlubiyet halinde puan kaybı oluyor mu?

sözleşme kondüsyon ve puan etkilemez sadece puan alıyosun . pes lig sıralamasına giriyosun

Yıllardır bu oyunu Fifadan tamamen farklı olduğu için alıp oynadık.Bu garip oynanışı istesek her yıl Fifa alırdık zaten.Tactical defansla ,momentiumla kendi oyuncularıyla alay eden ,onların bilek ve yeteneklerini görmezden gelen Fifanın hali ortada.Yıllardır bu oynanış Fifaya yakışmıyor ,Fifanın 2010 ve 2011 versiyonlarında tactical defans vs yoktu ,Fifa ,bu kaliteli olduğu döneme geri dönmeli dedik.Taktikal defanstan nemalanan,abuk sabuk golleri atan oyuncular,her şey harika ,dediler. Alın size taktikal defanslı ,momentiumlu Fifa!!!!Hadi,buyurun oynayın!!!Ha,pardon taktikal defans ,zeka ,yetenek gerektiriyordu değil mi??Kare x kullanan Pesciler,atari oyunu oynasındı değil mi!!Hadi oynayın oyununuzu!!Pes,umuyorum ki güncellemeyle kendi özüne dönecek ve her yıl daha da kötü bir hale gelen Fifaya benzeme çabasından kurtulacak.Aslında oyunda hala ,olumlu bir potansiyel var.Güncellemeyle Pes 15 e benzetilse,defans ve orta saha oyuncuları ,oyuna ağırlığını koysa yeterli olur.Son olarak Pes yapımcıları,kendlerine ille de bir örnek arıyorlarsa Pesin efsane olduğu playstation2 dönemindeki oyunları baştan aşağı incelesinler ve onları örnek alsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 4 Ekim 2017; 14:35:20 >
    |
    |
    ExTx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1109 Mesaj

puan etkilemez puan alıyorsun derken??? tecrübe puanını etkiliyo mu önemli olan bu. bi de gp dönüşü nasıldır?
    |
    |

Bu sorun malesef farklı şekillerde her gün karşımıza çıkıyor, toplum olarak tavır almaktan uzağız plus üyeliği sadece küçük bir örnek şöyle düşünsenize bir tavır koyduk ve sistemdeki hiç bir kullanıcı 2 ay plus üyeliğini yenilemedi devamında online oynamadı ve oyun satıcısı coins satıcak müşterisini kaybetti daha ötesi ofline oynamayı sevmediği için online oynayan kullanıcısını kaybetti bu tavır sonunda emin olun ne plus kalır ne de üyeliği ama bunu yapmak çok mu zor derseniz galiba çok zor.
    |
    |
    atik8214 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    5 yıldız ajan bana da gelmedi ama 4 yıldız baya geliyor. Doğru kombinasyonlarla istediğim oyuncuları alıyorum. 3 yıldız ajanlar da değerli benim için. Kombinasyonlar için de pesdb sitesinden yararlanıyorum.

Oyuncu alırken şimdilik tek dikkat ettiğim özelliği oyuncuların doğal formu. Doğal formu 7-8 olan oyuncuları alıyorum sürekli. Bu listeden Aduriz, Paulinho, Marcos Alonso, Dudu, Jardel, Luisao, Darmain, Andrea Almeida'yı maç sonu ve kendim aldığım ajanlarla kadroma kattım. 18 kişilik kadroyu kurarken oyuncuların o haftaki maç formuna ve doğal formuna bakıyorum. İlk 11i oluştururken oyuncuların genel derecesinden ziyade form durumlarını dikkate alıyorum. Aduriz'in genel derecesi 77 mesela, 86 lık D.Costa'yı kesiyor.

Takım gücünü 1900ün bir tık altında tutuyorum ki 4 yıldız kadrolarla karşılaşmak istemiyorum. Bazıları nasıl olduysa uzay takımı kurmuş, yenmek zor oluyor. Dün maç yaptım, takım gücü 1896ydı, maçtan sonra iki oyuncumun seviyesi artmış, hiç fark etmedim, takım gücüm 1901 olmuş. Rakip ararken takımın 4 yıldız olduğunu gördüm ama rakip bulunduğu için maçı oynamak zorunda kaldım. Yunan bir rakip geldi. Adamın kadroda messi, ronaldo, suarez, ramos, marcelo var. Maça başlamadan maçı kaybettiğimi düşünüyordum ama rakibin yedekleri beyazdı. Sahadaki oyuncularının alternatifi yok. Bu biraz moral oldu derken maçı çok rahat şekilde 2-0 kazandım.

Oyuncularımın çoğu gri ve şuan ilk 1500e girdim sanırım. Myclubı iki senedir oynuyorum. Oyun modunun mantığını çözdüm gibi. Yardımcı olabileceğim konu varsa seve seve yardımcı olurum :)

Burada biri önermişti. Stoper Rodrigo Caio. Onu aldım, gayet memnunum.

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,711
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.