Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim cümleten dedim yani herkesi kapsıyor bu cümle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tzuyu kullanıcısına yanıt
    Ben çevirdim 6. Topta SUAREZ i bulup bıraktım 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sadece 2. top çevirişimde buldum darısı sizlere arkadaşlar

bide bu foto ne yaptıysam yan çıkıyor bunu nasıl düzelteceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eses_DK -- 23 Şubat 2018; 9:2:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eses_DK

sadece 2. top çevirişimde buldum darısı sizlere arkadaşlar

bide bu foto ne yaptıysam yan çıkıyor bunu nasıl düzelteceğiz

Yok ya bize efsane falan geliceği yok (" Aksam ilk topta siyah cıkardım bir sevindim ki çıkan Sergio Busquets oldu. Yıkıldım tabi bi daha da cıkmaz bu hafta siyah :D Sevindim senin adına

• 10000gp gelmiş

15/02/2018 Oyuncu Güncellemeleri

23/02/2018

Bazı kullanıcılardan gelen PRO EVOLUTION SOCCER 2018 hakkındaki sorulara yanıt olarak şunu açıklığa kavuşturmak isteriz ki 15/02/2018 itibarıyla yayınlanan güncelleme ile birlikte myClub modunda belli oyuncuların Genel Derecesinde ve Nadirliğinde uygulanan değişiklikler, alınmış olan oyuncuların Genel Derecesini veya Nadirliğini etkilememektedir.

Bu fırsatı kullanarak oyunun bu unsurunu yeterince açık yapmadığımız için kullanıcılarımızdan özür dilemek istiyoruz.

Tüm kullanıcılarımıza özür mahiyetinde 10.000GP hediye ediyoruz. Bu miktar, 23/02/2018 05:00(UTC) itibarıyla dağıtılmıştır.

• TWT bayrağı PS3 te dalgalanıyor.

Hilesiz hurdasız tamamen alın teri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eses_DK -- 23 Şubat 2018; 9:27:4 >

• Korner atişlarında boateng defansta kalıyor onu nasıl ileri getirebilirim birde maç yaparken oyuncularimin üstünde isim nasıl cıkiyor yardımlar için tşklr

• Efsaneyi filan geçtim daha siyah top görmedik ne oyunmuş be güya yüzde hesabı var 200 tane top açmısımdır 1 tane siyah geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grudgee

Korner atişlarında boateng defansta kalıyor onu nasıl ileri getirebilirim birde maç yaparken oyuncularimin üstünde isim nasıl cıkiyor yardımlar için tşklr

oyun planı ekranında firikikçi korner kullanan vs seçtiğin yerde hücuma katılacakalardan en fazla 3 kişi secebilirsin. seçtiklerin duran toplarda ileri çıkarlar. oyuncuların ismi ya kişisel bilgi ayarında ya maç ekranı ayarında ikine de bak zaten ayar olan yer ikisi
  • Arkadaşlar merhaba oyun indirimde galiba şuan tavsiye eder misiniz ?

Pes2016 oynuyoruz kardeşimle 1.kol a acayip avantaj sağlıyor. Kim alırsa 1. anakol u farklı yeniyor. Çözümünü bir türlü bulamadım. Oyunu değiştirmye karar verdim.
  • Pes giriş ekranında bilgi vermiş sanırım güncelleme sonra siyah olan sarı top oyuncular,kullanıcılarda hâlen sarı top gözüküyordu..morata ,salah gibi .Bunu diğer güncellemede çözeceklermiş

• western222 W kullanıcısına yanıt
    Hediyeler dahilinde toplam 7 top falan açtım sanırım sadece bir kere siyahı en uçta gördüm 4 kez daha açarım baktım olmuyor Goodbye Cruyff
  • quote:

Orijinalden alıntı: EricCantonaTWT

Pes giriş ekranında bilgi vermiş sanırım güncelleme sonra siyah olan sarı top oyuncular,kullanıcılarda hâlen sarı top gözüküyordu..morata ,salah gibi .Bunu diğer güncellemede çözeceklermiş

çözeceğiz veya yanlışlık olmuş falan dememişler durumu açıklamışlar. bu durum daha net olmalıydı bilgi vermedik kusura bakmayın alın 10.000gp yi daha fazla şikayet etmeyin susun demişler
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    siyah olmasınlar zaten yav, boşuna momentum yemeyelim
    siyah top çok ta iyi bişey değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: lefterin_sol_ayağı

siyah olmasınlar zaten yav, boşuna momentum yemeyelim
    siyah top çok ta iyi bişey değil

olay sadece sarıların siyah olması değilki gümüşlerde sarı olan var veya genel derecesi artan var mesela g.jesus 80 di 83 oldu . 83lüğü alamk için 80i serbest bırakmak lazım çok saçma

Tşklr hocam

tmam o zaman gümüşleri sarı yapsınlar, ama benim salah sarı kalsın aman diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Elma 2023

quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Hocam oyuncu kasmakla o kadar ugrasma. Bence onemli olan genis kadro yapip A-B formdaki oyunculari oynatmak. Zaten 80-85lik adam A form olunca 90lik gibi oynuyor.

Şoyle de bir şey var diyelim ki Medel 80 overall o hafta canlı güncellemeye girmedi ama o maç için A geldi 85 oynuyor neredeyse ama o hafta güncellemeye girip A cıktı ve o maçta da A ise 90'lık oynuyor

Bunu böyle olduğuna emin misin komutan...şu görseli forumdan bi arkadaş paylaşmıştı ismini unuttum..

Bence Canlı güncelleme A ile canlı güncellemeye girmeyen ve Formu A gelen oyuncuların yüzdelik oranda artış gösteren özellikleri aynı...

• Myclubta bence futbolcularda motivasyon diye bir özellik daha var. Maç kazandıkça artan kaybettikçe düşen bir özellik. Galibiyet ve mağlubiyet serilerilerinin sebebi bu bence. Nitekim pes 14 ü hatırlayanlar bilir onda motivasyon barı vardı biz görebiliyorduk 15 le birlikte yada 14 ün sonraki güncellemesinden sonra kaldırdılar.

Bu motivasyon mevzusunu 5. Maçta sıfırlıyor olabilirler. 5. Maçta 5 katı puan mevzusunda dolayı. O maçıda kazanırsan takım iyice uçuyor. Mağlubiyet serisinde de tam tersi.

Birde oyunda dönemsel momentum var rakipleri bazı dönemlerde sürekli puan olarak sizden yüksek rakiplerlerle eleştiriyor. Bazı dönemlerdede sürekli düşük rakiplerle. Yine dikkat ettiyseniz puanı yüksek rakiplerlerle eşleştiğinizde bakın en kötü 3-4 maçlık galibiyet serileri vardır. Tam tersinde ise 3-4 maçlık mağlubiyet serisi.

Kurgu bu şekilde arkadaşlar. Hiç sinir sisteminizi zorlamayın bunu bilerek oynayın. Keyfini çıkartın.

Bu arada birkaç maç üst üste yenilince devam etmeyin sim yapın pc ye karşı oynayın. Çok oynama isteğiniz varsa başka hesaptan oynayın yada kendi hesabınızdan online klasman yapın. Ertesi gün myclub klasmandan devam edersiniz. Birde kesinlikle formda takımla oynayın. Unutmayın siyah top yoktur formda top vardır :)) İyi eğlenceler...

• Günün ilk topunda siyah tutturdum ama Iniesta geldi
  • 
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.