Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14041405140614071408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa323

Myclubta bence futbolcularda motivasyon diye bir özellik daha var. Maç kazandıkça artan kaybettikçe düşen bir özellik. Galibiyet ve mağlubiyet serilerilerinin sebebi bu bence. Nitekim pes 14 ü hatırlayanlar bilir onda motivasyon barı vardı biz görebiliyorduk 15 le birlikte yada 14 ün sonraki güncellemesinden sonra kaldırdılar.

Bu motivasyon mevzusunu 5. Maçta sıfırlıyor olabilirler. 5. Maçta 5 katı puan mevzusunda dolayı. O maçıda kazanırsan takım iyice uçuyor. Mağlubiyet serisinde de tam tersi.

Birde oyunda dönemsel momentum var rakipleri bazı dönemlerde sürekli puan olarak sizden yüksek rakiplerlerle eleştiriyor. Bazı dönemlerdede sürekli düşük rakiplerle. Yine dikkat ettiyseniz puanı yüksek rakiplerlerle eşleştiğinizde bakın en kötü 3-4 maçlık galibiyet serileri vardır. Tam tersinde ise 3-4 maçlık mağlubiyet serisi.

Kurgu bu şekilde arkadaşlar. Hiç sinir sisteminizi zorlamayın bunu bilerek oynayın. Keyfini çıkartın.

Bu arada birkaç maç üst üste yenilince devam etmeyin sim yapın pc ye karşı oynayın. Çok oynama isteğiniz varsa başka hesaptan oynayın yada kendi hesabınızdan online klasman yapın. Ertesi gün myclub klasmandan devam edersiniz. Birde kesinlikle formda takımla oynayın. Unutmayın siyah top yoktur formda top vardır :)) İyi eğlenceler...

Doğru tespitler...formu ne kadar iyi olan oyuncu varsa kadro ya diğerleri kadro dışı bırakılmalı...ve oyun sırasında istediğin oyunu oynayıp rahatca oyun kurabiliyorsan ..ama yinede yeniliyorsan bunda kızıp delirmenin bi anlamı yok..sinirlerimi neden yıprattım ki ..daha önemli şeyler var hayatlarımızdadünya pes ve insanin kendisi kadar değil ...daha geniş ben mesela uzaktan şut hastasıyım ileri seviye de şut da ayarladım..alıştım da artik istediğim yerden istediğim köşeye vurabiliyorum..hee gol olur olmaz o başka ...forumdan sevdiğim bi arkadaşla dostuk maçı yaptık kaç kez 10 mac yaptıysa k 8 ini o yenmiştir..temiz düzgün oynadı bravo...o maçlarda uzaktan sut değilde daha çok pas laş saydım skor daha farklı olabilirdi ..yine o galibiyeti fazla olurdu ama olsun maksat eğlenmek ..saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lefterin_sol_ayağı

hocam 130k civarı var elimde psg ajanına ihtiyacım var, 2 saat sonrakini alamam muhtemelen, istersen hepsini ilk turda basayım teklif yapanların bir kısmı kaçar zaten. sen de biraz üzerine alırsın gp durumun müsaitse.

Geçen hafta 170-180 civarı gitti hep hocam bu ajanı ucuza getirmek çok zor, %33 falan da uygun kombinasyon yok bu adam hakkaten pahalı :) başka hangi ajanları düşünüyorsun %100 ile mi alırsın

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Ok hocam dünkü saatte de oynarız yine işe biraz geç kaldım ama olsun değer :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tzuyu

Bugün ilk iki topumda siyah tutturdum Iniesta'dan sonra Pique'de hayal kırıklığı oldu benim için.

İyi defans ama yavaş kalıyor antrenör yapmayı düşünüyorum bende

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Evet amaçlıyorlar mış pardon hocam ben yanlış okumuşum...

• quote:

Orijinalden alıntı: frknn26

quote:

Bugün ilk iki topumda siyah tutturdum Iniesta'dan sonra Pique'de hayal kırıklığı oldu benim için.

Stoper olarak Manolas efsane Mina ve Kimpembe de güzel stoperler pique nin yanına kimpembe masgerano Mina benzeri az hızlı stoper güzel iş yapıyor. Koulobali de tam bir öküz özellikle kornerlerde çok etkili. Korner demişken eliminizde payet varsa takımınızda olsun kornerler ve duran toplarda 1-0 önde oluyorsunuz. Vertongenede bayılıyorum bu arada onun gibi sıçrayanı görmedim.

• mustafa323 kullanıcısına yanıt
    frknn26 F kullanıcısına yanıt
    Pique'nin yanına Smalling, Kimpembe veya Manolas'ı koyabilirim. Manolas'la iş yapar ama diğer ikisi ile nasıl olur sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EricCantonaTWT

Evet amaçlıyorlar mış pardon hocam ben yanlış okumuşum...

oyun planı ekranında eski oyuncun varsa yeni haliyle gözüküyormuş onu düzeltmeyi amaçlamışlar.( sarı salah siyah olarak gözüküyormuş gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 23 Şubat 2018; 15:44:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

quote:

quote:

Stoper olarak Manolas efsane Mina ve Kimpembe de güzel stoperler pique nin yanına kimpembe masgerano Mina benzeri az hızlı stoper güzel iş yapıyor. Koulobali de tam bir öküz özellikle kornerlerde çok etkili. Korner demişken eliminizde payet varsa takımınızda olsun kornerler ve duran toplarda 1-0 önde oluyorsunuz. Vertongenede bayılıyorum bu arada onun gibi sıçrayanı görmedim.

Evet manolas benim de 1 numaralı stoperim genç ve hızlı altın top stoperlerim var siyahlardan sadece boateng ile chiellini kesebilir bunları

• quote:

Pique'nin yanına Smalling, Kimpembe veya Manolas'ı koyabilirim. Manolas'la iş yapar ama diğer ikisi ile nasıl olur sizce?

Manolas, Bailly, Varane en memnun olduğum stoperler tavsiye ederim, Socratis ile Matip de fena değil, diğer iki isim nasıl bilmiyorum onlarla oynamadım, Marquinhos da var stoperde kısa kalıyordu sgb yaptım hızı ile birlikte mükemmel oldu orada, birde Pepe var ama daha lvl 1 geliştiğini dünya gözü ile görür müyüm bilmiyorum :)

• frknn26 F kullanıcısına yanıt
    Bu gece uyanik olursan 1:30 gibi msj atarim tabi gene benim cocuk ortalıgı ayaga kaldırmassa

• quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

bayern hezimetinden sonra beşiktaşa bir darbe de benden olsun istedim :)

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

sıra pazar günü fenerbahçede

Fenerbahçe top mu oynayabiliyor ki böyle boş konuşuyorsun lol. 2 galibiyet sizi baya ümitlendirmiş merak etme pazar günü görüşürüz.

• frknn26 F kullanıcısına yanıt
    Hocam STP'de Chiellini, Barzagli, Azpilicueta, Manolas, Smalling, Marquinhos, Kimpembe arasında kombinasyonlar yapıyorum. Bunlar dışında Vestegaard ve Nacho'yu ara ara oynatıyorum bu pozisyonda. Pique'yi formu 'A' olmadıkça kadroya sokmam sanırım gerekirse kuantum top olsun. Ramos veya Boateng istiyorum defansın çıtasını kat kat yükseltir ama müzayedelerine girmek çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Bu gece uyanik olursan 1:30 gibi msj atarim tabi gene benim cocuk ortalıgı ayaga kaldırmassa

Ok hocam :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: habip07

Arkadaşlar merhaba oyun indirimde galiba şuan tavsiye eder misiniz ?

Pes2016 oynuyoruz kardeşimle 1.kol a acayip avantaj sağlıyor. Kim alırsa 1. anakol u farklı yeniyor. Çözümünü bir türlü bulamadım. Oyunu değiştirmye karar verdim.

Ben de 16 dan geçtim oyun güzel ama çok fazla hata var özellikle paslar sıkıntılı, yine de değer alın derim

Belki kardeşiniz ve siz ikiniz de sol tarafta oynamaya alışıksınız ilk yarı açılan fark ikinci yarı kapanmıyor olabilir yoksa öyle bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

Yok hocam 1.kola bildiğin ev sahibi avantajı veriyor. deplasman olan takım çok kötü performansı çok düşük oluyor. Anlam veremiyorum.

iç saha- dış saha max.performans seçiyoruz ama 1. kolu alan farklı kazanıyor hep.

• Tzuyu kullanıcısına yanıt
    Hocam benim stoperimden bahsetmişsiniz boateng bu adamla kim anlaşir yanına muzayede ile kimi alıyım oyuna başlayalı 2 gün oldu tavsiyelerinizi bekliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: habip07

Arkadaşlar merhaba oyun indirimde galiba şuan tavsiye eder misiniz ?

Pes2016 oynuyoruz kardeşimle 1.kol a acayip avantaj sağlıyor. Kim alırsa 1. anakol u farklı yeniyor. Çözümünü bir türlü bulamadım. Oyunu değiştirmye karar verdim.

Ben de 16 dan geçtim oyun güzel ama çok fazla hata var özellikle paslar sıkıntılı, yine de değer alın derim

Belki kardeşiniz ve siz ikiniz de sol tarafta oynamaya alışıksınız ilk yarı açılan fark ikinci yarı kapanmıyor olabilir yoksa öyle bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

Yok hocam 1.kola bildiğin ev sahibi avantajı veriyor. deplasman olan takım çok kötü performansı çok düşük oluyor. Anlam veremiyorum.

iç saha- dış saha max.performans seçiyoruz ama 1. kolu alan farklı kazanıyor hep. 2. kol gol bile atamıyor çok zor performans çok düşük kalıyor.

• Dh dostluk tur... da Eşlestik hocam

Psn. Kuzeykktc

eklersen musayit bir zamanda haberlesip tamamlariz maclari. Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

bayern hezimetinden sonra beşiktaşa bir darbe de benden olsun istedim :)

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

sıra pazar günü fenerbahçede

Fenerbahçe top mu oynayabiliyor ki böyle boş konuşuyorsun lol. 2 galibiyet sizi baya ümitlendirmiş merak etme pazar günü görüşürüz.

Arkadaş beşiktaş bizi orda ülke olarak temsil etmeye gitti Galatasaray ,fenerbahçe ya da başka bir takim olarak degil...Kıvılcıma gerek yok yani

• quote:

Hocam STP'de Chiellini, Barzagli, Azpilicueta, Manolas, Smalling, Marquinhos, Kimpembe arasında kombinasyonlar yapıyorum. Bunlar dışında Vestegaard ve Nacho'yu ara ara oynatıyorum bu pozisyonda. Pique'yi formu 'A' olmadıkça kadroya sokmam sanırım gerekirse kuantum top olsun. Ramos veya Boateng istiyorum defansın çıtasını kat kat yükseltir ama müzayedelerine girmek çok zor.

Azpilicueta ile marquinhos bekte daha verimli olabilir hocam dene derim, stoperde kısa kalıyorlar bence, boatengi almak da gerçekten çok zor

• 
Sayfa: önceki 14041405140614071408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.