Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cagcag06

quote:

Orijinalden alıntı: erdinc154

Buffon lvl 1 de geldi tahminimce yasli oldugu icin cok yavas ilerliyor lvl i buffon da israr edmek yerine navas imi kullansam

ben de buffon var. oyunu eliyle başlatırken bir kere benim adama attığını görmedim hep rakibe atıyor. ben pek beğenmedim.

Hayirli evlat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Oyunu sildim ve satışa koydum hemen
    Benden bu kadar!yarın sabah ilk işim ps4 de satışa çıkartıp,tamamen bu sektörden uzaklaşmak.zaten parayada ihtiyaçım vardı,iyi bahane oldu :))

Son olarak bilerek yada bilmeyerek kırdığım kişilerden özür dilerim.Pes konusu benim için tamamen kapanmıştır.iyi geceler herkese.

Hocam hayirlisi olsun keske biraz offline takilsaydin onlar da cok eglenceli. Ama zevkler tartisilmaZ baska sorunlar varsa bisey diyemem ps4u satmakta acele etme. Begenir misin bilmem ama rdr2 icin bile elimde tutarim bu cihazı..

• Oyunda antrenör ve takım kimyası önemli

Kendi oyun tarzınıza ters antrenör ile oynuyorsanız değiştirin

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Oyunu sildim ve satışa koydum hemen
    Benden bu kadar!yarın sabah ilk işim ps4 de satışa çıkartıp,tamamen bu sektörden uzaklaşmak.zaten parayada ihtiyaçım vardı,iyi bahane oldu :))

Son olarak bilerek yada bilmeyerek kırdığım kişilerden özür dilerim.Pes konusu benim için tamamen kapanmıştır.iyi geceler herkese.

Satmadan, bir de güncellemeyi bekle derim 🤔 silmek önemli değil, geri yüklersin ztn...

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Ertan hocam senle iyi gidiyordu bu konu biraz daha ugraşsaydik bende cok sıkıldım myclub bıraktım az ara verdim offline oynuyom sizde bir deneyin belki vazgecersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: nıghtmares

Ertan hocam senle iyi gidiyordu bu konu biraz daha ugraşsaydik bende cok sıkıldım myclub bıraktım az ara verdim offline oynuyom sizde bir deneyin belki vazgecersiniz

Hak vermiyor da değilim Ertan’a. Ancak dediğim gibi, henüz erken.

Bu oyunda, pes in en büyük özelliği olan oynanabilirlik yok. Fifa istesek Fifa alırdık.

• mac sonu ajanlarından 5 yıldızlı ajan çıkmıyor galiba bu sene. bana hiç gelmedi 5 yıldızlı yada.verimli kanat ve sıçrama ajanı aldım 5 yıldızlı.verimli kanat 97bin sıçrama 257 bine maloldu.ronaldoyu çikartmak için 6-7 tane çöp futbolcuyu da 2-3 yıldızlı aynı ajanlarla çıkattım.sla real madrid portekiz ajanları cok yüksek bedelle gidiyor bu tarz bir yol buldum bende kendimce.370 e falan mal oldu hepsi bana.
  • Helal82 H kullanıcısına yanıt
    Üstad ellerine sağlık mükemmel olmuş. Senin yamanın üzerine şunları ekledim. Stad İsimleri, Oyun planı, kadroların tamamı 25 kişi oldu,oyuncu ratinglerini fifa 18 den alıp bazı takımlarda +1 +2 güncelledim. ligdeki takımlar (2,5-3-3,5 ve 4 yıldız)
    Ayrıca PTT 1.Ligi İtalya Seri B'nin üzerine kurdum. Şu an 5 takım hariç ptt 1.lig de tamam. O takımları da Cuma gününe kadar tamamlayıp linki paylaşacağım. Ptt 1.lig de tüm takımlar 2,5 yıldız güçleri de birbirine çok yakın. Malum genelde her maç final havasında ve yakın skorlar ile geçmekte. Ümraniye ve gaziantep i yapmayacağım. onların yerine altay,buca,miy,sinop,zonguldak takımlarını yaptım. kadrolar 25 kişi, stad isimleri, oyun planı, formalar, teknik direktör isimleri mevcut,
  • c0rnstar C kullanıcısına yanıt
    Üstad valla ne güzel anlatmışsın yağ gibi akıyorsunuz demek hayalimdeki şeyleri yazmışsın. Konami'nin gazabına hiç mi uğramıyorsunuz valla ev yakınsa gel bi misafirim ol Avcılar 'dayım bendeki makina da bi oynayalım sorun bizde mi, internet demi yoksa oyunda mı anlamak isterim. Bu oyun oynanmıyor lag dan, ağırlıktan, momentum dan, saçma salak defans sisteminden, imleç sıkıntısından, kalecilerin panterliğinden, direkten dönmelerden vs. saymakla bitmez. Bu oyun gerçek Pes oyuncularına ters. Fifacılar ise oyunu beğeniyor işte sorun burada

• Pabloescobar_ank P kullanıcısına yanıt
    Kurduğun cümleyi 3 kez okudum ama tam olarak ne demek istediğini anlamadım ama ben kendimi sana şöyle ifade edeyim,online oynamak için plus üyeliğine para vermek çok saçma bir durum kaldıki cihaza belli bir ücret ödemişsin devamında oyuna belli bir ücret ödemişsin kullandığın internetin ücretini ödüyorsun bunlar yetmiyormuş gibi birde plus için ödeme yapmanı istiyorlar,sen de takıldığım durum bu ödemeyi yapmamak için yeni hesap açan insanlara direk onlar fakir dir diye kurduğun cümle,bu çirkin bir cümle şahsım adına söyleyim 1 yıl içerisinde 5 ya da 6 kez yeni hesap açarak plus üyeliğimi devam ettiririm ama genelde öderiz mecburen uğraşmamak için ama ben senin gibi bu tarzda yapan insanlara fakir kelimesi kullanmam ve bu zihniyet diye bahsetmem,ben sadece burasına takıldım,ayrıca brocan falan nedir allahını seversen.
  • denizkoray2006 D kullanıcısına yanıt
    sonuna kadar haklısın kardeş. Sorun burada ücret ödemekten ziyade hep emperyalist güçlerin zenginleşmesi ve bizim de gözü kapalı olarak buna kayıtsız kalmamız aslında. ayrıca fakirlik espri yapılacak bir kategori değildir.
  • srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    Güzel bilgiler bunlar teşekkürler.Bilenlerden böyle bilgiler bekliyoruz.Sokratis için 2 agentim vardı zaten keşke dün okusaydım kiralık olan kaçmaz İnşaalah.Bu sene ilk kez müzadeyelerden oyuncumu aldım.Presic ilk sarı SLA oldu.40-50 bin arası gp harcadım.5 top parasına level 1 sarı istediğim oyuncu.Müzayedelerde final turunun hemen olması çok iyi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: essiz88

mac sonu ajanlarından 5 yıldızlı ajan çıkmıyor galiba bu sene. bana hiç gelmedi 5 yıldızlı yada.verimli kanat ve sıçrama ajanı aldım 5 yıldızlı.verimli kanat 97bin sıçrama 257 bine maloldu.ronaldoyu çikartmak için 6-7 tane çöp futbolcuyu da 2-3 yıldızlı aynı ajanlarla çıkattım.sla real madrid portekiz ajanları cok yüksek bedelle gidiyor bu tarz bir yol buldum bende kendimce.370 e falan mal oldu hepsi bana.

usta nası yaptın b işi bi tam olarak açıklasan??
  • arkadaslar onlinenmac ve sim maclarina gumus top onerisi yapabilirmisiniz iyi bir takin kurmak icin

• quote:

Orijinalden alıntı: deathrider13

quote:

Orijinalden alıntı: essiz88

mac sonu ajanlarından 5 yıldızlı ajan çıkmıyor galiba bu sene. bana hiç gelmedi 5 yıldızlı yada.verimli kanat ve sıçrama ajanı aldım 5 yıldızlı.verimli kanat 97bin sıçrama 257 bine maloldu.ronaldoyu çikartmak için 6-7 tane çöp futbolcuyu da 2-3 yıldızlı aynı ajanlarla çıkattım.sla real madrid portekiz ajanları cok yüksek bedelle gidiyor bu tarz bir yol buldum bende kendimce.370 e falan mal oldu hepsi bana.

usta nası yaptın b işi bi tam olarak açıklasan??

açıkça yazmış zaten :)

5*Verimli kanat + 5*Sıcrama kombinasyonuyla ronaldo dışında 6 oyuncu çıkıyor onları almış ilk önce sonra ronaldoyu almış. 370k vermiş bi de 6 oyuncu için uğraşmış helal olsun ben hiç uğraşamam valla

• my club klasman maçları ne zaman açılıyo bilgisi olan var mı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

my club klasman maçları ne zaman açılıyo bilgisi olan var mı arkadaşlar.

"klasman" derken klasman her zaman açık zten başka bişey mi demek istedin ?
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    ya hani var ya dostum. tekil saatlerin 35. dakikalarında başlayıp 5 dakika süren turnuvaları diyorum.
  • bir de myclup üzerinden pes lig yaptığımız zaman mağlubiyet halinde puan kaybı oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

ya hani var ya dostum. tekil saatlerin 35. dakikalarında başlayıp 5 dakika süren turnuvaları diyorum.

myclub müsabakaları diye geçiyo herhalde onu diyosun. turnuva olan sim ve normal olan . bu sene sadece cumartesi açıyolar onda da sayısı az 3-5-11-01 de sim de bu saatleri 35 geçe (yanlış hatırlamıyorsam)
  • 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.